Ne Aramıştınız ?

Giesse Sürme Aksesuarları

GİESSE Sürme Kapı ve Pencere Aksesuarları arasında Biro Plus Anahtarlı havuzlu kol daha estetik bir görünüm sunmaktayken aynı zamanda kapılarınızın emniyetini de arttırmaktadır. Brio Plus anahtarlı havuzlu kollar dışarıdan müdahalelere karşı güvenli bir sistem olmakta ve tornavida gibi aletle dilin açık pozisyona getirilmesi için zorlanmasını önlemektedir. Brio plus´un havuzlu kolun ön tarafında yer alan barel sistemi son kullanıcıya kapının açılmasını önleme imkanını sağlamaktadır. Aynı şekilde kolun açık konumdan kapalı konuma getirilmesinin de imkanı sağlamaktadır.

Giesse markalı bareller üstün standartlar olarak aynı anahtar versiyonunda tedarik edilmektedir. Bu durumlarda bütün kollar aynı anahtar ile açılabilmektedir. Farklı anahtar versiyonu olan 50 farklı kombinasyonu ile isteğe bağlı ayrıca tedarik edebilirsiniz. Bir çok modeli sayfamızda yer alan Ürün Bilgileri başlıklı dökümanı inceleyerek görebilirsiniz.

Giesse Rulmanları

Gisse farklı malzemeden farklı yük kapasitelerine sahip çeşitli rulmanlara sahiptir. Tek veya iki tekerlekli, sabit veya ayarlı gibi carrera ürün grubu ile tek tekerlekli rulmanlar 45 kg ile başlayarak 150 kg´ya kadar kanat ağırlıklarını taşımaktadır. Paslanmaz malzeme kullanılması diğerlerine göre GİESSE rulmanlarını sağlam, dayanıklı yapmakta ve optimal performansa seviyelerine ulaştırmaktadır.

GİESSE Kilitleme Kiti

Kanat ve kasa profillerinin geometrisine bağlı olarak farklı şekillerdeki malzemelerden yapılmış diller sipariş edilebilir. Paslanmaz çelik ve galvenize zamak çok çeşitli kasa profillerine uygun olarak Giesse galvanize zamak ve paslanmaz çelikten karşılık setleri sunmaktadır.
 

Ürün Resmi
Whatsapp