Ne Aramıştınız ?

Hava Geçişine İzin Veren Buhar Dengeleyici

Hava Geçişine İzin Veren Buhar Dengeleyici ürün grupları arasında Kanyon Yapı´nın üretimlerini yaptığı ve tüm testlerden başarılı bir şekilde geçen TRIO PLUS ürününü en iyi fiyatlardan temin etmeniz mümkün. Web sitemizde yer alan BUHAR DENGELYİCİ - NEM BARİYERİ ürün grupları kategorilerinden ilgili ürünü hemen inceleyebilir ve ürün ile ilgili en iyi teklifleri firmamızdan alabilirsiniz.

Kanyon Yapı´nın en çok tercih edilen buhar dengeleyici ürünü olan Trio Plus ürünü 3 katmandan oluşmaktadır. Uygulandığı alanlarda havanın geçişine izin veren ve yüksek miktarlarda su basıncına karşı üst düzey bir dayanıklılık sağlayan bu ürün yüksek yırtılma dayanımına sahiptir. Su yalıtım örtüleri arasında yer alan bu ürünün 1 adet rulo ağırlığı 14,5 kilodur. Taşıması ve uygulaması oldukça rahat olan bu ürünü yapılarınız için uygulamak istediğinizde en uygun fiyatları firmamızdan edinebilirsiniz. Trio Plus ürünün rulosunun boyutu ise 1,60 metreye 100 metredir.

TRIO PLUS BUHAR DENGELEYİCİ

Trio Plus Buhar Dengeleyici ürünü için en iyi fiyatları firmamızdan edinebilirsiniz. Türkiye´nin neresinde olursanız olun gerek toptan alımlarınızda, gerekse adetli alımlarınızda en uygun fiyatları firmamızdan alın. Kanyon Yapı müşteri temsilcilerine 0216 314 56 40 numarasından ulaşabilir ve eşsiz fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Nem bariyeri ve buhar dengeleyici ürünleri kategorisine ait olan bu ürün çatılarda kullanım için uygundur. Aynı zamanda giydirme cephelerde kullanımında da birçok avantaj sağlamaktadır. Bu ürünü yapılarınızda uygularken 10 santimetre bini payı bırakmanız gerekir. Buhar dengeleyici ve nem bariyeri ürün kategorisinde yer alan bu ürün için ayrıca buhar dengeleyici bantına ihtiyacınız olacak. Kanyon Yapı kurumsal sitesinde bulunan BANT GRUPLARI ürün kategorisi içerisinde ürüne uygun olan bantları görebilirsiniz.

Trio Plus ürünü uygulaması yaptığınızda yapınız, çatınız nefes alır. Terlemeyi önleyen bu üründeki üstün özellikler sayesinde binada yoğuşma riski ortadan kalkar ve yapı ekipmanlarınız çok daha uzun ömürlü olur. Yapının içinde yer alan nemi etkili bir biçimde dışarı taşıyan ve binadan atan Trio Plus ürünü en uygun fiyatlarla sahip olabileceğiniz bir üründür. Bukadar uygun fiyata bu denli malzeme ömrü uzatan, bu denli bina yaşını önemseyen bir ürün bulmanız mümkün değildir. Rüzgarı kesecek olan özelliklere sahip olan bu ürün yapı içinde bulunan sıcak havanın veya soğuk havanın verimliliğinde de artış meydana getirecektir. Isı yalıtım ürünlerinin aşınmasını da önleyecek olan bu ürünü her türlü kiremit çatılarda, kenet çatılarda, alüminyum ve ahşap cephelerde  tercih edebilirsiniz.

Ürün hakkında daha fazla bilgi ve en uygun fiyatlardan yararlanabilmek adına çekinmeden iletişim sayfamızda bulunan müşteri destek numaralarımızı arayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

  • İç Mekan Ortamlarında Yalıtım Malzemesi Tercihi
    İç Mekan Ortamlarında Yalıtım Malzemesi Tercihi ve bu malzemelerin önemi ile alakalı bilgileri aktardığımız bu sayfamızı hemen inceleyebilir ve yalıtım malzemesi talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz. ...
  • Tyvek Solid Nem Bariyeri
    Türkiye´nin önde gelen yapı ekipmanları sağlayıcısı Kanyon Yapı´dan Tyvek Solid Nem Bariyeri Siparişi ve Fiyatlandırma Seçeneklerini sizlere sunmaktayız. ...
  • Buhar Dengeleyici Örtü Kullanımı
    Buhar Dengeleyici Örtü Kullanımı hakkında bilgiler ve ürün tanıtımlarını hemen inceleyebilmek için Kanyon Yapı´nın bu içeriğini inceleyebilir ve en iyi fiyatları herzaman olduğu gibi firmamızdan alabilirsiniz. ...
Whatsapp