Ne Aramıştınız ?

Hava Koşullarına Dayanıklı Mastik

Hava Koşullarına Dayanıklı Mastik olarak karşımıza çıkan DOW CORNING 791 için Kanyon Yapı en iyi fiyat tekliflerini alabileceğiniz firmadır. Nerede olursanız olun, siparişleriniz kısa süre içerisinde size ulaştırılır.

Dow cornin ürünleri arasında yer  alan firmamızın satışını en fazla yaptığı 791 ürünü genel olarak tüm hava koşullarına karşın dayanıklı bir içerik barındırmaktadır. Tek bileşeni bulunan ve orta modüllü olan bu ürün elastometroik bir dolgu macunudur. Kürlenebilir silikon grupları arasında yer aaln bu ürün esnektir. Yapıların derz contaları için kürleşen silikon formülasyonudur.

Hava Koşullarına Dayanıklı Dow Corning 791 Kullanım Alanları

Kullanım alanı oldukça yayıngındır. Ancak en sık kullanıldığı alanlar başında giydirme cephe sistemleri gelmektedir. Aynı zamanda binalar için yapılan genel cam uygulamalarında hava sızdırmazlığı için ürün tercih edilir. Ürün grubu arasında en üst konumda, en kaliteli şekilde hizmet verebilecek bir üründür. Bina cephe kaplamalarında, giydirme cephe sistemlerinde ürün daha yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.

Kanyon Yapı kalitesi ile bu ürünü hemen iletişim sayfamızda yer alan numaralarımız aracılığı ile sipariş verebilirsiniz. Toplu alımlarınızda ekstra indirimler sunabilmemiz için hemen incelediğiniz web sitemizde yer alan numaralarımızı arayın.

Hava Koşullarına Dayanıklı Dow Corning 791 Yararları

Dow corning 791 ürünü elinize geçer geçmez kullanabileceğiniz bir üründür. Uygulama kolaylığı açısından öncü bir ürün olan bu ürün tedarik edildiği anda kullanılabilir veya aylar sonra kullanılabilir bir üründür. Aynı zamanda püskürtme üzerine düşük ip olanağı sayesinde mükemmel bir reoloji özelliği barındırmaktadır.

Kanyon Yapı´nın en uygun fiyatlardan sunduğu
dow corning 791 ürünü güneş ışınlarına karşı, yağmur suyuna karşı, kar soğuna ve kara karşı hiç bir etki göstermez. Hemen tüm ozon olaylarına karşın muhteşem bir dayanıklılık göstermektedir.

Dow corning 791 ürünü nötr kürlenme faydasının yanı sıra aynı zamanda kokusu oldukça hafif olan bir üründür.

Tipik Yapışma Özellikleri

Alodin Alüminyum, Alüminyum, Eloksallı Alüminyum, Tuğla, Beton, Emaye ve Reflektif Cam, Ekstrüde Değirmen Kaplama, Florokarbon Kaplı Alüminyum, Cam, Granit, Isı Güçlendirilmiş Cam, Hafif Taş Paneller, Kireçtaşı, Düşük E Kaplamalı Cam, Mermer, Duvarcılık, Metal, Metal Paneller, Boya, Plastik, Polyester Toz Boya Alüminyum / Çelik, Silikon, Paslanmaz Çelik, Çelik, Taş, Vinil / PVC-U, Ahşap  alanlarına rahatlıkla yapışabilmektedir. Özellikle kapı ve pencerelerin etrafındaki çevre sızdırmazlığı için uygundur, ayrıca genleşme ve kontrol derzlerinin, prekast beton panellerin, perde duvar ve dikme bağlantılarının ve iç contaların ve uç barajların sızdırmazlığı için de mükemmeldir.

Sizlerde bu muhteşem ürünü hemen projeleriniz için talep etmek, indirimli fiyatlardan sipariş vermek için bize
0216 314 56 40 numarasından ulaşabilirsiniz.

Kaliteli bir hava sızdırmazlığı silikonu arıyorsanız Dow Corning 791 ürünü tam da aradığınız üründür. Ekonomik seçeneklerimiz ile sizlerin karşısındayız. Tüm hava şartlarına karşın dayanıklı olan bu ürün esnek bir conta için hızlı kürleşebilmekte, nötr kürlenmektedir. Tek bileşenli bir sızdırmazlık maddesi barındıran bu ürün kapıların , pencerelerin etrafında kullanım için uygundur.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

  • Yaplex Markası Kör Kasa Yalıtım İzolasyon Bandı
    Yaplex Markası Kör Kasa Yalıtım İzolasyon Bandı siparişlerinizin tamamını Kanyon Yapı üzerinden Türkiye´nin herhangi bir şehrinden verebilirsiniz. ...
  • EPDM Membran Teknik Özellikleri
    EPDM Membran Teknik Özelliklerinin yer aldığı, siz değerli ziyaretçilerimiz için hazırlanan bu içeriği incelemenizin ardından tüm taleplerinizi Kanyon Yapı firmasına +90 216 314 56 40 numarasından iletebilirsiniz. ...
  • Yüksek Yoğunluklu 3 Katmanlı Nem Bariyeri
    Kanyon Yapı´nın eşsiz ürünleri arasında bulunan ve en çok talep gören "Yüksek Yoğunluklu 3 Katmanlı Nem Bariyeri" ürünü hakkında bilgileri hemen sitemizden inceleyebilirsiniz. ...
Whatsapp