Ne Aramıştınız ?

Hava Şartlarına Dayanıklı Düşük Mod Silikon Mastik DOWSIL 791

Kanyon Yapı´da Hava Şartlarına Dayanıklı Düşük Mod Silikon Mastik DOWSIL 791 ürünü en uygun fiyatlarla sizlere sunuldu. Sitemizden hemen ürünü inceleyebilir ve en iyi fiyatlar için müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.


Bir çok renk çeşidi bulunan bu ürün, gözenekli ve gözeneksiz olan tüm yüzeylere rahat bir şekilde yapışmaktadır. Astarsız olarak mükemmel kalitede yapışma olanağı sağlayan Dow Corning 791 ürünü düşük modüllü, nötr kür silikon ve mastikdir. 1.Sınıf bina ve çerçeve mastiği olan bu ürün hem kapılar için hemde pencere çerçeveleri için uygundur.

Giydirme cephelerde ve çatılarda kullanımı uygun olan bu üründe hava sızdırmazlığı, bina cepheleri ve duvarlardaki genleşmeler için mükemmel olarak kullanıma uygun üründür. Her türlü alan için kullanıma açık olan bu ürünü siteden inceleyebilirsiniz.

Hava Şartlarına Dayanıklı Düşük Mod Silikon Mastik
DOWSIL 791

Doıwsil 791 silikonlu hava yalıtımı mastik ürünü yüksek performans sunar. Yapay kalitedeki silikon mastiği genleşme ve kontrol derzlerinde, perde duvarlarındaki hava sızdırmazlıklarında ve çevre derzlerine uygun olarak tasarlanan bir üründür. Cam ve diğer alanlarınız için hiç zaman kaybetmeden bu yüksek kaliteye sahip olan ürünü sipariş verebilirsiniz.

Renk Kartelası

Dowsil 791 Renkler:

 Beyaz

 Siyah

 Gri

 Kahverengi

 Bronz

 Taş

 Buff

 Kireçtaşı

 Antrasit.

 Yarı Saydam 791T

Toptan DOWSIL SiparişiToptan olarak dow corning markalı ( DOWSİL ) ürünleri sipariş vermek isterseniz web sitemizde yer alan telefon numaralarımızı arayabilir ve en uygun fiyatları alabilirsiniz. Dow corning markalı ürünlerin en uygun olanlarını Kanyon Yapı´dan temin edebilmek için müşteri temsilcilerimize 0216 314 56 40 numarasından ulaşım sağlayın.

Ürünlerimizi hem Türkiye hemde Dünya´nın bir çok ülkesinin şehirlerine gönderebilmekteyiz. Nerede olursanız olun bu kaliteli ürünlere, uygun fiyatlardan sahip olmak için bizi arayın.

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

  • Kaliteli Nem Bariyeri Ürünleri
    Kaliteli Nem Bariyeri Ürünleri arayışlarınızda rastladığınız KANYON YAPI firmamız ülkede en iyi sonuçları elde eden, en uzun ömrürlü ürünleri sizlere sunmakta ve adreslerinize kadar ulaştırmaktadır. ...
  • Taşyünü (Taş Yünü) Modelleri ve Fiyatları
    Taşyünü (Taş Yünü) Modelleri ve Fiyatları ile alakalı merak ettiğiniz tüm detaylar, toptan sipariş işlemleri ve uygun fiyatlardan yararlanabilmek adına Kanyon Yapı firmamıza hemen ulaşım sağlayabilirsiniz. ...
  • Lineflex EPDM Membran Yalıtım Örtüsü
    Lineflex EPDM Membran Yalıtım Örtüsü ile ilgili bilgilendirici bu detaylı içeriğimizi inceleyebilir ve sipariş talepleriniz için her zaman olduğu gibi Dünya´nın her yerinden Kanyon Yapı´ya ulaşabilirsiniz. ...
Whatsapp