Ne Aramıştınız ?

Hava Şartlarına Dayanıklı Düşük Mod Silikon Mastik DOWSIL 791

Kanyon Yapı´da Hava Şartlarına Dayanıklı Düşük Mod Silikon Mastik DOWSIL 791 ürünü en uygun fiyatlarla sizlere sunuldu. Sitemizden hemen ürünü inceleyebilir ve en iyi fiyatlar için müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.


Bir çok renk çeşidi bulunan bu ürün, gözenekli ve gözeneksiz olan tüm yüzeylere rahat bir şekilde yapışmaktadır. Astarsız olarak mükemmel kalitede yapışma olanağı sağlayan Dow Corning 791 ürünü düşük modüllü, nötr kür silikon ve mastikdir. 1.Sınıf bina ve çerçeve mastiği olan bu ürün hem kapılar için hemde pencere çerçeveleri için uygundur.

Giydirme cephelerde ve çatılarda kullanımı uygun olan bu üründe hava sızdırmazlığı, bina cepheleri ve duvarlardaki genleşmeler için mükemmel olarak kullanıma uygun üründür. Her türlü alan için kullanıma açık olan bu ürünü siteden inceleyebilirsiniz.

Hava Şartlarına Dayanıklı Düşük Mod Silikon Mastik
DOWSIL 791

Doıwsil 791 silikonlu hava yalıtımı mastik ürünü yüksek performans sunar. Yapay kalitedeki silikon mastiği genleşme ve kontrol derzlerinde, perde duvarlarındaki hava sızdırmazlıklarında ve çevre derzlerine uygun olarak tasarlanan bir üründür. Cam ve diğer alanlarınız için hiç zaman kaybetmeden bu yüksek kaliteye sahip olan ürünü sipariş verebilirsiniz.

Renk Kartelası

Dowsil 791 Renkler:

 Beyaz

 Siyah

 Gri

 Kahverengi

 Bronz

 Taş

 Buff

 Kireçtaşı

 Antrasit.

 Yarı Saydam 791T

Toptan DOWSIL SiparişiToptan olarak dow corning markalı ( DOWSİL ) ürünleri sipariş vermek isterseniz web sitemizde yer alan telefon numaralarımızı arayabilir ve en uygun fiyatları alabilirsiniz. Dow corning markalı ürünlerin en uygun olanlarını Kanyon Yapı´dan temin edebilmek için müşteri temsilcilerimize 0216 314 56 40 numarasından ulaşım sağlayın.

Ürünlerimizi hem Türkiye hemde Dünya´nın bir çok ülkesinin şehirlerine gönderebilmekteyiz. Nerede olursanız olun bu kaliteli ürünlere, uygun fiyatlardan sahip olmak için bizi arayın.

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

  • Tyvek Solid Nem Bariyeri
    Türkiye´nin önde gelen yapı ekipmanları sağlayıcısı Kanyon Yapı´dan Tyvek Solid Nem Bariyeri Siparişi ve Fiyatlandırma Seçeneklerini sizlere sunmaktayız. ...
  • İsofoil Bant
    Aradığınız isofoil bant ürünü burada! Kanyon Yapı´nın sizlere sunduğu izolasyon malzemeleri için gerekli olan yardımcı ekipmanlar arasında yüzlerce çeşit bulunmaktadır. ...
  • Hava Şartlarına Dirençli Silikon Macun Dow Corning 791
    Hava Şartlarına Dirençli Silikon Macun Dow Corning 791 ürününü Kanyon Yapı kurumsal web sitesinden anında inceleyebilir ve ilgili ürünü dilediğiniz adetlerde firmamızdan sipariş verebilirsiniz. ...