Ne Aramıştınız ?

Hava Şartlarına Dayanıklı Düşük Mod Silikon Mastik DOWSIL 791

Kanyon Yapı´da Hava Şartlarına Dayanıklı Düşük Mod Silikon Mastik DOWSIL 791 ürünü en uygun fiyatlarla sizlere sunuldu. Sitemizden hemen ürünü inceleyebilir ve en iyi fiyatlar için müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.


Bir çok renk çeşidi bulunan bu ürün, gözenekli ve gözeneksiz olan tüm yüzeylere rahat bir şekilde yapışmaktadır. Astarsız olarak mükemmel kalitede yapışma olanağı sağlayan Dow Corning 791 ürünü düşük modüllü, nötr kür silikon ve mastikdir. 1.Sınıf bina ve çerçeve mastiği olan bu ürün hem kapılar için hemde pencere çerçeveleri için uygundur.

Giydirme cephelerde ve çatılarda kullanımı uygun olan bu üründe hava sızdırmazlığı, bina cepheleri ve duvarlardaki genleşmeler için mükemmel olarak kullanıma uygun üründür. Her türlü alan için kullanıma açık olan bu ürünü siteden inceleyebilirsiniz.

Hava Şartlarına Dayanıklı Düşük Mod Silikon Mastik
DOWSIL 791

Doıwsil 791 silikonlu hava yalıtımı mastik ürünü yüksek performans sunar. Yapay kalitedeki silikon mastiği genleşme ve kontrol derzlerinde, perde duvarlarındaki hava sızdırmazlıklarında ve çevre derzlerine uygun olarak tasarlanan bir üründür. Cam ve diğer alanlarınız için hiç zaman kaybetmeden bu yüksek kaliteye sahip olan ürünü sipariş verebilirsiniz.

Renk Kartelası

Dowsil 791 Renkler:

 Beyaz

 Siyah

 Gri

 Kahverengi

 Bronz

 Taş

 Buff

 Kireçtaşı

 Antrasit.

 Yarı Saydam 791T

Toptan DOWSIL SiparişiToptan olarak dow corning markalı ( DOWSİL ) ürünleri sipariş vermek isterseniz web sitemizde yer alan telefon numaralarımızı arayabilir ve en uygun fiyatları alabilirsiniz. Dow corning markalı ürünlerin en uygun olanlarını Kanyon Yapı´dan temin edebilmek için müşteri temsilcilerimize 0216 314 56 40 numarasından ulaşım sağlayın.

Ürünlerimizi hem Türkiye hemde Dünya´nın bir çok ülkesinin şehirlerine gönderebilmekteyiz. Nerede olursanız olun bu kaliteli ürünlere, uygun fiyatlardan sahip olmak için bizi arayın.

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

  • Toptan Fiyatına Yapı Malzemeleri Satışı
    Toptan Fiyatına Yapı Malzemeleri Satışı için Kanyon Yapı firması sizlerin hizmetindedir. Firmamızın kurumsal sitesi üzerinden satışını yaptığımız tüm ürünleri inceleyebilir ve en uygun fiyatlardan ürünlere sizlerde sahip olabilirsiniz. ...
  • En İyi Çatı Isı Yalıtımı
    En İyi Çatı Isı Yalıtımı hususları hakkında bilgi ve detay alabilmek için Kanyon Yapı´nın sitesinden hemen bilgi alabilir ve ihtiyacınız olan tüm yalıtım ürünlerine anında sahip olabilirsiniz. ...
  • Geomembran Nedir?
    Geomembran Nedir? Membran ile alakalı merak edilen bir çok sorunun yanıtı ve detaylı bilgi Kanyon Yapı´nın sizler için hazırlanan bu içeriğinde sunulmuştur. ...
Whatsapp