Ne Aramıştınız ?

Hava Şartlarına Dirençli Silikon Macun Dow Corning 791

Hava Şartlarına Dirençli Silikon Macun Dow Corning 791 ürününü Kanyon Yapı kurumsal web sitesinden anında inceleyebilir ve ilgili ürünü dilediğiniz adetlerde firmamızdan sipariş verebilirsiniz. Kanyon Yapı web sitesinde yer alan ürünlerin tamamı ülkemizin her yerine ve komşu ülkelerimize hızlı bir şekilde ulaştırılabilmektedir.

Ultra esnek bir inşaat silikonu olan dow corning 791 tüm hava şartlarına karşı ultra dayanıklıdır. Tek bileşenli ve düşük modüllü bu ürünü kurumsal sitemizden anında inceleyebilirsiniz. Dow corning ürünleri arasında firmamızın en fazla satışını yaptığı bu ürün nötr kürlenmekte, hızlı kabuk bağlamaktadır. Özellikle cam cephelerde yaygın olarak kullanılan camlarda, perde duvarlarında, briketlerde, taş ve genel inşaat malzemeleri ile ıuygun bir şekilde kullanımı yapılmaktadır. Giydirme cephelerin derzlerindeki hava koşullarına karşı dayanım ve sızdırmazlık için özel olarak tasarlanan ultra esnak inşaat silikonunu hemen 0216 314 56 40 numarasını arayarak sipariş verebilirsiniz.

Dow Corning 791 Kullanım Yerleri

* Binaların cephelerinde kullanım için uygundur.

* Genleşme derzlerindeki dokuların kesilmesi için uygun bir üründür.

* Perde duvar kaplamalarında kullanım için uygundur.

* Tuğlalarda kullanılabilir.

* Kerestelerde kullanılabilir.

* PVC sistemlerde kullanılabilir.

* Camlarda kullanılabilir.

* Çoğu metalde kullanım için uygundur.

* Gözenekli veya gözeneksiz yapılı yüzeylerde tercih edilebilir.

* Çerçeve sızdırmazlık malzemesi olarak kullanabilirsiniz.

Kulalnım alanları ile alakalı daha detaylı bilgiyi almak için kurumsal ürün tanıtım sayfasını ziyaret etmenizi öneririz. Ürünün kullanım bakımından çok yaygın bir ağa sahip olduğu ve bir çok alanda rahalıkla kullanılabildiği bilinmektedir.

Dow corning 791 fiyatları ile alakalı merak ettiğiniz bilgileri iletişim sayfamızdaki numaralardan edinebilir ve ülke genelinde her yere gönderim yapabildiğimiz bu ürünleri en iyi fiyatlardan satın alabilirsiniz.

Genleşme, bağlantı, çevre ve diğer hareketli derzler için ideal, Nötr kürleme - kaplamalı cam, galvanizli çelik, duvar ve diğer gözenekli ve gözeneksiz yüzeylerde kullanım için uygundur, Orijinal derz genişliğinin ± yüzde 50´sine kadar uzatma / sıkıştırma hareketi kapasitesi,Mükemmel hava koşullarına dayanıklılık, güneş ışığından, yağmurdan, kardan, ozondan neredeyse hiç etkilenmez wide Çok çeşitli yapı malzemelerine ve yapı bileşenlerine astarlanmamış mükemmel yapışma, Uygulama kolaylığı - tedarik edildiği gibi kullanıma hazır, Mükemmel reolojiye sahip bu ürünü hemen Kanyon Yapı´dan sipariş verin..

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

  • Kaliteli Nem Bariyeri Ürünleri
    Kaliteli Nem Bariyeri Ürünleri arayışlarınızda rastladığınız KANYON YAPI firmamız ülkede en iyi sonuçları elde eden, en uzun ömrürlü ürünleri sizlere sunmakta ve adreslerinize kadar ulaştırmaktadır. ...
  • Knauf Insulation Mineral Plus
    Knauf Insulation Mineral Plus ürünlerinin tamamı için en uygun teklifleri alabileceğiniz firma KANYON YAPI kurumsal web sitesine hoşgeldiniz. ...
  • Epdm Membran Alüminyum Baskı Çıtası
    Epdm Membran Alüminyum Baskı Çıtası ürünümüze web sitemizden hemen erişebilir ve en uygun fiyatlarla bu ürünlere kısa süre içerisinde adresinizde sahip olabilirsiniz. ...
Whatsapp