Ne Aramıştınız ?

İç Mekan Ortamlarında Yalıtım Malzemesi Tercihi

İç Mekan Ortamlarında Yalıtım Malzemesi Tercihi ve bu malzemelerin önemi ile alakalı bilgileri aktardığımız bu sayfamızı hemen inceleyebilir ve yalıtım malzemesi talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

Kapalı ortamların gereklilikleri ve bu ortamların sağlıklı olması için önem son yaşanan pandemi ile daha fazla artmıştır. Sağlık açısından havadar, rahat ve kaliteli bir kapalı mekan yaratımı ile alakalı tercih ettiğiniz yapı ekipmanları ve tamamlayıcı malzemelerin önemi çok fazladır. Daha iyi bir hava kalitesi için iyi bir havalandırma sistermine sahip olan mekanlar gerekir.

İç mekanlardaki solunacak olan havanın daha iyi olması ve daha fazla zaman geçirebileceğiniz ortamlar olması için Kanyon Yapı Dünya´nın en büyük firmalarının ürünlerini sizlere sunmaktadır. İç mekanların hava kalitesini arttırmak amacı ile yapılarınızda ısı yalıtımı, su yalıtımı ürünlerini kullanmanız gerekmektedir.

Evlerde, iş yerlerinde nekadar fazla zaman geçiriyorsanız okadar hava akışına dikkat etmelisiniz. Yapılan bazı araştırmalara göre iç mekanların havalarının son 10 senede geçen 10 seneye göre daha kötü olduğu ortaya çıkmıştır. Sentetik olan bina malzemelerinin kullanımı bu durumu meydana getirmektedir. Bu mekanlarda yaşayanların malesef solunum yolu rahatsızlıkları da çok sık olması hatta uzun dönemde kötüye gitmesine neden olabilmektedir. Kanyon Yapı´nın sizlere sunduğu KNAUF MİNERAL PLUS ürünleri ile yapılan mekanların çok daha iyi ortamlar oluşturduğu bilinmektedir.

Doğaya ve Sağlığa Dost Knauf Insulation Ürüneri Burada!


Uzun senelerdir İstanbul´dan Türkiye´nin her noktasına satışını yaptığımız Knauf ürünleri ile ısı yalıtımında yüksek verimlilik elde edersiniz. Hem insan sağlığına hemde çevreye karşı olan duruşu ve üretimlerindeki kalite prensipleri ile Dünya´nın en iyi firmaları arasında gösterilmiştir. Minreral yünleri ozon tabakasındaki incelme ve küresel ısınma gibi sorunların tetikleyici maddelerini barındırmayan markaya ait ürünlerin tamamına en uygun fiyatlardan ulaşmanız mümkündür.

Kanyon Yapı´nın satışlarını yaptığı Knauf ürünlerinde hiçbir zararlı kimyasal yer almaz. Hatta ECOSE teknolojisinin yer aldığı bazı ürünleri ile üretilmiş olan mineral yün ürünleri iç mekanlardaki havaların iyileşmesine de oldukça yararlıdır. Hem doğa hemde insan sağlığı açısından zararsız ürünler ile üretilen KNAUF ürünlerine sahip olarak enerji verimliliğinizi arttırabilir ve yapılarınıza ısı yalıtımı sağlayabilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

  • Buhar Dengeleyici Kullanım Alanları
    Buhar Dengeleyici Kullanım Alanları hakkında kısa bilgilerin yer aldığı web sitemizi ziyaret edebilir ve bilgi aldığınız tüm ürünler için teklif alabilirsiniz. ...
  • EPDM Dilatasyon Bandı
    Kanyon Yapı´nın satışını yaptığı EPDM Dilatasyon Bandı ürününe dair bir çok teknik bilgiye ve görsele web sitesinden erişebilir ve Türkiye´nin her bölgesinden en uygun fiyatlara ürünü temin edebilirsiniz. ...
  • EPDM Geomembran Üreticisi
    EPDM Geomembran Üreticisi ve satış merkezi olarak Kanyon Yapı uzun senelerdir hizmetlerini siz değerli ziyaretçilerine sunuyor ve en uygun fiyatlarla ürün temin etmenize olanak sağlıyor. ...
Whatsapp