Ne Aramıştınız ?

İdeal Çatı Membranı EPDM

Düz ve eğimli çatılar için en ideal koruma sistemi ürünü EPDM MEMBRAN olarak bilinir. Eşsiz özellikleri bulunan bu ürün düşük eğimli çatılarda, düz çatılarda, çok eğimli ve eğimli çatı gruplarında yaygın olarak kullanılır. Uygulandığı alanlarda toprak altında bile olsa uzun seneler boyunca aynı performansta aynı etkide bulunduğu biliniyor. Doğal bir kauçuk malzeme ile üretilen, sentetik bir üründür. Benzersiz özelliklere sahip olmasının en büyük nedenide budur.

50 seneye kadar kullanıldığı ortamlarda aynı formda durur. Kullanım ömrü ve sürdürülebililrliği açısından üstün performanslı üründür. Açık alev kullanmadan rahat ve kolay bir şekilde uygulanabilen versiyonları da vardır. Epdm membran uygulama ile ilgili bilgilere hızlıca erişmek için incelediğiniz web sitesinin ürünler kategorisinde yer alan EPDM MEBRAN kategorisini ziyare tediniz. UV ışınlarına, ozona karşı maksimum direnci bulunan bu ürün kaliteli ve kalıcı bir durumu sizlere sunan tek üründür.

İdeal çatı membran ürünü olan Epdm Membran hakkında daha fazla bilgi almak ve fiyatları öğrenmek için müşteri temsilcilerimize 0216 314 56 40 numarasından bizlere ulaşabilirsiniz.

EN YAYGIN KULLANILAN EPDM MEMBRANLARIN BAZI ÖZELLİKLERİ

En yaygın biçimde kullanılan epdm membran ürünlerinin bir çok özelliği vardır. Uzun ömürlü olması ve kalitesi, sürdürülebilir olması, çevre dostu olması bunların en önemlileri diyebiliriz. Bir epdm membran ürünün uygulandığı alanda kullanım süresi 50-55 sene olarak bilinir. Bu ürünler uv ışınlarına ozona karşı dirençli olmasından ötürü bir çok alanda hızlı kurulum ve kullanımıda yaygınlaştırmıştır. hafiftir. Hava, rüzgar koşullarına karşı dirençli olan epdm membranlar hemen her çatıda kullanılabilirler.

Bir çatının su geçirmez yapıya kavuşması için epdm membran ile tadilatının yapılması gerekir. Yeni yapılan çatılarında olmazsa olmazıdır. Sizlerde daha hızlı sonuçları daha etkili bir şekilde almak isterseniz incelediğiniz web sitemizde yer alan telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Kanyon Yapı en uygun fiyatlarla sizlere sitesinde yer alan tüm ürün gruplarını sunar. Yaygın kullanılan yapı ekipman ürünlerinden olan epdm membran uygulamalarınıza ne kadar ürün gerektiğini öğrenebilmek için müşteri temsilcilerimiz ile iletişim sayfamızdaki numaramızdan görüşme yapabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

  • Knauf Mineral Plus Yün Çatı Şiltesi IPB 037
    Yapılarınız için bir çok faydası bulunan Knauf Mineral Plus markasına ait IPB 037 ürününe Kanyon Yapı kalitesi ile sahip olabilirsiniz. ...
  • Projelere Uygun Fiyatlı Buhar Kesici Örtüler
    Projelere Uygun Fiyatlı Buhar Kesici Örtülerin tamamını Kanyon Yapı firmamızın kurumsal web sitesinden inceleyebilir ve sizler için tüm testleri yapılan bu ürünleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz. ...
  • Tyvek Su Yalıtım Malzemeleri
    Tyvek Su Yalıtım Malzemeleri satışı yapılan Kanyon Yapı firmasının web sitesini ziyaret ederek ideal ürünlere, ideal fiyatlardan erişebilirsiniz, toptan alımlar için hemen firmamızı arayın. ...
Whatsapp