Ne Aramıştınız ?

Kale Alüminyum Cephe Makası

KALE ALUMİNYUM CEPHE MAKASI

Kale Kapi Atlas Aluminyum cephe  Makası ile sektöründe öncü olduğunu bir kez daha kanitladi. Kale Atlas Ağir Yük Makasi; çok katli rezidans, iş merkezi ve aluminyum doğramalarda binalarin cam giydirme cephe yüzeylerinde pratik kullaniminin yani sira modern ve gözalici bir görüntü sağliyor.

Kale Kapi Pencere Sistemleri, alüminyum pencere açma kapama aksesuar sistemleri ürün grubunda kullaniminin yayginlaştiği aluminyum cephe makasinin pratik montaji ve kullanim kolayliğiyla sektöründe söz sahibi olmaya devam ediyor. 50.000 defaya kadar açilip kapanabilme özelliğinin yani sira çeşitli boy alternatifleri ile 150 kiloya kadar ağirlik taşiyabilme kapasitesine sahip Kale Atlas Ağir Yük Makası ile ayrintilara ulaşilan mükemmenlik sektör profesyonellerin tercihine sunuldu.

Cok katli nodern camli binalarin diş cephe cam giydirmelerinde uluslararasi sorunsuz kaliteyi Türkiye´ye pazarina sunan Kale Kapi Pencere Sistemleri, kapi ve pencere aksesuar sektöründe öncü olduğu birkez daha kanitlamiş oldu. DIŞ CEPHELERDE KALE KALİTESİ Gelişen ve değişen modern şehir algisinin vazgeçilmez mekanlarindan biri olan rezidans vb. çok katli mekanlarin diş cephe giydirmelerinin tercihi olacak olan diş cephe makasi Kale Atlas markasiyla Kale Kapi Pencere Sistemleri tarafindan uygulayiciya sunuluyor.

Ürünler hakkında detaylı bilgi almak için 0216 314 56 40 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

Ürün Resmi
Ürün Küçük Resmi
Whatsapp