Ne Aramıştınız ?

Kaliteli Nem Bariyeri Ürünleri

Kaliteli Nem Bariyeri Ürünleri arayışlarınızda rastladığınız KANYON YAPI firmamız ülkede en iyi sonuçları elde eden, en uzun ömrürlü ürünleri sizlere sunmakta ve adreslerinize kadar ulaştırmaktadır.

Nem yalıtım örtüleri arasında firmamızın sizlere sunduğu çatılar ve cepheler için uygun olan nem bariyerleri yapının fiziğine uygun olarak üretilmiştir. Binaların hemen her alanında rahat bir şekilde uygulanabilen bu ürünler ülkemizde bulunan çatılardaki su problemlerini çözmek için birebirdir. Firmamızın su yalıtım ürünleri arasında bulunan bu ürünleri bitüm esaslı ürünler kullanılarak üretilmiştir. Kanyon Yapı´nın Türkiye´ye sunduğu nem bariyeri ürünleri çatı örtüsü olarak da bilinmektedir.

Nefes alma özelliği bulunan bu ürün su buharırının yoğuşma yapma ihtimalini yok eder.

YOĞUŞMA NEDİR?

Kısaca bilgi vermek gerekirse. Ülkemizdeki yapıların çatılarındaki su buharlarındaki değişen sıcaklıklar suya dönüşmekte ve damla halini almaktadır. Bu damla oluşumu yapınızda yoğuşma sorunu olduğunu göstermektedir. Yoğuşma olan yapıların malzemelerinin tamamının ömrü kısalır ve bir çok zararı birlikte getirir. Yapılarınızda yoğuşma risklerini en aza indirmek için gerek eski binaların gerekse yeni yapılan binaların tamamında nem yalıtım örtüsü tercih etmelisiniz.

Firmamızın üretimlerini ve satışlarını yaptığı nem bariyerlerinin yanı sıra TYVEK markasının ürününü de en uygun fiyatlardan bizden temin edebilirsiniz. Nem bariyeri örtülerimizin video tanıtımları ve ürün kalite belgeleri için sitemizde bulunan ürünler sekmesinden ilgili ürün kategorisini ziyaret etmenizi önermekteyiz. Nem bariyeri ürünlerimiz cephelerinizde ve çatılarınızda kullanım için uygundur. Ürünlerin üstün nefes alma özelliği sayesinde cephe ve çatılarda oluşacak olan yoğuşmaları önleyecek ve uzun ömürlü yapılara sahip olacaksınız.

Rulo kalınlıkları değişmektedir.Size özel üretim yapılmakta veya standart rulo ürünlerinden seçimlerinizi yapabilmektesiniz. Toplam uzunlukları hakkında bilgi almak ve satışını yaptığımız nem bariyeri ürünleri için teklif alabilmek adına bize 0216 314 56 40 numarasından ulaşabilirsiniz.

Buhar dengeleyici nem bariyeri ürünlerimizin farklı teknik özellikleri bulunmaktadır. Hemen her bütçeye uygun nem bariyeri ürünlerine firmamızın sitesinden ulaşabilir ve ekonomik fiyatlardan bu ürünlere sahip olabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

  • Epdm Kauçuk Membran
    Epdm Kauçuk Membran ürünlerinin yer aldığı ve bu ürünlerle ilgili geniş kapsamlı bilgilerin aktarıldığı Kanyon Yapı kurumsal web sitesine hoşgeldiniz. ...
  • Yap Flex Yalıtım Bandı
    Aradığınız Yap Flex Yalıtım Bandı ürünü en uygun fiyatlarla Kanyon Yapı´da sizleri bekliyor. Hemen sitemizden ürünü inceleyebilir ve anında sipariş verebilirsiniz. ...
  • Knauf Ürünleri Yetkili Satıcısı
    Knauf Ürünleri Yetkili Satıcısı olan Kanyon Yapı´nın kurumsal sitesinden bir çok ürüne erişebilir ve anında talebiniz olan ürün grubu için uygun teklifler alabilirsiniz. ...
Whatsapp