Ne Aramıştınız ?

Kl Klima Board

KI Klima Board, her türlü ısıtma, soğutma, havalandırma ve klima ekipmanlarında yüksek performanslı termal ve akustik yalıtım amacıyla klima kanalarının içeriden yalıtım uygulamalarında kullanılmaktadır. Yalıtım performansı yüksek, dayanıklı, esnek, hafif, uzun ömürlü ve çevre dostu özellikleri ile benzersiz mineral yün esaslı klima kanalı yalıtım levhasıdır. Kulanım amacına ve talep edilen performansa göre kaplamasız levha veya aluminyum folyo, ECOSE® tülü veya siyah tül kaplı olarak sunulmaktadır.
 
Ürün Özellikleri:
Isı İletim Katsayısı: λ = 0,033 W/m.K
Yangına Karşı Tepki Sınıfı: A1
Çevre Dostu ECOSE® Teknolojisi:
Bağlayıcı içeriğinde fenol, formaldehit türevi uçucu organik bileşikler barındırmaz.
Yüksek performanslı, hafif, ve ekonomik yalıtım çözümü sağlar.
Mükemmel termal ve akustik yalıtım sağlar.
Benzersiz lif yapısı ve yenilikçi ECOSE® Teknolojisi sayesinde alternatif levhalara göre minimum tozuma yapar ve kaşındırmaz. Kolay ve rahat uygulamalara imkan tanır.

Faydalar

* Hafif ve ekonomik yalıtım çözümü sağlar.
* Mükemmel termal ve akustik yalıtım sağlar.
* Aluminyum folyo kaplama; pürüzsüz, kolay temizlenebilir bir yüzey sağlarken, yüksek su buharı difüzyon direnci ile buhar geçirimsiz yalıtım sağlar.
* Benzersiz lif yapısı ve yenilikçi ECOSE® Teknolojisi sayesinde alternatif levhalara göre minimum tozuma yapar ve kaşındırmaz. Kolay ve rahat uygulamalara imkan tanır.
* Esnek ve dayanıklı lif yapısı sayesinde malzemede kırılma, kopma yaşanmadan kolaylıkla kesilerek boyutlandırılır ve şekil verilebilir.
* Her türlü yüzeye kolayca ve bozulmadan adapte olabilen yapısı sayesinde ısı kaçağı, ses kaçağı vb. problemlerin oluşumunu engeller ve kesintisiz yalıtım imkanı sağlar.

Ürün Resmi
Whatsapp