Ne Aramıştınız ?

Knauf Earthwool

Knauf Earthwool ürünü ile ilgili merak ettiğiniz hertürlü bilgiye, toptan siparişlerde uygun fiyatlara ve uygulama işlemleri için yetkili firma önerilerine Kanyon Yapı´dan erişebilirsiniz. Knauf markasına sahip ürünlerin tamamına Kanyon Yapı güvencesi ile Türkiye´nin heryerinden ulaşabilirsiniz. Firmamız uzun yıllardır İstanbul´da Knauf markası ile piyasada bulunan birçok ürün grubunda en uygun fiyatları vererek ülkenin birçok noktasında yapı firmaları, inşaat ve mimarlık firmaları tarafından tercih edilmektedir.

Knauf tarafından üretimleri yapılan ve aynı markanın özel bir teknolojisi olan ECOSE ile üretilen EARTWOOL ürünü kullanmadığınız çatı aralarınız için döşemenin üzerine serilebilen ve serildiği alanda yüksek performans sunan bir üründür. Uzun ömürlü olması ve çevre dostu olması nedeni ile birçok firmanın, birçok ev sahibinin tercih ettiği bir ürüdür. Knauf Eathwool ürünü yeni nesil mineral yün esaslı olan " çatı şiltesi " dir.

KNAUF MALZEMELERİ SATIŞI

Kanyon Yapı olarak Knauf markalı birçok ürünün satışını yapmaktayız. Eathwool ürünüde bunlardan birisidir. Bu ürün yangına karşı yüksek miktarlarda ve seviyelerde dayanıma sahiptir. Yangına karşı dayanıklılıklarını belli eden standartlar kapsamında Knauf Eathwool ürünü en yüksek tepkime sınıfı olan A1 klasmanında bulunuyor. Bu nedenle birçok alanlarda tercih edilebilen diğer Knauf ürünleri gibi lider bir ürünür. Eathwool ürünü kullanım amacına bağlı olarak farklı özelliklerde olabilmektedir. Bir yüzünde veya iki yüzünde alüminyum folyo kaplı çeşitleri bulunabilir. Yada Ecose tülü kaplı olarakda karşımıza çıkabilmektedir. Ürün ile ilgili detaylı bilgi almak ve yapınıza, bulunduğunuz bölgenin mevsim koşullarına hangi ürünün uygun olduğunu  öğrenebilmek için müşteri temsilcilerimiz ile 0216 314 56 40 numarasından görüşme yapabilirsiniz.

Uzun ömürlü ve çevre dostu olan bu ürünü hemen sipariş verin ve ülkenin herhangi bir ilinde kısa süre içerisinde adresinize ulaştıralım.

Daha fazla bilgi, uygun fiyat teklifleri ve projenize uygun olabilecek diğer ürünler hakkında bilgi için bizi aramaktan çekinmeyin.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

  • Knauf Ara Bölme Yalıtımı Malzemeleri
    Knauf Ara Bölme Yalıtımı Malzemelerini incelemek ve hemen sipariş vermek için Kanyon Yapı´nın kurumsal web sitesini ziyaret edebilirsiniz. ...
  • Tyvek Solid Buhar Dengeleyici Örtü
    Tyvek Solid Buhar Dengeleyici Örtü satışlarını yapan firmamız sizlere bu ürün için en uygun fiyatları sunacaktır. Toplu alım talepleriniz için lütfen teklif alınız. ...
  • Yapışkanlı Yalıtım Membranı
    Yapışkanlı Yalıtım Membranı mı arıyorsunuz? Kanyon Yapı sizlere aradığınız yapı ekipmanlarını en hızlı şekilde, en uygun fiyata ulaştırmaktadır. ...
Whatsapp