Ne Aramıştınız ?

Knauf Insluation Klima Kanalı Yalıtımı

Knauf Insluation Klima Kanalı Yalıtımı malzemelerine Kanyon Yapı firmasından erişebilirsiniz. Firmamız bu alanda sizlere en iyi kalitedeki ürünleri en uygun fiyatlardan sunabilmektedir.

Havalandırma Kanalı Yalıtım Levhası  olarakda adlandırılan bu ürün grubunda kullanılan malzemenin hafif olması ve ekonomik fiyatlardan yalıtım çözümlerini sizlere sunması sayesinde sizlerde klima kanallarınız için en iyi yalıtımı yapabilirsiniz. Yapılarınızda ve mekanlarınızda olan klima kanallarındaki yalıtım işlemleri için tercih edeceğiniz Knauf markasına ait bu ürünün içerisinde benzersiz bir şekilde lif yapısı yer almaktadır. Knuaf malzemeleri arasında yer alan havalandırma yalıtımı levhalarında ECOSE teknolojisi kullanılmaktadır. Diğer kanal yalıtım malzemelerine göre ürün minimum seviyede tozuma yapmaktadır. Kaşındırmayan yalıtım levhaları arasında 1 numarada gösterebileceğimiz bu ürün ile ilgili Türkiye´nin heryerinden teklif alabilirsiniz.

Kanyon Yapı firması klima kanalı yalıtımı ürünleri için sizlere en iyi teklifleri sunmayı amaçlamaktadır. Tekliflerimizden yararlanabilmek adına bize  0216 314 56 40 numarasından ulaşabilirsiniz.

ÖNEMLİ ÖZELLİKLERİ

Kanyon Yapı´nın sizlere sunduğu ecose tül kaplı olan bu ürünü yangına karşı yüksek dayanım sağlamaktadır. Tüm özellikleri arasındaki yalıtım detaylarına bakacak olursak;

YANGINA KARŞI DAYANIKLI

Knauf markalı bu ürün yangına karşı tepkime alanındaki sınıflandırmasına baktığımızda A1 sınıfında yer almaktadır. Üstün alman kalitesi ve teknolojisi ile üretilmiştir.

SES YALITIMINDA MAKSİMUM VERİM

Knauf markalı yalıtım kaplama grubunda yer alan bu ürün ses yalıtımı anlamında yüksek verim sunmaktadır. Hava doğuşumlu seslerin tamamını absorbe etmektedir.

ISI YALITIMINDA LİDER

Ürün uygulandığı alanlardaki düşük ısı yalıtım katsayılarında ısı iletimine karşı maksimum dirence sahiptir.

KI Klima Board

Sizlere sunduğumuz  bu ürün klima levhaları alanında sunmuş olduğu yenilikçi tasarıma sahiptir. Ekonomik anlamda ve çevre dostu anlamındaki çözümleri sayesinde ürünümüz uyguladığı alanlarda enerji bakımından size maksimum verim sağlamaktadır. Maliyeti düşürecek olan sistemleri kurmak istediğiniz her an Knauf tarafından patentli olan ECOSE teknolojisininde bulunduğu bu ürün her nevi soğutma, havalandırma, ısıtma ve klima ekipmanları için yüksek performans sunar. Klima kanallarınızın dışarıdan yalıtım yapılabilmesi için güvenerek kullanabileceğiniz uzun ömürlü bir sistemdir.

Daha fazla bilgi ve ürünleri inceleyebilmek için sitemizde kısa bir gezintiye çıkabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

  • EPDM Dilatasyon Bandı
    Kanyon Yapı´nın satışını yaptığı EPDM Dilatasyon Bandı ürününe dair bir çok teknik bilgiye ve görsele web sitesinden erişebilir ve Türkiye´nin her bölgesinden en uygun fiyatlara ürünü temin edebilirsiniz. ...
  • Uygun Fiyatlı Buhar Dengeleyici ve Kesici Örtü
    Uygun Fiyatlı Buhar Dengeleyici ve Kesici Örtü talepleriniz için bölgedeki en uygun fiyatları sunan Kanyon Yapı firmasına kurumsal web sitesi aracılığıyla hemen ulaşabilirsiniz. ...
  • Hava Koşullarına Dayanıklı Mastik
    Hava Koşullarına Dayanıklı Mastik olarak karşımıza çıkan DOW CORNING 791 için Kanyon Yapı en iyi fiyat tekliflerini alabileceğiniz firmadır. Nerede olursanız olun, siparişleriniz kısa süre içerisinde size ulaştırılır. ...
Whatsapp