Ne Aramıştınız ?

Knauf Insulation Mineral Plus

Knauf Insulation Mineral Plus ürünlerinin tamamı için en uygun teklifleri alabileceğiniz firma KANYON YAPI kurumsal web sitesine hoşgeldiniz. Web sitemizde incelemekte olduğunuz bu ürünü hemen sipariş verebilir veya hemen projelerinize özel teklifleri firmamızdan temin edebilirsiniz.

KNAUF markasının birden fazla çeşidi yetkili satıcısı olarak sizlere ulaşmaktayız. Alanında uzman kadromuzun vereceği teklifleri duymadan önce karar vermemenizi öneririz. Her zaman dünyanın en iyi markaları arasında gösterilen ve iyi, kaliteli ürünleri firmamızdan sipariş verebilirsiniz. Firmamızın uzun senelerden bu yana toptan olarak KNAUF ürünleri satışı yaptığı bilinmektedir. Başta büyük şehirlerimiz olmak üzere Türkiye´nin her yerine ürünlerimizin gönderimlerini yapabilmekteyiz.

KNAUF INSULATION

Knauf markasına sahip olan, knauf logosuna sahip olan tüm orjinal ürünler için Kanyon Yapı firmasına 0216 314 56 40 numarası üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yalıtım ürünlerinin global lideri olan Knauf Insulation 40 yılı aşkın tecrübesi ile sektörde hızla büyüyen ve en saygın markalar arasında bulunan bir firmadır. Müşterilerine konut, konut dışı yapılarda endüstriyel uygulamalarda da yüksek enerji sağlamakta olan, maksimum performans sağlayan yalıtım çözümlerine sahip ürünlerin tamamı Knauf markalıdır. Knauf Minreal Plus Fiyat Listesine erişebileceğiniz adres ve numaralar ise Kanyon Yapı’nın web sitesinin hemen hemen tüm bölümlerinde yer alır.

Knauf Markasını Tanıyalım

Knauf Insulation 35’den fazla ülkede faaliyet göstermekte olan dünyanın en kaliteli ürünlerine sahip bir markadır. Dünyanın en büyük yalıtım malzemelerinin üreticisi olan firma deyimi yerindeyse alanında bir dünya devidir.

Ülkemizde ise Eskişehir’de bulunan Organize Sanayi’nin içerisinde 150 dönümlük bir arazi içerisinde 2014 yılından bu yana üretimlerine başlamıştır. Türkiye pazarındaki en iyi knauf ürünleri fiyatlarını ve fiyat listesini Kanyon Yapı firmamız aracılığı ile edinebilirsiniz. Bilmelisiniz ki dünyadaki en yeni mineral yük üretim teknolojisini kullanan KNAUF, çığır açan, yenilikçi, sürdürülebilir ürünler üretilen ESKİŞEHİR fabrikasıdır. Fabrika yılda ortalama 45 bin ton mineral yün üretim kapasitesine sahiptir.

En uygun knauf markalı ürünler için hemen bizi arayın.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

  • Knauf Kenet Çatı ve Cephe Yalıtımı Ürünleri
    Knauf Kenet Çatı ve Cephe Yalıtımı Ürünlerine en uygun fiyatlardan erişebilmek için Kanyon Yapı kurumsal web sitesini ziyaret edebilirsiniz. ...
  • Tyvek Modelleri ve Fiyatları
    Kanyon Yapı´nın kurumsal web sitesinden ihtiyacınız olan Tyvek Modelleri ve Fiyatlarına anında ulaşabilirsiniz. Uzmanlarımız ile sizlere en uygun fiyatalrı sunuyor ve en kaliteli ürünleri ulaştırıyoruz. ...
  • Nem Bariyeri Fiyarları ve Yorumları
    Birden fazla nem bariyeri çeşidi vardır. Piyasada oldukça fazla olan bu ürün çeşitliliği karşısında en iyisini aramak biraz sizin için zor olabilir. Nem Bariyeri Fiyarları ve Yorumlarını sizler için sayfamızda toplarladık. ...
Whatsapp