Ne Aramıştınız ?

Knauf Kenet Çatı ve Cephe Yalıtım Malzemeleri

Knauf Kenet Çatı ve Cephe Yalıtım Malzemeleri için sitemizde yer alan telefon numaralarımızı arayarak en uygun fiyatlarımızdan yararlanabilir ve sizlere sunulan bu fiyatlardan Türkiye´nin heryerinde bu ürünlere sahip olabilirsiniz.

Bu hizmet grubu içerisinde en fazla kullanılan ürünler, Mineral Plus MCB 07 ve MİNERAL PLUS MCB 037 KD olarak karşımıza çıkmaktadır. Aradığınız kenet çatı yalıtım ürün malzemesi bunlarsa doğru yerdesiniz. Knauf markalı tüm ürünlerde olduğu gibi kenet çatı yalıtımı ürünlerinde de en uygun fiyatları sunmaktayız. Türkiye´nin herhangi bir şehrinden bu ürünleri sipariş verebilir ve Kanyon Yapı´nın geniş ulaşım ağı sayesinde en hızlı şekilde adresinizde olmasını sağlayabilirsiniz.

Isı yalıtımı, ses yalıtımı ve yangına karşı dayanımı ile bilinen Knauf malzemelerinin en çok tercih edilenleri arasında yer alan Kenet Çatı Sistemi yalıtımlarında merak ettiğiniz her türlü bilgiyi bizden öğrenebilir ve dilediğiniz adetlerde siparişlerinizi verebilirsiniz. Yeni nesil kenet çatı yalıtım sistemleri arasında en çevreci olanı ve en ekonomik çözümleri sunan ürünleri web sitemizden inceleyebilirsiniz. Kenet çatı sistemlerindeki kaplama işleri için yüzeyleri delmeden önce montajı yapılan trapezlerin, montaj sonrasındaki elektrikli robot cihazları sayesinde birbirine montajı yapılabilmekte ve kenetlenme işlemleri tamamlanmaktadır. Bu işlem sayesinde kaplamanın geçirimsizliği sağlanacaktır.

Kenet çatı sistemlerinin tamamında minari projelerinize uygun olarak düşük maliyetli ve hızlı uygulama sunan ürünler sunulmaktadır. Özellikle kenet çatı sistemlerindeki kullanılan kaplamaların projeye uygulanabilmesi için firmamızın ürünleri tercih edilir. Kanyon Yapı´nın sunduğu Knauf markalı ürünler yeni yapılacak olan spor salonlarında, hastanelerde, okullarda, depolarda, antredepolarda ve bunlar gibi büyük projelerde çekinmeden tercih edebileceğiniz, ayrıca en uygun fiyatları alabileceğiniz firmadır.

YANGINA KARŞI DAYANIKLI

Yangına karşı dayanıklı olan bu ürün izolasyon dostudur. Yapılardaki izolasyonlarda bulunan enerji kayıpları sonrası ürünü tercih edebilirsiniz. Mineral yün ve petrol türevi ürünler ülkemizde kullanılan yalıtım malzemeleri arasındadır. Knauf´un sunduğu bu ürün, yangına karşı koruma yönetmeliği gereğince kullanımı sınıflandırılmış olan petrol türevi ürünlerden değil A1 sınıfı yanmayan kenet çatı malzemelerinden yapılmıştır. MCB serisine sahip olan bu ürün hem ısı yalıtımında hemde yangına karşı direnç anlamında oldukça güvenlidir.

Konu ile ilgili daha fazla bilgi almak ve en iyi fiyatlardan kenet çatı sistemleri yalıtım malzemeleri temin etmek için hemen 0216 314 56 40 numarasından firmamıza ulaşın.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

  • Su Yalıtım Epdm Membran
    Gerçek tüm hava koşulları ile başaçıkabilen özel bir ürün olan EPDM MEMBRAN ürünü yüzlerce testten geçmiş ve yapı uzmanları tarafından en çok talep edilen ürünler arasındaki yerini uzun senelerdir korumuştur. ...
  • Knauf Profesyonel Teras Çatı Yalıtım Hizmetleri
    Knauf Profesyonel Teras Çatı Yalıtım Hizmetleri için tercih edilen ürünlerin tamamını Kanyon Yapı firmasının web sitesinden bulabilir ve Türkiye´nin heryerinden hemen siparişinizi verebilirsiniz. ...
  • Tyvek Solid Nem Bariyeri
    Türkiye´nin önde gelen yapı ekipmanları sağlayıcısı Kanyon Yapı´dan Tyvek Solid Nem Bariyeri Siparişi ve Fiyatlandırma Seçeneklerini sizlere sunmaktayız. ...