Ne Aramıştınız ?

Knauf Mineral Akustik Levha

Knauf Mineral Akustik Levha siparişlerinizi Kanyon Yapı firması üzerinden Türkiye´nin heryerinden verebilir ve en uygun fiyatlara Knauf malzemelerine herzaman sahip olabilirsiniz.

Yüksek kalitede ses absorpsiyonu sağlayan akustik yalıtım levhaları mineral akustik board ürününü hemen inceleyin. Devrim niteliğinde olan bir teknoloji Knauf´un Ecose teknolojisi ile üretim yapan firma acustic board ürünlerini tavan ve duvarlarda uygulanabilen bu ürün sayesinde yalıtım sağlayabilir ve ses bariyeri görevlerinden yararlanabilirsiniz.

MP MİNERAL AKUSTİK BOARD

Ürünün esnek olan lif yapısı ve özel olarak üstünde bulunan tül kaplaması sayesinde mükemmel derecelerde ses yalıtımı sağladığını bilmenizi isteriz. Dayanıklı olan ve rijit levha yapısı sayesinde uygulandığı tüm alanlarda uzun ömürlü performans sunmaktadır. Üzerinde bulunan özel bir siyah tül sayesinde maksimum ses yalıtımını sizlere sunuyoruz. Yapılarınızın ve uygulama alanlarınızın dış etkenlerden korunmasına katkı sağlayacak olan bu  ürün iç mekanlarda özel olan akustik düzenlemeler için uygundur.

Mineral Akustik Board Faydaları Nelerdir?

* Ürün uygulaması tavanlara ve duvarlara yapılabilmektedir.
* Ürün uygulandığı alanlarda yüksek ses absorpsiyon değerleri sunmaktadır.
* Mineral akustik board ürününün yangına karşı tepki sınıfı A1´dir.
* Üründe yer alan esnek lif yapısı sayesinde kolay kesilebilen ve çok daha kolay taşınabilen bir yapıdadır. Kısa sürede uygulanabilir bir üründür. * Akustik board ürünü sıkıştırılan paketlerle sizlere ulaştırılır.
* Mineral akustik board ürünü devrim niteliğindeki ecoso teknolojisi ile üreitlmektedir.
* Tavanların dik yüzey uygulamalarında ses  yalıtımı performansına katkı sağlamaktadır.
* Üründe yer alan düşük lambda değeri sayesinde uygulamada maksimum termal yalıtım sunar.

Ürün ile ilgili daha fazla bilgi almak ve Mineral Akustik Board ürünü siparişlerini verebilmek için firmamıza 0216 314 56 40 numarasından ulaşabilirsiniz.

Kanyon Yapı´dan sipariş vereceğiniz her ürün hızlı sevkiyat ağı sayesinde ülkenin herhangi bir şehrine kısa süre içerisinde ulaştırılabilmektedir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

  • EPDM Membran Önemi Nedir?
    Kanyon Yapı´nın bugün sizler için hazırlanan içeriğinde EPDM Membran Önemi Nedir? konusu ele alındı, siteden inceleyebilir ve ürün temini için firma ile +90 216 314 56 40 numarasından irtibata geçebilirsiniz. ...
  • Nem Bariyeri Satın Al
    Nem Bariyeri markaları arasında en çok tercih edilen ürünleri firmamız aracılığı ile satın alabilirsiniz. ...
  • Tyvek Su Yalıtım Malzemeleri
    Tyvek Su Yalıtım Malzemeleri satışı yapılan Kanyon Yapı firmasının web sitesini ziyaret ederek ideal ürünlere, ideal fiyatlardan erişebilirsiniz, toptan alımlar için hemen firmamızı arayın. ...
Whatsapp