Ne Aramıştınız ?

Knauf Mineral Plus FCB 034

Knauf Mineral Plus FCB 034, dış ve iç mekanlarınıza uzun ömürlü ve şıklık katan üstün bir çatı & duvar kaplama çözümüdür. Hem işlevselliği hem de estetik görünümü ile öne çıkan bu ürün, yaşam alanlarınızı dönüştürmenin en akıllıca yolunu sunuyor.

%100 mineral esaslı yapısı sayesinde, Knauf Mineral Plus FCB 034 duvar ve çatı kaplaması olağanüstü dayanıklılık sunar. Duvarlarınızı çizilmelere, lekelere ve günlük yaşamın yıpratıcı etkilerine karşı korur. Aynı zamanda düşük bakım gereksinimi ile uzun yıllar boyunca ilk günkü gibi parlaklığını korur.

Gelişmiş formülü sayesinde, bu duvar kaplaması kolaylıkla uygulanır ve homojen bir yüzey oluşturur. Her sürümde mükemmel sonuçlar elde etmek artık çok daha basit. Zaman kazanın ve işinizin tadını çıkarın.

Knauf Mineral Plus FCB 034´ün en dikkat çekici özelliklerinden biri de ses ve ısı yalıtımında sağladığı üstün performanstır. Bu sayede enerji tasarrufu sağlarken aynı zamanda sessiz bir ortamın tadını çıkarabilirsiniz.

Siz de yaşam alanlarınıza zarif bir atmosfer katarken dayanıklılığından ödün vermek istemiyorsanız, Knauf Mineral Plus FCB 034 doğru tercih olacaktır. Şimdi gücü ve şıklığı bir araya getiren bu ürünü deneyimleyin!

Daha fazla bilgi ve sipariş için hemen iletişime geçin! Knauf Mineral Plus FCB 034 isimli bu kaliteli ürünü kurumsal sitemizden hemen incleyebilir ve aklınıza takılan tüm hususlar için uzman kadromuzdan destek alabilirsiniz.

Mineral Yün - Mineral Plus FCB 034 Faydaları


- Düşük ısı iletim katsayısı, ısı iletimine karşı dirençlidir. λ =0,034 W/m.K

- Hava doğuşumlu sesleri absorbe eder.

- Yangına karşı tepki sınıfı A1’dir.

- Minimum tozuma yapar, kaşındırmaz.

- Esnektir, kullanımı kolaydır, zamandan ve işçilikten tasarruf sağlar.

- Sıkıştırılmış pakettedir; stoklama maliyeti düşüktür.
 

Mineral Yün - Mineral Plus FCB 034 Bazı Kullanım Alanları


Renovasyon, Yeni Bina
Kamu Projeleri, Konut, Otel, Sanayi

Kanyon Yapı´dan sipariş vereceğiniz ürünlerin tamamı Türkiye ve Dünya´nın her bölgesine kısa sürede ulaştırılmaktadır. Daha fazlası için sitemizde yer alan numaralarımızı arayabilir veya email üzerinden bize yazabilirsiniz.

Ürün Resmi
Whatsapp