Ne Aramıştınız ?

Knauf Mineral Plus FCB 035

Cephe yalıtımları için Dünya´nın en çok tercih edilen markası Knauf´un ürün grubunda bulunan Mineral Plus Fcb 035 ürününde düşük lambda değeri ( 0,035 ) bulunmaktadır. Bu muhteşem ürün yangına karşı A1 tepki sınıfı grubunda faaliyetini yapılarınız için sürdürmektedir. Uygulandığı binalarda ses yalıtımına da katkı sağlayan FCB 035 ürünün içeriğinde fenol, formaldehit içermemektedir.

Knauf´un birbirinden harika, muhteşem ürünleri arasına bulunan bu ürün levhalar halinde satışa sunulmaktadır. Minimum tozuma özelliğine sahip olan FCB 035 asla kaşındırmaz. Aynı zamanda ürünün bağlayıcı içeriğinde fenol ve formaldehit bulunmamaktadır. Kaplamasız bir şekilde uygulamalarda kullanılabilen bu ürün su damlalarına karşı itici özelliğini uygulama alanlarınsa sunmaktadır.

Ürünün esnekliği sebebi ile uygulanması çok kolaydır. İşçilikten ve zamandan tasarruf etmenizi sağlayacak olan Knauf Insulation Mineral Plus FCB 035 ürünü iç mekandaki havanın daimi olarak temiz kalmasını sağlamaktadır. Bu ürün ülkemizin ilk ve tek Eurofins Air Comfort Gold sertifikası bulunan yalıtım levhasıdır.  Hem ısı hemde ses yalıtımı sağlar. MİNERAL PLUS FCB 035, mineral yün esaslı, tozuması çok az, uygulaması kolay, esnek giydirme cephe yalıtım levhasıdır. Giydirme cepheler için özel tasarlanmış olan ürün, ısı ve ses yalıtımı sağlamasının yanında yangına tepki sınıflandırmasında da A1 sınıfındadır. Türkiyenin ilk ve tek Eurofins Air Comfort Gold sertifikasına sahip yalıtım levhası olan MineralPlus, iç mekandaki havanın temiz kalmasını sağlar. Bağlayıcı içeriğinde fenol ve formaldehit türevi bileşenler içermez. Esnekliği sayesinde çok daha kolay uygulanır, işçilikten ve zamandan tasarruf etmenizi sağlar.
 
Mineral Plus FCB 035 ve Taş Yünü KARŞILAŞTIRMA RAPORU

Mineral Plus Ürün Özellikleri

Düşük ısı iletim katsayısı, ısı iletimine karşı dirençlidir. & = 0,035 W.m/K
Mükemmel ses yalıtımı sağlar.
Yangına karşı tepki sınıfı: A1 dir.
Suya karşı dayanımı taş yünlerine oranla yüksektir
Minimum tozuma yapar, kaşındırmaz.
Esnektir, uygulaması kolaydır.
Sıkıştırılmış pakettedir, daha az yer kaplar.

Her türlü projeniz için uygun olan giydirme cephe arkasında yalıtımlar yapılması sebebi ile veya bölme duvar aralarında uygulanması amacıyla patentli bir teknolojiye sahip olan Mineral Plus ürünlerini Kanyon Yapı sizlere sunmaktadır.

FCB 035 Diğer Özellikleri

FCB 035 ürünü kolay uygulanabilir özelliği bulunmaktadır. Yüzeylerde dik konumu korumakda ve asla çökme gibi sorunlar yaratmamaktadır. Dayanıklı olan bu ürün kenarlarından kırılmalar yada ufalamalar yapmamaktadır.

FCB 035 ürünü ekonomiktir. Ürünün sizlere sunulduğu her palette fazla paket, her pakette ise levha içermekte olan bu muhteşem ürün stok maliyetini de minimuma düşürmektedir. Uygulama durumunda çok kolay uygulanabilen bu ürün işçilik ve zamanda tasarruf sağlamaktadır. Sıkıştırılmış paketleme özelliği ile  taşıma maliyetlerinden de tasarruf sağlamaktadır.

Son olarak Çevre Dostu olan Knauf ürünlerinin tamamında olduğu gibi FCB 035 ürünüde asla kimyasalları içermemektedir. İç mekanda bulunan havanın daha temiz kalmasını sağlayan ürün geri dönüştürülebilir hammadde içeriğine sahiptir. Aynı zamanda VOC oranı minimumdur.

Ürünler hakkında detaylı bilgi almak için 0216 314 56 40 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

Ürün Resmi
Ürün Küçük Resmi
Ürün Küçük Resmi
Ürün Küçük Resmi
Ürün Küçük Resmi
Ürün Küçük Resmi
Ürün Küçük Resmi
Whatsapp