Ne Aramıştınız ?

Knauf Mineral Plus Siparişi

Knauf Mineral Plus Siparişi vermek ve ürünleri incelemek için hemen Kanyon Yapı´nın kurumsal web sitesini ziyaret edebilir ve firmadan muhteşem teklif seçeneklerini öğrenebilirsiniz.

Eskişehir Organize Sanayi bölgesinde bulunan  Knauf Insulation 2014 senesinden bu yana üretimlerini ülkemizde gerçekleştirmektedir Kanyon Yapı Knauf´un yetkili bayisi olarak Knauf Mineral Plus başta olmak üzere tüm Knauf ürünlerini sizlere ulaştırabilmektedir. En yeni mineral yün teknolojisi üretim sistemleri kullanılarak üretilen Knauf ürünleri sayesinde inşaat ve yapı ekipmanları sektöründe ülkemizin iç pazarında büyük bir ağa sahiptir. Aynı zamanda Knauf markasının ürünleri ülkemizden, firmamızdan bir çok komşu ülke için ihracatı sağlanmaktadır.

Knauf markasına ait olan ürünlerden Mineral Plus FCB 035 ürününe, Mineral Plus FCB 033 ürününe, Mineral Plus FCB 032 ürününe ve Mineral Plus IPB 037 ürününe muhteşem fiyatlardan sahip olabilirsiniz. Kanyon Yapı mineral yük esasına sahip olan bu ürünlerin indirimli fiyatlarını sizlere sunabilen bölgenin önde gelen firmaları arasındadır.

Knauf Mineral Plus Kullanım Alanları

Knauf markasının mineral plus ürünleri arasında yer alan FCB, IPB ve MCB ürünlerini incelediğimizde yapıların iç ve dış ortamlarında, çatı alanlarında vb.. bir çok alanda rahatlıkla kullanıldığını görmekteyiz. Ürünlerin genel özellikleri kapsamında özellikle kış aylarında oluşan sorunların önüne geçmek, yapılardakı ısı değişkenliklerini engellemek ve binalarda kullanılan malzemelerin eskimesini önlemek amacı ile kullanılan bu ürünler aynı zamanda kullanıldığı alanlarda ses ve ısı yalıtımı da sağlamaktadır.

Mineral Plus Ürünlerinin Bazı Faydaları

Knauf Mineral Plus ürünlerinin genel olarak faydaları aynıdır. Yapıya göre hangi mineral plus ürününü tercih etmeniz gerektiği ile ilgili bilgi almak istediğinizde firmamızın şuanda incelediğiniz kurumsal web sitesinin iletişim sayfasında yer alan numaraları arayabilir ve merak ettiğiniz tüm sorularını yanıtlarını alabilirsiniz. Mineral plus kategorisinde yer alan ürünlerin genel faydalarına bakacak olursak;

* Ürünler yapılarına göre giydirme cephe sistemi yalıtımlarında veya çatılarda kullanılabilir.

* Ürünlerin lamba değerleri düşüktür.

* Yangına karşı tepki sınıfları yüksektir, A1 tepki sınıfına sahip ürünlerdir.

* Ürünler uygulandığı alanlarda ses yalıtımı için yüksek katkı sunmaktadır.

* Mineral plus ürünleri içerisinde fenol, formaldehit bulunmamaktadır.

* Uygulama esnasında çok az seviyelerde tozuma özelliği bulunmaktadır. Ayrıca farklı markaların ürünleri gibi sizi kaşındırmayan bir üründür.

* Uygulama sonrasında karşılaşacağı su damlamalarına karşı üründe itici özellik bulunmaktadır.

* Mineral Plus IPB ürünü ara bölme yalıtımlarına uygun olarak üretilmiştir.

Knauf ürünleri arasında Kanyon Yapı olarak en fazla satışını gerçekleştirdiğimiz mineral plus ürünleri renovasyon veya yeni binalarda kullanım için uygundur. Gelişen dünyamızda küresel ısınmanın da önüne geçmek için bu ürünlerin değeri ve önemi büyüktür. Artık binaların olmazsa olmazı olan yalıtım ürünleri ve diğer yapı ekipmanları için firmamızdan teklif almadan karar vermeyin.


 

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

  • DOWSIL Silikon ve Yapıştırıcılar
    DOWSIL Silikon ve Yapıştırıcılar hakkında bilgi sahibi olmak ve en uygun fiyatlardan ihtiyacınız olan ürüne erişmek isterseniz KANYON YAPI firmamızı hemen arayabilirsiniz. ...
  • EPDM Membran Önemi Nedir?
    Kanyon Yapı´nın bugün sizler için hazırlanan içeriğinde EPDM Membran Önemi Nedir? konusu ele alındı, siteden inceleyebilir ve ürün temini için firma ile +90 216 314 56 40 numarasından irtibata geçebilirsiniz. ...
  • Taşyünü Mantolama Fiyatları
    Taşyünü Mantolama Fiyatları - Toptan taşyünü ürün temini için Kanyon Yapı firmamıza sitede yer alan 0216 314 56 40 numarasından ulaşabilir ve en uygun teklifleri alabilirsiniz. ...
Whatsapp