Ne Aramıştınız ?

Knauf Mineral Plus

Knauf mineral plus´ın beş farklı tipi bulunmaktadır. Knauf mineral plus FCB035, Knauf mineral plus FCB EXTRA, Knauf mineral plus FCB PRO,Knauf mineral plus IPB, Knauf mineral plus MCB olmak üzere beş farklı çeşit bulunmaktadır. Knuaf mineral plus, giydirme cephe ara bölme ve kenet çatı yalıtım levhasıdır.

Yapısında ki mineraller ve doğal bağlayıcılar sayesinde tozuma durumu klasik taşyünü ne göre oldukça azdır,uygulamada esnasında taş yünü gibi kaşındırma yapmaz. Bağlayıcı içeriğinde fenol ve formaldehit türevi bileşenler içermediğinden insan sağlığına zarar vermez.Mineral plus esnek yapısı sayesinde uygulama ve köşe dönüşlerinde ısı kaybını önler kolaylıkla uygulandığı için zamandan ve işçilikten tasarruf edilmesine yardımcı olur.İçindeki silikonlu yapısı sayesinde su itici özelliğe sahiptir. Mineral plus Aynı zamanda düşük ısı ve ses iletim katsayısı na sahiptir. Yangın sınıfı taş yününde olduğu gibi A1 sınıfında yer almaktadır.

Esnek yapısı ürünün paketlenmesinde de olumlu olarak kullanılmışdır. Ürünler sıkıştırılarak paketlenmekte ve taş yünü ne oranla nakliyede ve stoklamada üç kata kadar tasarruf edilmektedir. Knauf mineral plus pro, mineral yün teknolojisi ile birlikte üretilen ürünler içinde en iyisidir. Bu ürün mineral yün teknolojisinin geldiği son noktanın somut halidir. Mineral plus Türkiye´nin tek ve ilk ´Eurofins Indoor Air Comfort Gold´ sertifikasına sahip yalıtım levhasıdır.

Ürünler hakkında detaylı bilgi almak için 0216 314 56 40 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.