Ne Aramıştınız ?

Knauf Mineral Plus

KNAUF INSULATION FİRMA HAKKINDA BİLGİ

Eskişehir´de Organize Sanayi Bölgesinde bulunan Knauf Insulation 150 dönüme sahip bir arazi içerisinde bulunmaktadır. Bu alanda 20 dönüm fabrika alanı ve 15 dönümde depolama alanı bulunan firma 2014 senesinde ülkemizde üretimlerine başlamıştır. Knauf markasının en son ve en yeni ürünleri ülkemizde bu fabrikada üretilmektedir. Mineral yün üretim alanındaki en iyi teknolojilerin kullanıldığı bu fabrikada yenilikçi ve sürdürülebilir ürünlerin üretimi yapılmaktadır. Firma yalıtım alanında global pazarda en hızlı büyüyen ve her zaman en saygın markalar arasında olmuştur. Knauf Insulation markası müşterileri için konut ve konuş dışı tüm yapı alanlarında, endüstriyel alanlarda yüksek enerji verimliliği sağlamaktadır. Maksimum performansa sahip eşsiz ürünlerin tamamına Kanyon Yapı´dan erişebilir ve anında en uygun fiyatları alabilirsiniz.


Mineral Plus ( KNAUF ) ürünlerinin toptan olarak satışının yapıldığı, Türkiye´nin her yerine gönderimlerinin mümkün olduğu Kanyon Yapı´nın kurumsal sitesine hoşgeldiniz. Firmamızın sizlere sunduğu bu muhteşem ara bölme levhalarının birbirinden iyi, kaliteli ve profesyonel ürününü KNAUF MARKALI ÜRÜNLERİ firmamızdan temin edebilirsiniz.

Knauf Insulation ürünlerini sizler için faaliyetlerine, kapsam alanlarına göre incelediğiniz web sayfamızda kategorilendirdik. Knauf markalı ürünlere ilgi alanınız, yalıtım alanınız üzerinden hemen ulaşabilmek için aşağıdaki kategorilerden aradığınız Knauf markalı ürünlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

* Giydirme Cephe Yalıtımı
* Ara Bölge Yalıtımı
* Dış Cephe Yalıtımı
* Teras Çatı Yalıtımı
* Yüzer Döşeme Yalıtımı
* Klima Kanalı Yalıtımı
* Güneş Kollektörü Yalıtımı
* Mineral Akustik Board
* Kenet Çatı & Cephe Yalıtımı
* Eartwool

KANUF MİNERAL PLUS İMALATI?

 

Knauf Minerl Plus Ürünleri dünyada taşyünü ve mineral plus ürünleri üretmektedir.Türkiyede ise eskişehirde mineral plus ürünleri giydirme cephe, arabölme ,kenet çatı ürünleri olarak üretilmekte ve dünyanın pekçok ülkesine ihraç edilmektedir.knauf mineral Plus dünyada sadece knauf ta olan bu teknolojiyle üretilen yeni nesil bir taşyünüdür.Mineral Plus Fcb ,035 Mineral Plus Fcb033 Mineral Plus Fcb 032 ve Mineral Plus Ipb 037 ürünlerini kanyon yapıda en iyi fiyata bulabilirsiniz

 

 

KNAUF MİNERAL PLUS TANIMI?

 

Mineral  Plus Ürünler, mineral yün esaslı, özel bir teknolojiyle üretilmiş,diğer taşyünlerine nazaran çok az tozuması olan, uygulamada en  kolay, esnek ve ısı yalıtım değerleri çok iyi mineral esaslı  levhalardır. Ara bölmeler de Mineral Plus IPB 037 ve cepheler için  Mineral Plus Fcb 035 ürünleri  özel tasarlanmış dır.Giydirme cephe ürünü Mineral Plus fcb 035 suya karşıda dayanıklıdır, ısı, ses yalıtımı sağlamanın yanında yangına tepki sınıflandırmasında da A1 sınıfındadır. Mineral Plus Fcb 035 ,Mineral Plus Fcb 033 ,Mineral Plus Fcb 032 ve Mineral Plus Ipb 037 ürünleri için tüm sorularnızı Kanyon yapıya sorabilirsiniz.

 

 

KNAUF MİNERAL PLUS ÇEŞİTLERİ?

 

Knauf Mineral Plus ürünleri temel olarak 2 çeşittir bunlar,

1-      Knauf Mineral PIus Ipb 037 ürünüdür.Bu ürün bina içinde ki bölme duvar aralarında,tavanda ve kapalı alanlarda ki ses ve ısı izolasyonunda çok başarılıdır.Lambda değeri 0,037 dir.Fenol ve formal dehit içermediğinden insan sağlığınada zararlı değildir.uygulama sırasında kaşındırmaz ve tozuma yapmaz.

 

2-      Knauf Mineral Plus Fcb  ürünleri  bu ürünler dış mekanda kullanılabilen suya karşı dayanıklı ,A1 sınıfı yangın dayanımı olan ürünledir.ahşap metal ve beton binaların dış ısın ve ses yalıtımında kullanılır kullanıldığı bina yüksekliği veya istenen ses ve ısı yalıtım seviyesine göre KNAUF MİNERAL PLUS FCB 035,KNAUF MİNERAL PLUS FCB0 33 ve KANUF MİNERAL PLUS FCB032 olarak 3 çeşittir.Dış mekanda kanuf un ürettiği Knauf MCB 037 KENET ÇATI ürünüde özellikle bu uygulamalar için tasarlanmıştır.

 

 

 

KNAUF MİNERAL PLUS NERELERDE KULLANILIR?

 

 

Minerla plus ürünleri iç ve dış mekanlarda çatılarda kullanılabilen Mineral Plus Fcb ,Mineral Plus Ipb ve Mineral Plus Mcb ürünleri olarak binadaki pekçok uygulamada kullanılabilmektedir.

 

 

KANUF MİNERAL PLUS UYGULAMA KOLAYLIKLARI

 

Knauf ürünleri standar taşyünlerine nazaran uygulamada pek çok kolaylıklar sağlar başta taşyünleri gibi kaşındırmaması uygulamadaki en belirgin farkıdır ve işçilikten ciddi avantajlar sağlar,kesilme sırasında taştünlerine göre çok az tozuma yapar ,esnek bir yapıya sahip olduğundan köşe dönüşlerinde tek parça olarak uygulanabir,hem yalıtım hem işçilik avantajı sağlar.Bu kolaylıklar Knauf un Mineral Plus FCB 035 ,  Mineral Plus Ipb 037 ve diğer tüm ürünleri için geçerlidir.

 

Knauf mineral plus´ın beş farklı tipi bulunmaktadır. Knauf mineral plus FCB035, Knauf mineral plus FCB EXTRA, Knauf mineral plus FCB PRO,Knauf mineral plus IPB, Knauf mineral plus MCB olmak üzere beş farklı çeşit bulunmaktadır. Knuaf mineral plus, giydirme cephe ara bölme ve kenet çatı yalıtım levhasıdır.

Yapısında ki mineraller ve doğal bağlayıcılar sayesinde tozuma durumu klasik taşyünü ne göre oldukça azdır,uygulamada esnasında taş yünü gibi kaşındırma yapmaz. Bağlayıcı içeriğinde fenol ve formaldehit türevi bileşenler içermediğinden insan sağlığına zarar vermez.Mineral plus esnek yapısı sayesinde uygulama ve köşe dönüşlerinde ısı kaybını önler kolaylıkla uygulandığı için zamandan ve işçilikten tasarruf edilmesine yardımcı olur.İçindeki silikonlu yapısı sayesinde su itici özelliğe sahiptir. Mineral plus Aynı zamanda düşük ısı ve ses iletim katsayısı na sahiptir. Yangın sınıfı taş yününde olduğu gibi A1 sınıfında yer almaktadır.

Esnek yapısı ürünün paketlenmesinde de olumlu olarak kullanılmışdır. Ürünler sıkıştırılarak paketlenmekte ve taş yünü ne oranla nakliyede ve stoklamada üç kata kadar tasarruf edilmektedir. Knauf mineral plus pro, mineral yün teknolojisi ile birlikte üretilen ürünler içinde en iyisidir. Bu ürün mineral yün teknolojisinin geldiği son noktanın somut halidir. Mineral plus Türkiye´nin tek ve ilk ´Eurofins Indoor Air Comfort Gold´ sertifikasına sahip yalıtım levhasıdır.

Ürünler hakkında detaylı bilgi almak için
0216 314 56 40 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz. Dileyen ziyaretçilerimiz sizler için hazırlanan teklif formlarımızı doldurabilir veya iletişim sayfamızda yer alan formumuz ile bize ulaşabilir. 

UNUTMAYIN : Kanyon Yapı firması KNAUF markalı ürünleri her zaman, her yere ulaştırabilir. Geniş sevkiyat ağı ve kaliteli teslimat seçenekleri bulunan firmamızın web sitesinden ulaşarak vereceğiniz tüm siparişler Türkiye´nin her iline ve ayrıca ülkemizin komşu ülkelerine rahat bir şekilde ulaştırılabilmektedir.

Daha fazla bilgi, soru ve fiyat teklifleriniz için hemen bize ulaşın.

Bölgesinin en fazla malzeme çıkışı yapan firması KANYON YAPI´dan KNAUF markalı tüm ürünlere ulaşabilirsiniz.

Türkiye´de Knauf Insulation markalı ürünleri en uygun fiyatlara sunmaktayız.