Ne Aramıştınız ?

Knauf Ürünleri Yetkili Satıcısı

Knauf Ürünleri Yetkili Satıcısı olan Kanyon Yapı´nın kurumsal sitesinden bir çok ürüne erişebilir ve anında talebiniz olan ürün grubu için uygun teklifler alabilirsiniz. Knauf ürünleri yetkili satıcısı satmakta oldukları ürünler ile ilgili yaşanabilecek herhangi bir problemde hizmet vermektedir.

Knauf Şirketinin Tarihçesi

1997 yılının ikinci yarısında dünya devi Knauf ile birleşerek "Tepe Knauf" adını alan şirket, 2000 yılından itibaren Knauf adı altında üretimlerine devam eden öncü şirketlerden biri olarak bilinmektedir. Aynı yıl İzmit´te Türkiye´nin ikinci alçı levha fabrikasını devreye alan ve daha sonra İzmit´te üçüncü fabrikasını kuran Knauf´un Avrupa´nın en büyüklerinden biri olan dördüncü fabrikası, 2009 yılında Ankara’da üretime başlamıştır. Günümüzde Lübnan, Suriye, Irak ve Ürdün´deki çok uluslu şirketlere ek olarak Birleşik Arap Emirlikleri, Afganistan, Avustralya, Azerbaycan, Bulgaristan, Beyaz Rusya, Kongo, Fildişi Sahili, Cezayir, Mısır, Gabon ile de çalışmakta olan Knauf, yetkili servisi başta olmak üzere sunduğu profesyonel hizmet ile dikkat çekmekte ve tercih edilmektedir.

Knauf Hangi Ülkelere Satış Yapar?

Satış yaptığı çok sayıda dünya ülkesi için vazgeçilmez markalardan biri olan Knauf ürünleri yetkili satıcısı üretimlerin farklı bölgelere gönderilmesini sağlar. Knauf, Türkiye genelinde çok sayıda çalışanı ile tüm illerde satış öncesi ve satış sonrası hizmetler vermekte olup, mimar ve mühendisleri ile mimari projelere ücretsiz teknik ve ticari destek sağlıyor olması sebebi ile dikkat çeker. Türkiye´yi kapsayan geniş iş ağı sayesinde tüm ürünlerine Türkiye´nin her yerinden kolayca ulaşılabilir. Ayrıca Ankara ve İzmit´teki eğitim merkezlerinde ve şantiyelerde ustalık eğitimleri vermekte, alçıpan sericiliği ve sıvacılığı uzmanlıklarında çalışan ustalara mesleki yeterlilik belgesi alma imkanı sağlamaktadır.

Knauf ürünleri yetkili satıcısı, standartlar yüksek olduğu sürece çevre ile uyumlu sanayileşerek, ürün kalite güvencesi sağlayarak, kullanıcılara ve tüketicilere iyi hizmetler sunarak dünyanın en son teknolojisini Türk inşaat sektörüne kazandırmaya çalışmaktadır. İnsani değerler, takım ruhu, sorumluluk ve girişimcilikten oluşan markanın değerlerini benimseyen ve bu değerler doğrultusunda çalışan çalışanları, ürün gamı ve sistem uzmanlığı ile sanayide lider ve öncü şirketlerden biri olarak bilinmektedir.

Sizlere en uygun teklifleri verebilmek için bizleri aramanız yeterli olacaktır. Firmamıza +90 216 314 56 40 numarasından ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

  • Buhar Kesici Nedir?
    Yapılarınızda temel izolasyonu destekleyici olan ve en önemli katmanlara sahip olan buhar kesicileri yakından tanıyalım. kanyon Yapı ülkenin en büyük buhar kesici imalatçıları arasındadır. ...
  • Trio Plus B1 Yangına Karşı Dayanıklı Yalıtım
    Trio Plus B1 Yangına Karşı Dayanıklı Yalıtım Örtüsü ürününü Kanyon Yapı kurumsal internet sitesinden hemen inceleyebilir ve ilgili ürün için en iyi teklifleri firmamızdan alabilirsiniz. ...
  • Nem Bariyeri Su Geçirir Mi?
    Nem Bariyeri Su Geçirir Mi? Nem bariyerleri ve buhar kesiciler hakkında önemli bilgilerin yer aldığı Kanyon Yapı firmasından hem bilgi sahibi olun, hemde istediğiniz ürünü en uygun fiyatlardan sipariş verin. ...
Whatsapp