Ne Aramıştınız ?

Knt Epdm Yapıştırıcı

KNT yapıştırıcı ürünlerinin en çok tercih edilenine Kanyon Yapı aracılığıyla ulaşabilirsiniz. EPDM Membran ürününün ahşap yüzeye, duvarlara, metal yüzeylere yapıştırılabilmesi için KNT Yapıştırıcısı yaygın olarak kullanılan bir üründür. Neopren bazlı kontak bir yapıştırıcı  olan bu ürün en uygun fiyatlarla sizlere firmamız tarafından sağlanır. Uygulama yapılacak alana göre ortalama sarfiyat miktarı 500gr/m2 ve 1kg/m2 arasında yer almatkadır. Hava şartına bağlı olarak bir KNT yapıştırıcısı ürünü ortalama 10-15 dakika beklemenin hemen ardından baskı uygulanarak yapıştırılma işlemi tamamlanmalıdır. KNT epdm membrab Yapıştırıcı ,kauçuk esaslı ve solvent bazlı bir yapıştırıcıdır.

Knt Epdm Membran Kullanım Alanları:

KNT Epdm Membran yapıştırıcı, beton, ahşap, sünger, kumaş, kağıt, keçe, cam, kauçuk, lastik, plastik, PE, PP, PVC, metal dahil birçok yüzeye mükemmel yapışır.

Knt Epdm Membran Uygulama:

KNT epdm mebran yapıştırıcı´nın uygulanacağı yüzeyler kuru ve temiz olmalıdır. Yağ, kir, toz vs. içermemelidir. Fırça veya rulo ile sürülerek ya da tabanca ile spreylenerek uygulanabilir. Yapıştırıcı, yüzeylerden birine uygulanır. Daha etkili bir yapıştırma isteniyorsa, her iki yüzeye de tatbik edilebilir. Yapıştırıcı uygulanmış yüzeyler bir araya getirilerek sıkıca bastırılır.

Knt Epdm Membran hakkında detaylı bilgi almak için
0216 314 56 40 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

Daha fazla bilgi edinmek ve en uygun fiyatlardan yararlanabilmek için firmamıza web sitesinde yer alan numaralardan ulaşabilirsiniz.

Ürün Resmi
Whatsapp