Ne Aramıştınız ?

Lineflex Epdm Membran Fiyatları

Kaliteli Epdm Membran ürünleri arasında ülkemizde ve Dünya´da en çok tercih edilen Lineflex Epdm membran ürününe en uygun fiyatlardan sahip olmanız mümkündür. Kurumsal web sitemizi hemen ziyaret ederek bu alanda sizler için bir çok bilgiye erişebilir ve aklınızdaki tüm soruların yanıtını Kanyon Yapı´nın kurumsal web sitesinden edinebilirsiniz.

Türkiye ve dünyanın çeşitli ülkelerinde, özellikle inşaat sektörünün gelişmekte olduğu ülkekerde EPDM MEMBRAN aramaları artmaktadır. Bu ürün yapıların zemin kısımlarında ve çatılarında ve ayrıca cephelerinde su yalıtımı için yaygın olarak kullanılmakta olan son derece dayanıklı ve çevre dostu bir üründür. Sürdürülebilirlik ve küresel ısınma hususları kapsamında bir çok çevre dostu firmanın tercih ettiği EPDM ürün sentetik kauçuk çatı kaplama, cephe kaplama ve zemin kaplama ürünü arasındadır. Siyah rengi ağırlıklı olarak ülkemizde kullanılmaktadır. Çatı alanlarında çok yaygın olarak su yalıtımı için kullanılan bu ürün binaların zemin, perde yalıtımlarında da yaygın kullanılmıştır.

UZUN ÖMÜRLÜDÜR

EPDM membran ürünü esnemesinin ardından şeklini yeniden kazanır ve her zaman fiziksel özelliklerini korur. Çok uzun seneler boyunca yapılardaki görevini yerine getirebilen bir üründür. Çatı ve cephe sistemlerinde kullanımı oldukça yaygın olan bu ürün ile ilgili yapılan bir araştırmada Amerika´da 1970 senesinde yapılmış olan bir çatının 30 sene sonra tadilat için açıldığında hiçbir şekilde yapısından ödün vermeden tam 30 senedir durduğu gözlemlenmiştir. EPDM membran ürünler her zaman yeniliklere bağlı kalarak bu süreçleri uzatmakta ve çok daha uzun ömürlü su yalıtımına sahip olunabilmesi için gerekli adımları atmaktadır. Sizlerde en uygun fiyatlardan bu ürünlere sahip olabilmek istediğinizde hem Türkiye hemde komşu ülkelerden +90 216 314 56 40 numarasını arayabilirsiniz.

Kendinden yapışkanlı olan uygulaması da oldukça rahat olan bu ürünleri toplu bir şekilde sipariş vermek isterseniz Kanyon Yapı sizlerin hizmetindedir. Çatı ve bina sistemlerinde ihtiyacınız olan bir çok ekipmana ve ürüne firmamız aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Yalıtım ürünleri ve ekipmanları için incelediğiniz sitemizde kısa bir gezintiye çıkarak ergonomik ürünlerimizi inceleyerek performanslarınızı arttırabilirsiniz.

Epdm membran ürünleri delinme ve yıpranmalara karşı dayanıklıdır. Çatı kaplama hizmetlerinde su geçirmez ürünler arasında katmanları en derin ve dayanıklı olan üründür. Delinmeye karşı dirençli olan epdm membran ürünü için dorğu adrestesiniz. Lineflex epdm membran ürün detaylarına web sitemizden erişebilir ve Türkiye´deki en iyi fiyatlara firmamızdan erişebilirsiniz.


İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

  • Dow Corning Distribitör Dow Corning 791 Silikon
    Dow Corning Distribitör firması Kanyon Yapı?dan Dow Corning 791 Silikon ürününe hemen web sitemizden sahip olabilirsiniz. Sızdırmazlık mastiği olarak bilinen ve cephelerde kullanılan, giydirme cephe sistemlerinde tercih edilen bu ürün genel anlamda cam, d ...
  • Hava Şartlarına Dirençli Silikon Macun Dow Corning 791
    Hava Şartlarına Dirençli Silikon Macun Dow Corning 791 ürününü Kanyon Yapı kurumsal web sitesinden anında inceleyebilir ve ilgili ürünü dilediğiniz adetlerde firmamızdan sipariş verebilirsiniz. ...
  • Çatı ve Cephelerde Su Yalıtım Örtüleri Tyvek Solid
    Çatı ve Cephelerde Su Yalıtım Örtüleri Tyvek Solid ürünü ve diğer tüm DUPONT markalı ürünler için hemen firmamızın web sitesinde gezintiye çıkın. ...
Whatsapp