Ne Aramıştınız ?

Lineflex EPDM Membran

Ürünün içinde yer alan elastomer yapı ve polimer sebebiyle kesinlikle atmosferik ozon gazına, güneşten yansıyan UV ışınlarına karşın üst derecelerde dirençlidir. Epdm Membran ürünlerinin en dirençlisi olarak bilinen Lineflex Epdm Membran ürünü -40 derece ile +120 derece aralıklarında olan tüm sıcaklık değişimlerinde bile hiçbir özelliği kaybolmaz. Lineflex markasına ait olan bu ürün bitki köklerine, suda yer alan tuz ve bir çok kimyasal ürüne karşı dayanıklı ürünlerdendri. Ülkemizde hemen her coğrafyamızda, her şehrimizde bu ürün binalar için olmazsa olmazdır. Yapıların ekstra korunmasını sağlayacak ve uygulandığı alanlarda en az 30 sene bozulmadan durabilecek olan nadir ürünlerden birisidir.

Bir çok alanda tercih edilen Epdm Membran ürünü rulolar halinde satılmaktadır. Ürün tanımı ve özelliklerine geçmeden önce ilgili ürünün uzun seneler boyunca bakım istememesi ve uygulandığı alanları çok çok uzun dönemler boyunca koruduğu, özelliklerinden ödün vermeden yalıtım hizmeti sunduğunu bilmenizi isteriz. Lineflex markasının satışını yaptığı bu ürünlere en uygun fiyatlardan Kanyon Yapı aracılığı ile ulaşabileceğinizi bilmeli ve bizi aramadan, firmamızdan taleplerinize göre teklifler almadan karar vermemenizi öneririz.

Epdm Membran Fiyatları

Bu alanda kalınlık ve diğer özelliklerine göre ürün fiyatlarında bir çok değişiklik olabilmektedir. En iyi epdm membran ürünlerini en uygun fiyatlardan almak isterseniz Kanyon Yapı firmasını arayabilirsiniz.

Lineflex Epdm Membran Teknik Özellikleri

* Epdm membran ürünleri içme suyu depolarında kullanılmaya uygun ürünlerdir.
* Bu ürünlerin uygulandığı alanlarda uzun servis ömrü bulunur. Ayrıca açıkta kalan alanları varsa bu alanlar dahi oldukça kolay bir şekilde tamir edilebilmektedir.
* Bir çok alana geleneksel yöntemler ile sabirlenebilen bir üründür. Betona, ahşaba ve metal yüzeylere epdm membran ürünleri kolay sabitlenebilmektedir.
* Uygulandığı alanlarda oldukça kolay montajı yapılabilir.
* Lineflex epdm membran ürünleri neredeyse tüm kimyasallara karşı yüksek dirence sahip ürünlerdir. Membran ürünü atık havuzlarında dahi kimyasal dirence sahiptir.
* Epdm membran ürünü uv ışınlarına ve ozona karşı dirençli bir üründür.
* Lineflex epdm membran ürünü eksi derece sıcaklıklardan dahi etkilenmez. Donma ortamlarında dahi tamamen termal olarak dikişlenebilmektedir.
* Maksimum gerilme delimine dek tam esneklik sağlar, delinmeye karşı dirençlidir.
* 49 seneyi aşan ömrü sayesinde hemen her yapının en büyük dostudur.
* +40 derece ile -120 dereceye kadar sıcaklıklarda direnç sahibidir.

Lineflex EPDM Membran Nerede Kullanılabilir?

Bu ürünün kullanım alanları aslında ihtiyacınız olan her yerdir. Su yalıtımı sağlanmak istenen hemen her alanda kullanılabilir. Başlıklar altında sizlere bu alanları aktarmak gerekirse;

* Biyogaz tanklarının kapaklarında
* Endüstriyel atıkların kapalı alanlarda depolanması için kullanımı uygundur.
* Belediyelerin depolama sahalarında yaygın olarak kullanılır ve kirli zemin için kapaklarda tercih edilir.
* Su kanallarının yapılması için, hendeklerin yalıtılması için epdm membran tercih edilir.
* Tarım için sıvı gübre havuzlarının kullanımında uygundur.
* Yol kenarı hendeklerinin açılması ve uzun ömürlü olması için epdm membran gerekir.
* Belediye atık depolarındaki sızındıların düzenlenmesinde.
* Süs havuzlarının oluşturulmasında kullanılır.
* Biyolojik göletlerin yaratılması için gereklidir.
* Tarımsal sulama göletleri için olmazsa olmazdır.
* En çok kullanım alanı ise inşaatların temel kısımları ve çatılardaki su yalıtımı içindir.

Sizlere sunduğumuz ürünler arasında yer alan epdm membran ürünleri en uygun fiyatlardan temin edebilirsiniz. Ülkemizde üretilen lineflex epdm membran oldukça geniş alanlarda kullanılmakta ve içeriğindeki katkı ve polimerler ile ozon gazı ve güneşin sağladığı ultraviyole ışınlarına karşı dirençli ve yaşlanmayan etki gösteren bir üründür. Bu ürün bitki köklerinden, suda bulunan tuz ve mineralleri toprağı ve toprakta ya da yapılarda durumu birçok kimyasal birleşene karşı dirençli olup - 40 ve +120 derecedeki sıcaklık farklılıklarına karşı dahi dayanarak yapı özelliğini kaybetmez.

Lineflex epdm membran çeşitlerinden epdm membran yapıştırıcı, epdm membran uygulamalar, baskı çıtası gibi bu markanın sizlere sağladığı yapısal ve fonksiyonel özellikleri farklı birçok ürün daha satışa sunulmuştur. Sizler bu ürünleri tercih ederken gerçekleştireceğiniz siparişlerde herhangi bir kargaşanın olmamasını sağlayacak ve ürünlerimizi fiyatları ile birlikte daha yakından inceleyerek karşılaştırma olanağını sağlayacaksınız.

Lineflex epdm membran ürünlerinden bir tanesi olan epdm membran yapıştırıcı ahşap, duvar ve metal gibi alanların dışındaki bölgelerde muhtelif yüzeylere uygulanmak için uygundur. Kontrat bir yapıştırıcı özelliği sağlayan bu ürün rutubetsiz kuru ve temiz alanlara rahatça uygulanabilir. Uygulandıkları alana 15 dakika bekledikten sonra baskı uygulanarak yapıştırılan bu ürünler özelliklerini zor koşullarda dahi kaybetmez ve sağlamlığı ile dayanıklılığı kanıtlanmıştır.

SENELER BOYUNCA BOZULMADAN DURABİLEN ÜRÜN

Epdm Membran ürünü içindeki polimerler ve elastomer yapı sebebi ile bir çok durumda kendini korur. Ozon gazlarına, güneşten gelen etkili ışınlara karşı maksimum direnç gösterebilen bir üründür. Ürün uygulandığı alanda uzun seneler boyunca kendini, yapısını ve uygulandığı alandaki özelliklerinin korunmasını sağlar. Eksi derecelerdeki soğuklara, artı derecelerdeki çok yüksek sıcaklıklara karşı hiçbir özelliğinden ödün vermeden görevlerini sürdürür.

Her uygulama alanındaki etkilere, etkenlere karşı dirençli olan
EPDM Membran ürünü toprakta, suda bulunan bir çok elemente kadarşı dayanıklıdır. Her çoğrafyaya uygun olan, her koşullarda kullanımı sağlanabilen bu muhteşem ürün aynı zamanda beton zeminlerde oluşan genleşmeler nedeni ile yapısal hareketlerde dahi direnç gösterir. Bakım istemeden bir ürünün bu denli dirençli olması ender olaylardandır. Bu nedenle en sık tercih edilen ve yapı işleri yükleyicilerinin taleplerinin en yoğun olduğu ürünler arasındadır.

Sizlerde bu muhteşem ürün grubu içerisindeki Epdm Membran Ürünü´nü hemen Kanyon Yapı aracılığı ile sipariş verebilirsiniz.
 

           

EPDM Membranın Faydaları

 

Esneklik ve dayanım - sıcaklığa bakılmaksızın Epdm membran maksimum çalışma yükü altındaiyi bir performans gösterecektir. 

 

Epdm Çok Yönlü Gerilme - yerleşme ve hareketlerden üstündür.

 

Epdm membran 50 yıldan fazla servis ömrü ile üstün dayanıklılık sağlar.

 

Maksimum gerilme gerginliğine kadar tam esneklikte delinme direnci vardır.

 

Epdm membran düşük sıcaklıklardan etkilenmez ve donma koşullarında bile tamamen termal olarak kapatılabilir.

 

Optimal yüzey sürtünme özellikleri - yumuşak dokulu kauçuk yüzey, yüksek arayüz sürtünmesi sağlar.

 

Epdm in Mükemmel UV ve ozon direnci - maruz kalan tesislerde bile üstün hizmet ömrü.

 

Epdm Membran kimyasallara karşı yüksek direnç - membran atık su havuzlarında gereken kimyasal direnci sağlar.

 

Sıcak kama ile dikiş tekniği Epdm membranda maksimum montaj kontrolü ve kalite sağlar.

 

İkili sıcak kama ile dikişi, sahada konvansiyonel hava kanalı QC testine izin verir.

 

Epdm membran Beton, ahşap veya metal yüzeylere kolayca yapıştırılabilir ve geleneksel yöntemlerle birleştirilir.

 

Çıkıntılar ve borular, prefabrik botlar ve sıcak hava dikişi ile kolayca tutturulur.

 

Epdm membran Hasara, maruz kalan kurulumlardan sonra bile kolayca onarılabilir.

 

Astar uygulamalarında 50 yılı aşkın bir süredir kauçuk Epdm membranlar kullanılmaktadır ve tüm jeomembranların en uzun geçmişine sahiptir.

 
Lineflex Epdm Membran Uygulaması

Uygulama detayları ve ürün teknik özellikleri ile bir çok bilgiye bu sayfamızda sizler adına yer verdik. Ürün bakım istemez ve bu nedenle düşük maliyetlidir. Çevre dostu bir malzeme kullanarak üretilen
Lineflex markalı epdm membran ürünü her türlü ozon ve uv ışınlarına karşı maksimum direnç gösterir. Evet, piyasada bulunan en dirençli, en uzun ömürlü ve hiçbir bakım gerektirmeyen tek üründür. Lineflex epdm membran ürününü hemen firmamızın sitesinde bulunan numaralardan sipariş verebilirsiniz.

Lineflex epdm membran ürünü bitkilerin köklerine karşı dayanıklı olan, kemirgenlere karşı dirençli bir malzemeden üretilmiştir. Aynı zamanda ürünün uygulanacağı alanların içme ve kullanma sularına karşı uygun olduğu bir üründür. Uygulandığı su bulunan alanlarda ürün yosun tutmamakta ve kimyasallara karşı da maksimum direnç sağlamaktadır. Uygulaması ile ilgili detaylı bilgi almak ve aynı zamanda taleplerinizi iletmek için Kanyon Yapı müşteri hizmetlerini dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Lineflex markasına ait olan EPDM MEMBRAN ürünü kopma mukavemeti yüksek olan bir üründür. .Uzun ömürlü aradığınız ürün için hemen Kanyon Yapı firmasını arayın.
Epdm Membran m2 Fiyatları için sitemizdeki numaralarımızı arayabilirsiniz.

 

Lineflex Epdm membran hakkında detaylı bilgi almak için 0216 314 56 40 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

Türkiye´nin hemen her ili ve ilçesine kısa süre içerisinde LINEFLEX ürünlerini ulaştırmaktayız. Çok uzun ömürlü olan ve aynı zamanda doğa dostu olan bir ürün olması sebebiyle çevre bilincine sahip olan müşterilerimizin en çok tercih ettiği üründür. Hem Türkiye, hem de Avrupa´nın bir çok ülkesinden Kanyon Yapı firmasından Lineflex Epdm Membran talep edilmektedir. En uygun fiyatlara en kaliteli ürünlere sahip olmak isteyenlerin her zaman ilk adresi olan firmamız zemin, gölet, giydirme cephe, bina temelleri, yan perde yalıtımları, peyzaj ve bahçe işlerinde en iyi su yalıtımını sağlayacaktır.

Ürün Resmi
Ürün Küçük Resmi
Ürün Küçük Resmi
Ürün Küçük Resmi
Ürün Küçük Resmi
Ürün Küçük Resmi
Ürün Küçük Resmi
Ürün Küçük Resmi
Ürün Küçük Resmi
Ürün Küçük Resmi
Whatsapp