Ne Aramıştınız ?

Lineflex EPDM Membranlar

Lineflex EPDM Membranlar hakkında bilgi sahibi olmak ve Türkiye´nin her yerinden ürünü sipariş verebilmek için Kanyon Yapı´nın web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Anında bilgi alabileceğiniz ve hemen teklif  talep edebileceğiniz müşteri hizmetlerimize +90 216 314 56 40 numarasından ulaşabilirsiniz.  EPDM membran içerisinde yer alan elastomer yapı sayesinde UV ışınlarına karşı son derece dayanıklıdır.

Lineflex Epdm Membran ürünleri -40 - +120 derece aralıklarında sağlıklı yapısını en iyi şekilde koruyabiliyor. İnternet adresimiz üzerinde birbirinden değerli EPDM membran ürünlerine hemen göz atabilirsiniz. Yapıların ekstra korunmasına yardımcı olacak ve uygulandığı alanlarda yıllardır bozulmayacak nadir ürünler arasındadır. Birçok alanda kullanılan Epdm Membran ürünleri rulo olarak satılıyor. Uzun yıllar boyunca yapının kalitesi en iyi şekilde korunuyor.


Libeflex Epdm Membran Fiyatları


EPDM membran ürün fiyatlarında farklı değişiklikler olabilir. Yüksek kaliteli bu ürünleri en uygun fiyatlardan satın almak isterseniz adresimizi ziyaret edebilirsiniz. Kanyon Yapı bu alandaki en uygun fiyatları sizlere sunmaktadır.

Lineflex Epdm Membran Teknik Özellikleri

•    Epdm membran ürünleri içme suyu depolarında da tercih edilir.
•    Kolayca tamir edilebilir.
•    Geleneksel yöntemlerle uygulanabilir.
•    Montajı kolaydır.
•    Kimyasallara karşı dayanıklıdır.
•    UV ışınlarına karşı dirençlidir.
•    Uzun yıllar kullanılabilir.

Türkiye´de üretimi yapılan EPDM Membran modelleri geniş bir alanda tercih ediliyor. İçerisinde bulunan katkı ve polimerler sayesinde güneş ışınlarına karşı da dayanıklılık sunuyor. EPDM membran malzemeleri bitki köklerinden, suda bulunan tuz ve mineralleri de tutar.

Lineflex EPDM Membran Nerede Kullanılabilir?


Membran ürünleri birçok alanda kullanılır. Su yalıtımı sağlanmak istenen hemen her alanda tercih edilebilir. EPDM membran ürünleri;

•    Biyogaz tanklarında,
•    Endüstriyel atıkların depolanmasında,
•    Belediyelerin depolama sahalarında,
•    Su kanallarında,
•    Tarım için sıvı gübre havuzlarında,
•    Süs havuzlarında,
•    Biyolojik göletlerde
•    Tarımsal sulama alanlarında tercih edilebilir.

Firmamız EPDM membran konusunda sizlere en uygun ürün desteğini verebiliyor. Türkiye’nin en iyi membran ürünleriyle bir adım öne çıkıyoruz. Ozon gazı ve ultraviyole ışınlarına karşı dirençli özellğiyle öne çıkan EPDM membran - 40 ve +120 derecedeki sıcaklık farklılıklarına karşı dayanıklıdır.

Lineflex epdm membran çeşitlerinde sizlere fonksiyonel ürünler sunuyoruz. Uygun fiyatlı çözümlerimizle yanınızdayız. Sizde internet adresimizde ürünlerimizi inceleyerek yapılarınızın başarılı bir şekilde tasarlanmasını sağlayabilirsiniz.

EPDM Membran çeşitlerinde farklı ürünleri elinizin altına getiriyoruz. En uygun ürün çözümlerimizle karşınızdayız. Yalıtım alanında birbirinden özel ürünler sizleri bekliyor. Çok özel fiyatlarla beklentilere yanıt veriyoruz. Epdm Membran ürünleri her türlü hava koşullarına karşı dayanıklıdır. Sağlamlığı kanıtlanan bu ürünleri tek tıkla sitemizde bulabilirsiniz.

Lineflex epdm membran ürünlerimizi dilediğiniz zaman inceleyebilirsiniz. Birbirinden değerli imalat çeşitliliğimizle kullanıcıların beklentilerine yanıt veriyoruz. Her projede kullanılan EPDM membran çeşitlerini internet adresimizde inceleyebilirsiniz. Kaliteli ürünlerimizle bir adım öne çıkmaya devam ediyoruz. İnternet adresimiz üzerinde birbirinden değerli yalıtım malzemeleri sizleri bekliyor. Günün her saati çok özel ürünlerimizi inceleyebilir ve satın alabilirsiniz. EPDM membran ürünlerini tek tıkla Türkiye’nin her yerine gönderebiliyoruz. Tam zamanında yenilikçi ürün desteğimizle aradığınızdan fazlasını sunuyoruz. Günün her saati zengin ürün seçeneklerimize göz atabilirsiniz. Birbirinden değerli membran çeşitlerini buradan takip edebilirsiniz.

Türkiye ve Dünya´nın her yerine gönderim yapabildiğimiz Lineflex markasına ait bu ürünlere Kanyon Yapı güvencesi ile ulaşabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra işletmemize ait
Kurumsal Instagram hesabımızdan da anında bilgi talebinde bulunabilirsiniz.
 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

  • Knauf Kenet Çatı ve Cephe Yalıtımı Ürünleri
    Knauf Kenet Çatı ve Cephe Yalıtımı Ürünlerine en uygun fiyatlardan erişebilmek için Kanyon Yapı kurumsal web sitesini ziyaret edebilirsiniz. ...
  • Buhar Geciktirici Sistemler
    Çatılarınız için Buhar Geciktirici Sistemler ve nem bariyeri ürünlerine ihtiyaç duyduğunuzda direk toptan satış merkezi Kanyon Yapı´ya ulaşabilir ve ürünleri Türkiye´nin her yerinden sipariş verebilirsiniz. ...
  • Tyvek Nem Bariyeri
    Tyvek Nem Bariyeri Modelleri, Fiyatları ve Ürünleri için en doğru adres Kanyon Yapı firması olacaktır, işletmemiz Türkiye´nin en uygun fiyatları sunan markası olarak sizlerin yanındadır. ...
Whatsapp