Ne Aramıştınız ?

Mastik Silikon ve Yapıştırıcılar

Farklı özelliklere sahip ürün grubupları ile yapı malzemelerinde önde gelen isimlerden biri olan gems oldukça kaliteli ürün çeşitliliği sağlar ve dikkat çekici ambalajları ile müşterilerin tercihine sunulur. Gems genel amaçlı silikon sahip olduğu özellikleri ile cam yüzeylerde genel yapıştırma uygulamalarında ve sıhhi tesisat uygulamaları ile banyo, mutfak ve diğer alanlarda kullanılır. Ürünün birden çok rengi bulunmaktadır. Siyah, beyaz, gri ve şeffaf renk tonlarıyla tercihinize sunulan gems genel amaçlı silikon firmamız güvencesi ve uygun fiyatları ile siz müşterilere sunulmaktadır.

Gems ürünlerinde genel amaçlı yapıştırıcılar dışında 500 gr.Gems silikonize mastik, 310 ml gems profesyonel mastik, 410 ml Gems, kimyasal dübel ve 310ml Gems polyurethane mastik gibi yapı malzemeleri bulunurken birbirinden özel karışımlar ile hazırlanmış bu ürünler en uygun fiyatı satın alabileceğiniz şekilde firmamızda kategoriler halinde sizlerin tercihini sunulmuştur.
İçerik olarak 500 gram silikonize mastik, içerisinde ürün kullanıldıktan uzun bir süre sonra dahi silikon özelliğini kaybetmeden esnekliğini korur. Prefabrik yapı elemanlarının arasında genleşme fiili olarak kullanılan bu ürün demir, alüminyum, ahşap ve pvc doğrama montajında kullanılır. Sıvı ve diğer yapı ürünlerinde yine tercih edilebilen gems silikonize mastik çatlaklara karşı boya öncesi kullanılarak duvarlarda ve zeminlerde pürüzsüz bir görüntünün elde edilmesini sağlar. Üstelik birçok renk seçeneği bulunan bu ürünü altın meşe, kahverengi, siyah, gri ve beyaz renk seçenekleriyle tercih edebilir mükemmel bir görünüm sağlayabilirsiniz.

Ürünler hakkında detaylı bilgi almak için 0216 314 56 40 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

Kanyon Yapı firması MASTİK SİLİKON ürünlerinde imalatçı firma olarak sizlere en iyi fiyatları sunmaktadır.