Ne Aramıştınız ?

Mineral Plus Fcb 035 Kd

MineralPlus FCB 035KD, mineral yün esaslı tozuması çok az, uygulaması kolay, esnek, Ecose tül kaplı, giydirme cephe yalıtım levhasıdır. Giydirme cepheler için özel tasarlanmış olan ürün, ısı, ses yalıtımı sağlamanın yanında yangına tepki sınıflandırmasında da A1 sınıfındadır. Türkiyenin ilk ve tek ‘Eurofins Air Comfort Gold’ sertifikasına sahip yalıtım levhası olan MineralPlus, iç mekandaki havanın temiz kalmasını sağlar. Bağlayıcı içeriğinde fenol ve formaldehit türevi bileşenler içermez. Esnekliği sayesinde çok daha kolay uygulanır, işçilikten ve zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Ecose tül kaplı olması durabilitesini arttırır.

Knauf Mineral Plus Fcb 035 Kd, mekanlarınıza zarif bir estetik ve modern bir görünüm kazandırmak için tasarlanmıştır. Her detayında estetik düşünülerek üretilmiş bu ürün, iç mekanlarınızı sadece bir yüzey değil, sanatsal bir ifade haline getirir. Zarif dokusu ve göz alıcı tasarımıyla mekanlarınıza sofistike bir hava katar.

Yüksek Kalite ve Dayanıklılık

Bu ürün, Knauf´un yılların tecrübesiyle üretildiği yüksek kaliteli bir yapı malzemesidir. Mineral Plus Fcb 035 Kd, dayanıklı yapısıyla uzun ömürlü kullanım sunar. İster yoğun bir ticari mekanda isterse evinizde kullanın, ürünün üstün dayanıklılığı sayesinde duvarlarınız uzun yıllar boyunca ilk günkü gibi kalacaktır.

Kolay Uygulanabilirlik ve İşçilik Tasarrufu

Knauf Mineral Plus Fcb 035 Kd, kolay uygulanabilir özelliğiyle dikkat çeker. Profesyonel bir ekip tarafından montajı hızlı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilebilir. Bu da hem zaman tasarrufu sağlar hem de işçilik maliyetlerini minimize eder. Aynı zamanda ürünün bakımı da oldukça pratiktir, böylece mekanlarınız her zaman temiz ve şık görünecektir.
 

MineralPlus Ürün Özellikleri


Düşük ısı iletim katsayısı, ısı iletimine karşı dirençlidir. λ = 0,035 W.m/K
Mükemmel ses yalıtımı sağlar.
Yangına karşı tepki sınıfı: A1’dir.
Minimum tozuma yapar, kaşındırmaz.
Esnektir, uygulaması kolaydır.
Sıkıştırılmış pakettedir, daha az yer kaplar.
Ecose tül kaplı olması sayesinde daha yüksek durabiliteye sahiptir, ayrıca cephede oluşabilecek yoğuşmaya  engel olur.

Daha fazla bilgi ve detay için Kanyon Yapı´nın sitesinde yer alan numaraları arayabilirsiniz.

 

 
 
 
Ürün Resmi
Ürün Küçük Resmi
Ürün Küçük Resmi
Ürün Küçük Resmi
Whatsapp