Ne Aramıştınız ?

Mineral Plus FCB Extra 033 Kd

MineralPlus FCB EXTRA 033 KD, giydirme cephe yalıtım uygulamalarında üstün performans sağlamak amacıyla geliştirilmiş, yüksek ısı ve ses yalıtımı sağlamanın yanında yangına tepki sınıflandırmasında A1 klasmanında yer alan üstün performanslı, Ecose® Tülü kaplı mineral yün yalıtım malzemesidir.

Bu ürün, yüksek performanslı yalıtım özellikleriyle öne çıkar. Knauf Mineral Plus FCB Extra 033 Kd, mükemmel ses ve sıcaklık yalıtımı sağlayarak mekanlarınızın konforunu artırır. Dış etkenlerin içeri girmesini engellerken iç mekanın rahatlığını korur. Hem enerji tasarrufu sağlar hem de yaşam alanlarınızdaki ses düzeyini azaltır.

Çevre Dostu ve Sağlıklı

Ürün, çevre dostu malzemelerden üretilmiştir ve içerdiği kimyasal maddeler minimal seviyededir. Bu sayede hem çevreye duyarlı bir tercih yapmış olursunuz hem de mekanlarınızda sağlıklı bir iç mekan ortamı oluşturabilirsiniz. Alerjenlere karşı dayanıklı yapısıyla da aile sağlığınıza öncelik verir.
 
Minimum tozuma özelliği ve esnek yapısı ile kolaylıkla uygulanabilen MineralPlus FCB EXTRA 033 KD, uygulama esnasında işçilikten ve zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Bağlayıcı içeriğinde fenol, formaldehit türevi insan sağlığına zararlı ve yüksek uçucu özellikli kimyasallar içermez. Türkiye’nin ilk ve tek “Eurofins Indoor Air Comfort Gold” sertifikasına sahip yalıtım levhası olan MineralPlus FCB EXTRA 033 KD, iç mekandaki havanın temiz kalmasını sağlar. Ecose® Tülü kaplı olması, malzeme esnekliğini korurken levha durabilitesini de artırmaktadır.

MineralPlus FCB EXTRA 033 KD Ürün Özellikleri
 
Düşük ısı iletim katsayısı ile artırılmış yalıtım performansı. Cephelerde ısı iletimine karşı yüksek direnç sağlar. λ = 0,033 W.m/K
Hava doğuşumlu sesleri absorbe eder. Mükemmel ses yalıtımı sağlar.
Yangına karşı tepki sınıfı: A1’dir.
Minimum tozuma yapar, kaşındırmaz.
Esnektir, uygulaması kolaydır, zamandan ve işçilikten tasarruf sağlar.
Sıkıştırılmış pakettedir, daha az yer kaplar.

 

 

 

Ürün Resmi
Ürün Küçük Resmi
Ürün Küçük Resmi
Ürün Küçük Resmi
Ürün Küçük Resmi
Whatsapp