Ne Aramıştınız ?

Mp Mineral Akustik Board

Yüksek Ses Absorpsiyonu Sağlayan Akustik Yalıtım Levhası

Yeni ve devrim niteliğinde Ecose Teknolojisi ile üretilen Acoustic Board, duvar ve tavanlarda yüksek performanslı akustik yalıtım sağlamak ve ses bariyeri görevi görmek üzere özel olarak dizayn edilmiştir.

Esnek lif yapısı ve özel tül kaplaması sayesinde mükemmel ses yalıtımı sağlamasının yanında, rijit ve dayanıklı levha yapısı ile uzun ömürlü performans sunar. Yüzeyine kaplanmış özel siyah tülü, ürünün maksimum ses yalıtımı performansı sunmasına yardımcı olur ve ürünün dış etkilerden korunmasına da katkı sağlayarak yüksek performansı uzun yıllara yayar. MP Akustik Board, iç mekanda özel akustik düzenlemeler gerektiren detaylarda ve son kat kaplama elemanlarının kullanılmadığı ya da limitli olarak kullanıldığı açık çerçeve sistem detaylarında kullanılabilir.

Özel esnek lif yapısı, Akustik board’un maksimum performans sağlamasına yardımcı olmasının yanında daha kolay ve kısa sürede uygulanmasını sağlar. Ürün, çok daha kolay şekilde kesilir; detaylar ile kusursuz şekilde bütünleşir. Muadili olan ürünlere kıyasla çok daha az tozuma yaparak daha sağlıklı yaşam alanları oluşmasına katkı sağlar. Ayrıca, kaşındırmama özelliği ile uygulamacı dostudur. Türkiye’de ilk ve tek Eurofins Indoor Air Comfort Gold sertifikasına sahip üründür. Bu sertifika, ürünün yaşam alanlarının havasının daha temiz kalmasına katkı sağladığını belgeler. 

Mineral akustik board ürünleri için hemen bizi arayın.

Ürün Resmi
Whatsapp