Ne Aramıştınız ?

Nem Bariyeri - Buhar Kesici

Kanyon Yapı´nın bu kategorisinde yer alan ürünlerin ülke içerisinde en çok talep edilen ürünler olduğunu biliyor muydunuz?

CE BELGELİ NEM BARİYERİ


Tse belgeli bir nem bariyeri arıyorsanız, ce belgesine sahip bir nem bariyeri arıyorsanız doğru adrestesiniz.. Kanyon Yapı´nın web sitesinde yer alan ürün gruplarının bir çoğu uluslararası alanda kabul gören belgelere sahip olan, rahatlıkla tercih edebileceğiniz ürünlerdir. Ce belgesi olan nem bariyerleri diğerlerine nazaran daha iyi standartları içerenler olması nedeni ile çok daha iyi performans edinebileceğiniz, çok daha fazla su direnci olacak olanlardır. Bunların arasında ise Kanyon Yapı´nın TrioPlus ürünleri yer almaktadır.

NEM BARİYERİNİN FAYDALARI


Nem bariyeri ürünlerinin binalarınıza sağladığı faydalardan bazılarına göz atalım mı?

BİNADAN NEMİ UZAK TUTAR! DUVARLARINIZDAN NEMİ UZAKLAŞTIRIR

Kanyon Yapı´nın nem bariyeri ürünleri su direnci yüksek olan bir üründür. Aynı zamanda yırtılma katsayısı da yüksek olan bu ürün yapılarınızda küfün, mantarın oluşumunu engelleyecektir. Isı yalıtım alanında yapınızdaki tüm malzemelerin korunmasını sağlar ve su ile temaslarını engeller. Daha uzun ömürlü binalara sahip olabilmek için "nem bariyeri" ürünlerini tercih etmelisiniz.

YAPIDA KULLANILAN MALZEMELERİN PERFORMANSINI ARTTIRIR

Ses ve ısı alanındaki kullanılan izolasyon malzemelerindeki faydanın daha fazla olmasını, daha uzun ömürlü olmasını sağlar. Kanyon Yapı´nın CE BELGELİ Buhar dengeleyici ve nem bariyeri ürünleri sayesinde ekipmanlarınızın kuru kalması, rüzgardan aşınmaması ve çok daha iyi performansa sahip olmaları sağlanır.


Su, ısı ve rüzgar Yalıtımı sistemleri kapsamında sizlere en sağlıklı ve en verimli işlemleri sunabilen Nem Bariyeri ürünlerine bu site aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Uzman kadromuzun sürekli sektördeki ürünleri takip içerisinde olduğu ve yaşam alanlarınızın daha uzun dönemler boyunca yaşanabilir olması amacı ile son teknoloji ürünleri araştırdığını bilmenizi isteriz. Her gün yenilenen ve gelişen sektöre ayak uyduran Kanyon Yapı aracılığı ile  nem bariyeri ürünlerini sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz.

Güvenle tercih edebileceğiniz bir web sitesi içeriğindesiniz. Kanyon Yapı´nın sizlere sunduğu güvenilir ve uygulandığında uzun ömürlü olan ürünleri eşsiz avantajları ve faydalı yararları ile sizlere hizmet edecektir. Bu ürün grubunda yer alan tüm ürünler nefes alabilen ve yapıdaki terlemeyi önleyen özel ürünlerdir. Yoğunlaşmanın önüne geçebilmek için nefes alan örtü ürünlerini tercih etmeli ve suya, rüzgara, neme karşı muhteşem bir direnç elde etmelisiniz.

 

 

Nem Bariyeri Örtüsü Nerelerde Kullanılır?

Nem bariyeri ve nefes alan diğer su yalıtım örtüleri duvarlarda, dış giydirmelerin, tuğlaların arkasında, çatılarda vb.. alanlarda kullanılabilen, yapı için izolasyon, nem ve yoğuşma risklerinden arınması sağlanmaktadır. Nem bariyeri ürünlerinde ek yeri kapatılması yapıldı ise ve hava geçirmezliği elde edilmiş ise binada  kolektif anlamda ısı kaybını en aza indirecektir. Ekyeri bölgelerinin kapatılması kişinin ve ustanın isteğine bağlıdır.

Kanyon Yapı firmasının sizlere sunduğu nem bariyeri ürünleri şuanda incelediğiniz sayfa üzerinde yer almaktadır. Bu ürünlerin herbirine tek tek tıklayarak incelemelerinizi yapabilirsiniz. Su ve nem bariyeri ürünleri çatılarda ve giydirme cephelerde kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Bina cephelerinizde oluşan su buharlarının geçişine izin vermesi ile birikmiş olan suyu ve rüzgarla gelen yağmuru tutar ve binanızda oluşabilecek olan tüm ısı kayıplarını engeller. Bu yapılara önemli miktarda katkı sağlayan ürünler hakkında detaylı bilgi için her bir ürünün kendi içerisinde yer alan detay kısmında özellikleri ve teknik bilgileri yer almaktadır. Binalarınızda nem girişini engelleyen bu ürünler dış kaplamalarınızda oluşabilecek olan kiri, tozu ve böcekler gibi istenmeyen haşerelerin girişini de engellemektedir.

Kanyon Yapı´nın sizler için en iyi ürünleri bir araya getirdiği Nem bariyeri ve buhar kesici ürün grubuna hoşgeldiniz. Çatı uygulamalarında kullanılan nem bariyerlerine göz attığımızda, çatılarda taşyünü levhaların altına buhar kesici, üzerine buhar dengeleyici ürünler uygulanır. Çatı zemin betonlarının üzerine serilmiş olan mineral yün şilte veya taşyünü levha üzerinde ise buhar dengeleyici uygulanması idealdir. Giydirme cephelere baktığımızda ise ürün yalıtım malzemelerinin üzerine, buhar dengeleyici olarak uyguanacaktır. Son olarak nem bariyeri ve buhar dengeleyici ürünleri tahtalarda, osb malzemeelerde, trapez sac uygulaması olan çatı kısımlarında, trapez sacların üzerine alüminyum folyolu buhar dengeleyici uygulanması önerilmektedir.

Nem Bariyeri ürünleri dış yüzeylerinin kaygan olmaması ve hafif olması nedeniyle uygulanacağı alanlara çok kolay bir şekilde taşınabilmektedir. Maksimum işçi güvenliği sunan bir üründür. Bu ürün grubunda yer alan bazı ürünlerimizin videolu tanıtımları Youtube kanalımızda bulunmaktadır.  Su geçirimsizliği alanında en etkili ürünlere kurumsal sitemizden ulaşabilir ve yoğuşma problemiyle karşı karşıyaysanız firmamızın çözümlerinden faydalanabilirsiniz.

Nefes alabilen özel ürünlerimizi artık Türkiye´nin hemen her ilinde sizlerde rahatlıkla erişebilir ve satışlarınızı yapabilirsiniz. Toptan alımlarınızda ekstra indirimlerimiz bulunmaktadır. Bir çok şehirde yapılan yeni yapılarda kullanılan Kanyon Yapı nem bariyerleri yüksek miktarlarda destek alabileceğiniz ürünlerdir. İdeal su yalıtımı için hemen incelediğiniz web sayfamızdaki numaralarımızı arayabilirsiniz. Kanyon Yapı´nın sizler için müşteri hizmetlerinde nem bariyeri ile ilgili bilgi alabileceğiniz bir birimi bulunmaktadır. Nem bariyeri ile ilgili teklif talepleriniz için bize 0216 314 56 40 numarasından ulaşabilirsiniz.

Nem bariyeri ürünler yüksek yoğunluklu olarak üç katmandan oluşmaktadır. Ürünler her iki tarafından da su buharı geçişine izin verir ve uygundur. Açık ortamlarda bulunan uygulamalarda UV ışınlarına karşı dayanımı bulunan bu muhteşem özellikli nem bariyeri ürünlerini hemen firmamızın web sitesinden inceleyebilir ve dilediğiniz adetlerde ürün siparişleri için bizlere ulaşabilirsiniz.

Nem bariyeri ürünlerimizin tamamı belli standartları karşılamakta ve ihtiyacınız olan her alanda rahatlıkla kullanabileceğiniz ürünlerdir. Kanyon Yapı olarak
uygun fiyatlı nem bariyeri satışı yapmaktayız. Türkiye´nin neresinde olursanız olun firmamız ile irtibata geçerek dilediğiniz miktarlarda buhar kesici, buhar dengeleyici ve nem bariyeri ürünü siparişi verebilirsiniz.

 

NEM BARİYERİ TSE STANDARTLARI

 

TSE Belgesine sahip nem bariyeri ürünlerine sahip olabilmek için ziyaret ettiğiniz web sitemizde yer alan tüm ürünlerimizin uluslararası ve ulusal belgelere sahip olduğunu bilmenizi isteriz. Yangın geciktirici özelliği bulunan nem bariyeri ve buhar dengeleyici ürünlerinin uzun yıllardan bu yana en önemli tedarikçisi olan Kanyon Yapı sizlere binalarınıza uygun çözümler sunmaktadır. Binalarınızın kullanım şekillerine göre farklı çeşitlere ve özelliklere sahip çatıları bulunmaktadır. Firmamızdan temin edeceğiniz tüm nem bariyeri ürünleri çatılarınızın güvenliği, enerjisindeki tasarruf kaynakları ve diğer sebeplerden dolayı rahatlıkla tercih edebileceğiniz ürünlerdir.

Buhar kesici ve nem bariyeri ürün kullanım amaçlarına ve kullanılabileceği yerlere baktığımızda farklı ağırlıklarda üretilebilen, projenize özel hazırlanan ürünlerdir. Son teknoloji ile üretilen ürünlerin tamamı, Avrupa standartlarını barındırmaktadır.

NEM BARİYERİ NEDİR?


Nem bariyeri üç katmandan oluşan örtülerdir. Bu katmanlar polietilen ve polipropilendir. Polietilen mazeme su geçişini engelleyen ve hava geçişine izin veren katmandır. Nem bariyerleri bu katmanların kalınlığına göre çeşitli gramajlarda üretilir.ürünlerin temel amacı uygulandıkları yapıları korumaktır.
Nem Bariyerinde En İyi Marka Trioplus dır.

Nefes alan ve binalardaki yoğunlaşmadan kaynaklı terlemeyi önleyen nem bariyerleri için hemen sitemiz üzerindeki numaralarımızı arayabilir ve en uygun fiyatları alabilirsiniz. Nefes alan nem bariyeri örtülerimiz piyasanın en iyi özelliklerini barındırmaktadır. Suya karşı maksimum direnç gösteren en kaliteli nem bariyeri ürünleri için Kanyon Yapı firmamızdan bilgi alabilirsiniz.


NEM BARİYERİ NERELERDE KULLANILIR?

Nem bariyeri kullanım alanları ürün yapısına göre farklılık gösterir.genel olarak uygulama alanları binalardaki dış yüzeylerin kaplama altıdır. Nem bariyeri çatıda kiremit altında, seramik cephelerde ,kompozit cephelerde,kompakt cephelerde,ağaç evlerde,sayding uygulamalarında,havalandırmalı caphelerde kullanılır.Özellikle taşyünü uygulanan cephelerde mutlaka kullanılmalıdr. Her uygulama için Nem bariyeri üretimi yapan Trioplus ürünleri tercih edilmelidir.

Gözenekleri sebebi ile nefes alma ve hava süzme işlemlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Üzerinde uzun zaman boyunca su birikintileri dursa dahi su geçişine izin vermeyen, firmamızın sizler için özel olarak temin ettiği nem bariyerleri, piyasanın en uygun ürünleridir.

NEM BARİYERİ NEDEN KULLANILMALIDIR?

Binalar inşa edildikten sonra çok uzun süre kullanılmaktadır.Kullanım  süresinde binaları korozyona ,neme ve dış etkenlere karşı koruduğu gibi binalardaki diğer yapı elemanlarınıda korumak için nem bariyeri kullanımı çok önem taşımaktadır.Nem bariyeri kullanımı binaya diret suyun gelmesini engelleyeceğinden buradaki malzemelerin yıpranmasını ve çürümesinide cengellediği için bina içinde de nem oluşmasını önler ayrıca bina içindeki hava geçişinede izin verir. Nem Bariyeri Kullanımı yapılar için önem arzeder. Nem bariyeri tecihinde Trioplus en iyi çözümü sunar.

Nem bariyeri ve buhar dengeleyici ürünlerinin tamamı kendi kontrolü içerisinde nefes alma işlemini yapar ve yapılarınıza rahatlık sağlar. Isı ve su yalıtımları için tercih edilebilen bu ürünlerin uygulanacağı çatılara taşınması da oldukça kolaydır. Su geçirmezliği konusunda piyasanın en iyi ürünleri ile yapınızdaki yoğuşma riskini, problemini çözmüş olursunuz.

Kanyon Yapı´nın projelere özel olarak ihtiyaç duyulduğu anda, dilediğiniz miktarlarda nem bariyeri, buhar dengeleyici ve buhar kesici ürünlerini adresinize hızlı bir şekilde ulaştırdığını bilmelisiniz. Kanyon´un sizlere sunduğu farklı ürünler, farklı çeşitler vardır. Dilerseniz teknik şartlarınıza ve yapınıza uygun olan en iyi ürünü bizi arayarak öğrenin. Firmamızda sürekli olarak elimizde bulunan stoklu ürünlerin testleri yapılır ve daima zengin stok barındırılır. Dilediğiniz miktardaki nem bariyeri ürünlerinin siparişini çekinmeden firmamızdan verebilirsiniz. Üretimlerini kendimizin yaptığı TSE standartlarına uygun olan tamamen yerli nem bariyeri ürünleri için hemen bizi arayın. Uzun ömürlü nem bariyerleri ve uygun fiyatlı ürünler her zaman siz değerli müşterilerimize sunuluyor.

Uzunluk ve genişlin anlamında istediğiniz ebatlarda siparişlerinizi firmamıza verebilirsiniz. Yangına karşı tepki bakımından ve su sızdırmazlığı bakımından iyi sonuçlar alınacak olan tek ürün burada. Kanyon Yapı ürünleri arasındaki buhar kesiciler ve nem bariyerleri yırtılmaya karşı ekstra dayanıklıdır. Hava geçirgenliği kapsamında uluslararası standartlara sahip olan bu ürünler esnektir. Sıcaklığa maruz kalsa dahi verdiği faydadan ödün vermez ve uygulandığı tüm alanlarda çok uzun seneler yapılarınıza hizmet eder.

İYİ BİR NEM BARİYERİ NASIL OLMALIDIR?

Bu ürün uygulamadan sonra uzun yıllar binalarda kalacağından yırtılma ve kopmaya karşı dayanıklı olmalırı.Su bansıncına karşı istenen kriterleri karşılamalıdır.Yaşlandırma testleri yapılmalıdır.Bu ürünler 70gr dan 200 gr a kadar üretilmektedir.bazı uygulamalarda 70 gr ürünler kullanılsada tercihen 100gr ürün en iyi sonucun alınmaya başlayacağı minimum gramaj olmalıdır.Nem bariyerleri tekstil esaslı ürünler olduğundan Düşük Gramaj Nem Bariyeri yırtılma dayanımıda az olacaktır.Tercihler yapılırken ürünlerde CE BELGELİ NEM BARİYERİ tercih edilmelidir. En Doğru Nem Bariyeri ürünlerini kullanmak için Trioplus ürünlerini tercih edin.

NEM BARİYERİ DOĞRU KULLANIMI NASILDIR?

Nem bariyeri amacı yapıları dış etkenlere karşı korumak olduğundan uygulama esnasında da dikkat edilmesi gereken kriterler vardır.nem bariyeri uyulaması yapılırken delinme ve yırtılmalara karşı korunmalıdır.Uygulama da nem bariyeri ekyerlerinden ve bitimlerinde Raptor akrilik bant ile yapıya sabitlenmelidir.Nem Bariyerinde En İyi Sonuç için Trioplus ürünleri va Raptor ekyeri bantları kullanılmalıdır.

İyi bir nem bariyeri su geçirmemelidir. Yapıda yoğuşma riskini önlemelidir. İyi özelliklere sahip olan nem bariyeri ve buhar kesici, buhar dengeleyici bu ürünler tam da sizin istediğiniz şekilde, biçimde uygulandığı alanlarda maksimum fayda sağlamaktadır.

EN İYİ NEM BARİYERİ MARKALARI NELERDİR?

Nem bariyeri kullanımı binalara pek çok fayda sağladığından burda ürün seçimide önem kazanmaktadır.Dünyada nem bariyerinin ilk üreten firma olan Tyvek global markalar içinde en iyilerdendir.Yerli üretim ürün tercihlerinde ise Trioplus Nem Bariyeri İthalat yapan yüksek yırtılma direnci ve su basıncına dayanımı ile iyi bir tercihtir.

NEM BARİYERİ ÜRETİCİ FİRMALAR

Dünya genelinde çok sayıda Nem Bariyeri Üretici firmalar olduğu gibi üretim teknolojileride birbirinden farklıdır. Dupont´un ürettiği ve türkiyede ençok kullanılan Tyvek Solid ve Tyvek Fricurb teknoloji olarak en farklı ürünlerdir.Türkiyede Nem bariyeri Üretimi konusunda en iyi performas veren ürünler Kanyon yapıdan alabileceğiniz Trioplus ürünleridir.

Nem bariyeri ürünleri uygulandığı zaman suya, yırtılmaya ve rüzgara karşı dayanıklıdır. Uygulamadan önce de zaten ürünü elinize aldığınızda piyasadaki yer alan 3.kalite ürünlerden kat kat daha iyi olduğu, 1. kalitede bir ürün olduğunu anlayacaksınız. İsmini, cismini bilmediğiniz firmalardan nem bariyeri tedarik ederek hem yapılarınıza daha fazla zarar verebilir hemde ekstra masrafa hoşgeldin dememek için, firmamızın sizler için özel olarak tüm testlerini yaparak temin ettiği nem bariyerlerini tercih edebilirsiniz.

 

 

CE STANDARLI NEM BARİYERİ

 

NEM BARİYERİ FİYATLARI

Yalıtım uygulamalarında maliyetler de önemli konulardan biridir bu sebeple kullanıcılar ve uygulayıcılar ürün seçerken Nem Bariyeri Fiyatları nıda ön planda tutmaktadırlar.İthal ürünler kaliteli olsada fiyat anlamında rekabetçi değildir.Yerli üretim tercih edilmesi maliyet açısından avantaj sağlar.

Üç katmanı bulunan NEM BARİYERİ yüksek yoğunluklu polietilen tabakalar ile üretilmektedir. Ürün her iki tarafından da su buharını geçirme özelliğine sahip olan bir üründür. Nem bariyeri ürünlerinde Kanyon Yapı firması en uygun fiyatlarla ürünlerini sizlere sunmaktadır. Kanyon Yapı´yı arayarak Türkiye´nin her yerinden bu muhteşem ürünleri temin edebilirsiniz. UV dayanımı yüksek olan bu ürünler aynı zamanda su direncinde de yüksek mukavemet sağlamaktadır.

Yüksek kaliteli ürünleri sizlere sunmayı her zaman amaçlayan firmamızın yapmış olduğu Ar-Ge çalışmalarının sonucunda en iyi nem bariyeri ve buhar kesici ürünlerini sizlere sunmaktadır. Kanyon Yapı´nın bünyesinde bulunan tüm ürünlerin garantisini vermekteyiz. Nefes alabilen su yalıtımı örtülerinde birden fazla çeşidi ile firmamızın web sitesinde yer alan tüm ürünleri inceleyebilirsiniz. Ürünlerimizin tamamı kendi alanında sertifika ve belgelere sahiptir. Nem bariyeri ve buhar kesici ürünlerin ilk özelliği binalarınızı nem ve rutubete karşı korumasıdır. Aynı zamanda uygulandığı alanlarda su yalıtımı da sağlayan bu ürünler sıcak ve soğuk havalarda kesinlikle ısı kayıplarını önlemektedir.

Firmamız siz değerli ziyaretçilerinden gelen talepler doğrultusunda kapasitesini arttırmış ve yeni deposunda hizmet vermeye başlamıştır. İstenilen gramajlarda sipariş verebileceğiniz nem bariyeri ürünleri sayesinde En iyi Nem bariyeri Fiyatı  ile çatı ve cephelerinizde sağanak yağmurlar, kar ve fırtına sebebi ile oluşan soğuk havalar neticesinde oluşacak nemi yok edecektir, buhar geçişine izin verebilen yapısı sayesinde nem bariyeri ve buhar kesici ürünlerimiz binalarınızdaki yapı elemanlarının tamamını korur ve korozyonu önler. Nefes alabilen su yalıtımı ve

Buhar kesici örtüleri her türlü mevsime uyumludur.

Kanyon Yapı´nın satışını yaptığı
nem bariyeri ve buhar kesici örtülerin uygulanması ile beraber yapılarınızda oluşabilecek ısı kayıpları kontrol altına alınacaktır. Binalarınızın enerji verimliliğini arttıran bu sistemler sayesinde hem kendi cebinizi hemde ülke ekonomisini korursunuz. %38´lere varan ısı ve enerji tasarrufu ile sizlere maksimum fayda sağlayan bu ürünler firmamızın güvencesi ile bulunduğunuz il ve ülkelere gönderilmektedir. Her türlü zorlukla başa çıkabilen bu ürünler kiremit çatılarda, shingle çatılarda, eğimli çatılarda, metal çatılarda, her türlü giydirme cephe sistemlerinde uygulanabilen ürünlerdir.

En güncel nem bariyeri fiyatlarını web sitemizde bulunan numaralarımız aracılığı ile öğrenmeniz mümkündür %100 su geçirmeyen bir ürün olan ve ek yakın rakibine göre %40 daha fayda sağlayan bir ürün olan, su direnci konusunda piyasanın en iyi nem bariyeri ürünlerini bizim aracılığımız ile adresinize temin edilmesini talep edebilirsiniz.

Kanyon Yapı Nem Bariyeri ve Buhar Kesici Ürünleri

Firmamızın sizler için satışında bulunduğu buhar kesici ürünleri ve nem bariyerleri ülkemizde bulunan yeni nesil binaların tamamında kullanılabilen, eski binalarda yapılan yenileme işlemleri içinde sıklıkla tercih edilen ürünler arasındadır. Firmamızın web sitesinden inceleyeceğiniz nem bariyeri ürünleri farklı tiplerde, farklı çatılar için tasarlanmış olarak sizlere sunulmaktadır. Çatılarınızda güvenlik, koruma, enerji tasarrufu vb.. işlemler için ideal bir ürün olan KANYON YAPI Nem Bariyeri ürünleri tamamen amacına uygun üretilmiştir. Su geçirmeyen bu ürünler farklı gramajlarda sizler için satışa sunumaktadır. Her tip proje için uygun olan bu ürünler son teknoloji avrupa standartlarına uygun bir şekilde üretilmektedir.

TYVEK UYGULAMA

Su ve nem yalıtım örtüsü olarak kullanılan buhar geçişini sağlayan üç katmanlı hava geçişi imkanı sunan tyvek solid ,Buhar dengeleyici,
nem bariyeri ürünlerinden bir tanesidir. Suya dayanıklı ve hafif nem geçişine fırsat veren bu ürün ısı yalıtımı sağlarken aynı zamanda duvarın yapısını bozan sıcaklık ve soğukluk etkisinden duvarları muhafaza ederek ısı değişkenliğinin oluşturduğu deformasyonu ortadan kaldırır  Buhar dengeleyici ,nem bariyeri örtülerin esas amacı budur.

Kanyon Yapı tarafından sizlere sağlanan nem bariyeri,Buhar dengeleyici örtü üç katmandan oluşur. Bu katmanlar polietilen folyo, polietilen, polipropilen taşıyıcıdır. Bindirme kısmı kendiliğinden yapışkanlı olarak üretilen bu nem bariyerleri,buhar dengeleyici hızlı ve ekonomik şekilde uygulanır. Çatı tamirinde ve izolasyonunda veya cephede yatay veya düşey bindirmeli kullanıma uygun olarak farklı fonksiyonel özellikte üretilen ve fonksiyonuna göre seçilen bu ürünlerin 10 santimetre bindirme payı bulunmaktadır,nem bariyeri,Buhar dengeleyici ürünlerin bu kısımları tyvek bant veya muadil nem bariyeri bant ile yapıştırılarak su geçişi engellenir.

Kanyon Yapı kendi markası olan Trioplus ürünleriyle her gramajda trioplus nem bariyeri ve trioplus buhar kesici ürünlerini en iyi kalitede imal etmektedir.Esasen nem bariyeri buhar dengeleyici ve buhar kesici imalaltında önemli olan  imalatta kullanılan malzemenin kalitesidir. Buhar dengeleyici ve nem bariyerinde, üç katmandan üretilen malzemenin buhar geçişini sağlayan ve su geçişini engelleyen orta katmanı olan film tabakasının kalınlığı ve su basıncına olan direncidir.Nem bariyeri,buhar dengeleyiciyi oluşturan dış katmanlar tekstil esaslı olduğundan nem bariyeri,buhar dengeleyicinin kalitesinde orta katman kadar etkisi yoktur.

Nem bariyeri, Buhar dengeleyici örtü uygulaması yapılırken ürünün başlangıç ve bitiş bölümleri macun ile muhakkak tutturulması gerekmekte ve ürün aralarına muhakkak tyvek bant uygulaması yapılmaktadır. Ürünün kesilen ya da deformasyona uğrayan kısımlarına rulolardan ürün parçasıyla yama yapılabilme özelliği bulunmakta veya folyo bant ile ürünün deformasyona uğrayan kısmı bantlanabilmektedir. Kanyon Yapı güvencesi ile sizlere sunulan buhar kesici ve nem bariyeri,buhar dengeleyici ürünleri bu markanın kalitesiyle birleşerek birçok giydirme cephe, kiremit altı nem bariyeri,çatı ve izolasyon firmasının tercihi olmaktadır.

Dünyada nem bari,buhar dengeleyici ve buhar kesici ürünlerinin lideri dupont ürünleridir.Tyvek markalı ürünler cephede ve çatıda kullanılabilen.Buhar dengeleyici,nem bariyeri ürünleri tyvek solid ve tyvek supro plus ve tyvek fire curb dür.Tyvek Supro plus Yüksek yoğunluklu polietilen, polipropilen kompoziti içerir,kendinden yapışkanlı yapısıyla hem uygulama kolaylığı hem maliyet avantajı sunar.Tyvek solid ise 82gr/m2 gramajada yüksek yoğunluklu polietilen içeren su geçişini engelleyen nembariyeri,buhar dengeleyicidir.Dupont tyvek markasının yangına dayanıklı B1 sınıfı ürünü Tyvek fire curb dür. Yangın Yönetmeliklerine göre 21.5m ve üzeri yapılarda aranılan Euroclass A2,s1,d0 şartını sağlayan ilk ve tek buhar geçirgen yalıtım örtüsüdür.Tyvek buhar kesici ürün grubunda tyvek Airguard ın üç çeşidi vardır.Bunlar Tyvek airguard smart , tyvek airguard sd5 ve tyvek airguard reflective dir.

Nem bariyeri fiyatları , Buhar dengeleyici fiyatları ,Buhar kesici fiyatları ve Tyvek fiyatları için bizi arayabilirsiniz.

Neden Biz?

* Kanyon Yapı Nem Bariyeri ürünlerinin tamamında olduğu gibi, Nem Bariyeri ürünlerinde de projelere ve ihtiyaçlara uygun çözümler sunabilmektedir. Ülkemizin tüm bölgeleri ve illerinde bulunan projeleriniz için nem bariyeri fiyatlarını firmamızdan temin edebilirsiniz. Firmamız tüm teknik standartlara uyumlu olacak şekilde kaliteli üretimler yapmakta ve ürünlerinin tamamında yüksek testler sunmaktadır.

* Kanyon Yapı´da tüm ürün gruplarında zengin stok ve fazla ürün çeşidi bulunmaktadır. Bizi arayarak projeleriniz için en uygun yapı ekipmanını öğrenebilirsiniz.

* Firmamızdan satın alacağınız tüm ürünler güzide ülkemiz Türkiye´nin tüm illeri ve çevre ülkelere hızlı ve kaliteli bir şekilde sevkiyat edilmektedir.

* Nem bariyeri ve diğer ürün grupları konusunda bilgili personelimiz her türlü soru ve sorununuzda sizlere yardımcı olabilmektedir.

* Nem bariyeri ürünlerimizde uzun ömürlü kullanım sizlerle, projeleriniz için firmamızın sizler için satışını yaptığı tüm ürünleri rahatlıkla temin edebilirsiniz.

Kanyon Yapı firması NEM BARİYERİ FİYATLARI ürünlerinde imalatçı firma olarak sizlere en iyi fiyatları sunmaktadır.

https://www.youtube.com/watch?v=6MzyeAcwcW8BUHAR DENGELEYİCİ NE İŞE YARAR :

Buhar dengeleyici ürünler ,türkiyede son yıllarda daha sık kullanulmaya başlanmıştır.Buhar dengeleyici betonarme ve ahşap binalarda bina içindeki havanın bina dışına çıkmasınayardımcı olurak iç mekanların hava almasını sağlar . Binanın dış kabuğunun altında kullanılan buhar dengelyici ,dışardan gelen sudan binanın dış yüzeyinin ve taş yünü gibi binayı koruyan ürünlerin zarar görmesini engeller. Buhar dengeleyici dışarda nem li bir ortam varken bina içinde nispeten daha kuru bir hava olmasına yardımcı nolur.Buhar Dengeleyici Örtü kelimeside burdan gelmektedir. Türkiyede buhar dengeleyici örtü uygulamalarında taş yünü üzerinde kullanılmaktadır bazı uygulamalarda ise taş yünü nün üzerine tül uygulanarak bir katta buhar dengeleyici kullanılmaktadır.buhar dengeleyici örtü taş yünü ile birlikte kullanılacaksa tüllü taş yünü kullanımına gerek bulunmamamktadır.

BUHAR DENGELEYİCİ UYGULAMA HATALARI:


Buhar dengeleyici kullanım alanları genel olarak çatılar veya giydirme cephe binalardır bunlarda çatı ugulamasında buhar dengeleyici örtü uygulanırken 10cm bin payı yapılmalıdır bu bini paylarının birlşim yerleri ve buhar dengeleyicinin bitim noktaları buhar dengeleyici akrilik bant ile yapıştırılmalı ve binanın bu noktalardan su almasının önüne geçilmelidir. Fakat türkiyedeki bazı uygulamalarda bu ekyerleri buhar dengeleyici akrilik bant ile kapatılmayıp buhar dengeleyici örtü Fiyatları yüzeye tuturulmak için çivi vida ve mantolama malzemesi gibi birçok delici ürünle delinmekte ve buhar dengeleyici örtünün tüm özellikleri kaybolmakta ve binanın buralardan su almasına sebep olunmaktadır kullanımda ençok dikkat edilmesi gereken nokta budur.

Çatı izolasyonu
ve diğer işler için ihtiyacınız olan tüm ürünler hakkında detaylı bilgi almak için
0216 314 56 40

numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

Nem Bariyeri Uygulama Şeması 

 

 

BUHAR DENGELEYİCİ ÖRTÜ FİYAT LİSTESİ

 

 

NEM BARİYERİ FİYAT LİSTESİ 

 

 

BUHAR KESİCİ ÖRTÜ FİYAT LİSTESİ

 

 

TYVEK FİYAT LİSTESİ

 

 

TSE BELGELİ NEM BARİYERİ

 

 

Bu ürünlerle ilgili bizi arayabilirsiniz.


Nem bariyeri ve buhar kesiciler ülkemizde yapılan tüm yeni yapılarda kullanılmalıdır. Kullanım şekli ve amacına göre farklılık gösteren bu ürünler sayesinde yapılarınızdaki korozyonu önlersiniz. Çatı ve yapıların korunması için, enerji tasarruflarında bulunmak için en iyi nem bariyerlerine Kanyon Yapı markası ile erişin. Su geçirmeyen, buhar geçişine izin veren bu muhteşem ürünler farklı gramajlarda uygulama alanlarınıza özel olarak üretilebilmekte ve sizlere ulaştırılabilmektedir. Her projeye göre her yapıya ve yapının bölgesine göre farklı gramajlardaki nem bariyeri tercih edilebilir. Bizde her tipe, her kesime, her yapıya uygun nem bariyeri vardır. Yapmanız gereken incelediğiniz kurumsal web sitemizde, şuanda bulunduğunuz sayfada ürünleri incelemek veya aklınıza takılan her türlü soru için bizimle irtibata geçmektir. Çekinmeden bizi arayabilirsiniz.

Gerilme kuvveti bakımından maksimum bir değere sahip olan Nem Bariyeri ürünleri bu anlamda uluslararası standartlara sahiptir. Su sızdırmazlığı kapsamında başarılı sonuçlar almak için sizde hemen Kanyon Yapı´nın web sayfasında bulunan ürünleri inceleyin.

Kanyon Yapı kurumsal web sitesinde yer alan bu nefes alan örtüler sizlerin yapısındaki rüzgarın geçişine izin vermeyecek, suyun geçişine izin vermeyecek ürünlerdir. Aynı zamanda yırtılmaya karşıda oldukça dirençli olan ürünlerimiz cephe kaplamalarında kullanımı yaygın olan ürünlerdir. Çatılarda ise kiremitlerin altında güvenli bir şekilde kullanılabilen bu ürünün yapıya sağlamış olduğu üstün koruma sayesinde bina içerisinde kullanılan en ufak bir malzemeye dahi daha uzun ömür sağlar. Uzun ömürlü yapılar ve yapı ekipmanlarına sahip olabilmek için Kanyon Yapı ürünlerini tercih edin.

TRIOPLUS NEM BARİYERİKanyon Yapı´nın buhar dengelyicileri ve nem bariyerleri çok uzun ömürlüdür. Günümüzde bir çok yapıda kullanılan bu ürünler sayesinde su buharının yapıdan uzaklaşması ve yoğuşma probleminin ortadan kaldırılması sağlanır. Kırma çatılarda yer alan havalandırma sorunlarının giderilmesi için bu ürünler tercih edilebilir.

Bu alandaki ürün grupları için en iyi fiyatları alabilmek adına hemen bizi arayın.

 

Whatsapp