Ne Aramıştınız ?

Nem Bariyeri Çözümleri

Yapılarınız için eşsiz özellikler barındıran "Nem Bariyeri Çözümleri" için doğru adrestesiniz. Kanyon Yapı´nın web sitesinde yüzlerce yapı ekipmanı destekçisi ürün yer almaktadır. Buhar dengeleyici ve nem bariyeri ürün gruplarında Türkiye´nin lider firmasının web sitesinde kısa bir gezintiye çıkarak tüm ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Nem Bariyeri Çözümler | Su ve Nem Yalıtımı / Su ve Nem Bariyerleri

 

Yapılarınızın yoğun bir şekilde soğuk havaya, yağmur sularına, kar sularına maruz kalmaması için ve buharın geçişine izin verebilmesi için bu ürünlere ihtiyacı vardır. Binaların daha dayanıklı olması için ve bina içi enerjinin daha etkin kullanılabilir olması için nem bariyerlerinin görevi çok ama çok fazladır. Ekonomik fiyatlarla binalarınıza sağladığınız faydanın farkına varabileceğiniz bir üründür. Bina içi konforun bir kademe üst seviyeye çıkarıldığı bu ürünler sayesinde binalardan buharlar uzaklaştırılır ve yapı içindeki ekipmanların korozyona uğraması engellenir.

Hava kaçaklarının önlenmesi için hem ısının hemde soğuk havanın bina içinde kalması sağlanan bu ürünleri web sitemizde yer alan ilgili kategori aracılığı ile inceleyebilirsiniz. Binalarınızda nem bariyeri ürünleri kullandığınızda ısı yalıtımından %35´lere varan bir avantaj elde edebileceğinizi biliyor muydunuz?

Kanyon Yapı´nın Trio Plus Nem Bariyeri ürünleri sayesinde yapılarda benzersiz bir su yalıtımı ve nem koruması sağlanır. Nefes alan yalıtım alanlarına sahip olmak için binalarınızda yaşayan tüm insanların ve diğer canlıların sağlığını önemseyenler için riskleri en aza indirin. Nem bariyeri ürünlerimiz ile nem & ısı ve havayı kontrol altına alın. Enerjinin çok önemli olduğu son senelerde enerji verimliliğinizi arttırın. Sürdürülebilirlik kapsamında bir çok sertifikası bulunan nem bariyerlerini en uygun fiyatlardan satın alın.

 

NEM BARİYERİ ve ENERJİNİN ÖNEMİ

 

Dünya´nın kıt kaynakları tükenmektedir. Bu kapsamda artan enerji masrafları ve sorunları beraberinde gelmektedir. Çok cüzzi miktarlarda yapılarınızı koruma altına alarak yüksek seviyede enerji tasarrufunu elde etmenizle birlikte yapılarınızı koruyabilirsiniz. Nem hareketlerini kontrol etmek ve binalardaki su transferlerini ele alabilmek için nem baeriyeri ürünleri uzun vadede binalara yüksek verim sunarlar. Konfor ve enerji tasarrufu için Trio Plus Nem Bariyeri ürünlerini tercih edebilirsiniz.

Çatı ve cephe sistemlerinde kullanabileceğiniz ürünlerimiz farklı gramaj boyutlarında sizlere sunulmuştur. İnceleyebilir ve son teknoloji imkanlarını barındıran bu ürünleri Müşteri Temsilcilerimiz aracılığı ile Türkiye´nin her ilinden sipariş verebilirsiniz.


 

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

  • Yenilikçi Yalıtım Çözümleri
    Yenilikçi Yalıtım Çözümleri ile alakalı sizler için Kanyon Yapı web sitesinde hazırlanan bu içeriği inceleyebilir ve toptan yalıtım malzemesi siparişleriniz için bizi arayabilirsiniz. ...
  • He Nötr Dış Cephe Derz Dolgu Silikonu
    Soudal Silirub No5 - He Nötr Dış Cephe Derz Dolgu Silikonu hakkında bir çok detaya kurumsal sitemizden erişebilir ve toplu alımlarınız için Kanyon Yapı´dan teklif alabilirsiniz. ...
  • Epdm Membran Nedir? Sentetik Kauçuk
    Epdm Membran Nedir? Sentetik Kauçuk ürününe en uygun fiyatlardan sahip olmak, en uygun ödeme seçenekleri ile sipariş vermek için KANYON YAPI firmasını arayabilirsiniz. ...
Whatsapp