Ne Aramıştınız ?

Nem Bariyeri Satın Al

Nem Bariyeri markaları arasında en çok tercih edilen ürünleri firmamız aracılığı ile satın alabilirsiniz.

Nem bariyerleri nefes alabilen ve su geçirmeyen örtülerdir. TYVEK markasının da satışını sunduğumuz bu ürünler yüksek su buharı difüzyonu özelliğine sahiptir. Aynı zamanda su geçirmeyen çatı ve cephe örtüleri olarak bilinmektelerdir. Ürünün bir çok katmanı bulunmaktadır. Düzenli taşıyıcı olan orta katmanı sayesinde yırtılma durumlarında üstün bir dayanıklılık sağlar. Ağırlıklı olarak diğer nem bariyeri ürünlerine göre çok daha kuvvetli olan bu ürün aynı zamanda yapıların içerisinde bulunan nemi etkili bir şekilde dışarıya verir. Ürünün uygulanması ile beraber çok uzun süre kullanıma açık olacaktır. Çevre dostu olan bu nem bariyeri ürünlerini en uygun fiyatlardan KANYON YAPI firmamızdan temin edebilirsiniz.

Nem Bariyeri Ürünleri Teknik Özellikleri

1,5 m x 50 m rulolar veya 1,5 m x 100 m rulolar.

Nem Bariyeri Ürünleri Bazı Uygulama Alanları

Tyvek markalı nem bariyerleri ve satışını sunduğumuz diğer ürünlerin her birinin ürün detay kısmında uygulama alanlarını görebilirsiniz. Şuanda incelemekte olduğunuz yazımızda size Nem Bariyeri Uygulama Alanlarından bahsedeceğiz.

Bu muhteşem özelliklere sahip olan ürünler kiremit çatıların, gökdelenlerin, konutların, mekanik cephelerin vb.. bir çok alanda geniş bir uygulama alanı yelpazesi bulunmaktadır. Desteksiz, soğuk, destekli, sıcak tüm çatılarda, otellerin giydirme camlarında, kompozit kaplamalarda, granit ve terracotta cephelerde ısı yalıtımını da korumakta olan bu ürün uygulandığı binalardaın tamamında su yalıtım kalkanı oluşturmaktadır. Nem bariyeri ürünlerini en uygun fiyatlardan sizlere temin edebiliriz.

Sizlerde ülkenin önde gelen nem bariyeri markalarına sahip olmak isterseniz il, ilçe ve ülke farketmeksizin Kanyon Yapı firmamıza +90 216 314 56 40 numarasından ulaşabilirsiniz. Sitemizde bulunan tüm ürünleri dilediğiniz adrese ulaştırmaktayız.

Uygun fiyata kaliteli ürünlere sahip olmak amacı ile bizi arayın, hızlı ulaşım ağımız ile sipariş verdiğiniz ürünleri sizlere ulaştıralım.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

  • TSE Belgeli Nem Bariyeri
    TSE Belgeli Nem Bariyeri mi arıyorsunuz? Kanyon Yapı´nın sizlere sunduğu çatı ve cephe yalıtım örtüleri kategorisine ait nem bariyeri ürünlerini hemen inceleyin. ...
  • Nem Önleyici Örtü
    Nem Önleyici Örtü - Nem Bariyeri, Buhar Dengeleyici ve Buhar Kesici ürünlerin toplu alımları için en iyi fiyatları Kanyon Yapı´dan alabilirsiniz. ...
  • Butil Bant İmalatı
    Butil Bant İmalatı ve satışı için aradığınız firma burada. Kanyon Yapı Butil bant ürünlerini en uygun fiyatlara temin edebileceğiniz ve teklifler alabileceğiniz bir firma olarak hizmetinizdedir. ...