Ne Aramıştınız ?

Nem Bariyeri Satın Al

Nem Bariyeri markaları arasında en çok tercih edilen ürünleri firmamız aracılığı ile satın alabilirsiniz.

Nem bariyerleri nefes alabilen ve su geçirmeyen örtülerdir. TYVEK markasının da satışını sunduğumuz bu ürünler yüksek su buharı difüzyonu özelliğine sahiptir. Aynı zamanda su geçirmeyen çatı ve cephe örtüleri olarak bilinmektelerdir. Ürünün bir çok katmanı bulunmaktadır. Düzenli taşıyıcı olan orta katmanı sayesinde yırtılma durumlarında üstün bir dayanıklılık sağlar. Ağırlıklı olarak diğer nem bariyeri ürünlerine göre çok daha kuvvetli olan bu ürün aynı zamanda yapıların içerisinde bulunan nemi etkili bir şekilde dışarıya verir. Ürünün uygulanması ile beraber çok uzun süre kullanıma açık olacaktır. Çevre dostu olan bu nem bariyeri ürünlerini en uygun fiyatlardan KANYON YAPI firmamızdan temin edebilirsiniz.

Nem Bariyeri Ürünleri Teknik Özellikleri

1,5 m x 50 m rulolar veya 1,5 m x 100 m rulolar.

Nem Bariyeri Ürünleri Bazı Uygulama Alanları

Tyvek markalı nem bariyerleri ve satışını sunduğumuz diğer ürünlerin her birinin ürün detay kısmında uygulama alanlarını görebilirsiniz. Şuanda incelemekte olduğunuz yazımızda size Nem Bariyeri Uygulama Alanlarından bahsedeceğiz.

Bu muhteşem özelliklere sahip olan ürünler kiremit çatıların, gökdelenlerin, konutların, mekanik cephelerin vb.. bir çok alanda geniş bir uygulama alanı yelpazesi bulunmaktadır. Desteksiz, soğuk, destekli, sıcak tüm çatılarda, otellerin giydirme camlarında, kompozit kaplamalarda, granit ve terracotta cephelerde ısı yalıtımını da korumakta olan bu ürün uygulandığı binalardaın tamamında su yalıtım kalkanı oluşturmaktadır. Nem bariyeri ürünlerini en uygun fiyatlardan sizlere temin edebiliriz.

Sizlerde ülkenin önde gelen nem bariyeri markalarına sahip olmak isterseniz il, ilçe ve ülke farketmeksizin Kanyon Yapı firmamıza +90 216 314 56 40 numarasından ulaşabilirsiniz. Sitemizde bulunan tüm ürünleri dilediğiniz adrese ulaştırmaktayız.

Uygun fiyata kaliteli ürünlere sahip olmak amacı ile bizi arayın, hızlı ulaşım ağımız ile sipariş verdiğiniz ürünleri sizlere ulaştıralım.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

  • Çatı ve Cephe Nem Bariyeri Örtüsü
    Çatı ve Cephe Nem Bariyeri Örtüsü taleplerinizde en iyi seçenekleri, en iyi ürünleri Kanyon Yapı firması sizlere sunmaktadır. Hemen inceleyeceğiniz bu site üzerinden ürünlere ulaşabilirsiniz. ...
  • Knauf Ürünleri Yetkili Satıcısı
    Knauf Ürünleri Yetkili Satıcısı olan Kanyon Yapı´nın kurumsal sitesinden bir çok ürüne erişebilir ve anında talebiniz olan ürün grubu için uygun teklifler alabilirsiniz. ...
  • Tyvek Buhar Kesici Örtüler
    Tyvek Buhar Kesici Örtülerin satışını yaptığımız Kanyon Yapı firmamızda sizler için en uygun iskontolar yapılmakta ve ürünler TR´nin her yerine kısa süre içerisinde ulaştırılmaktadır. ...
Whatsapp