Ne Aramıştınız ?

Nem Bariyeri ve Buhar Kesici Ürünleri

Nem Bariyeri ve Buhar Kesici Ürünleri hakkında bir çok bilgiye Kanyon Yapı aracılığıyla ulaşabilir ve eşsiz kalitedeki uzun ömürlü ürünleri hemen sipariş verebilirsiniz. Üstelik tüm ürünlerin teslimatı, sevkiyatı bulunduğunuz şehir için en hızlı şekilde sağlanmaktadır. Kanyon Yapı ürünlerinin tamamını Türkiye şehirleri ve komşu ülkelere kısa süre içerisinde yapabilmektedir.

Genellikle 3 katmandan oluşan ve kesinlikle su geçirmeyen  nem bariyerleri çatılarınızda, cephelerinizde binalarınızın korunmasını sağlar. Yoğun bir şekilde yağan yağmurdan, kardan ve soğuk hava koşullarından kaynaklı olarak oluşacak olan nemin engellenmesini sağlar. Binalarınızdaki tüm ekipmanların korunmasını ve bu sayede de daha uzun ömürlü yapılara sahip olmamanızı amaçlar.

Yeni binaların tamamında olması gereken bir üründür. Eski binalardaki yenileme, tadilat işlemlerinde de hemen uygulamaya alınması gerekir. Betonlardaki nemin engellenmesi için gereklidir.

SAĞLIĞINIZ İÇİN "NEM BARİYERİ" KULLANINBina sağlığının yanı sıra binada yaşayan insanların sağlığı açısından da önemlidir. Nem herkese zarar verir. Bazı dairelerde, özellikle eski binalarda yogun nem oluşmaktadır. Nem alma cihazları sayesinde bu binalardaki nemin kurutulması sağlanıyor. Nem bariyerleri ve buhar kesiciler cepheyi ve çatıdan gelecek olan nemi koruyacaktır. Yağmur yağmasının ardından oluşacak su derelerinin kiremitlerin altına geçmesini engelleyen ve soğuk hava sebebi ile binadaki ısı ile karışarak nemin yapıya zarar vermesini engelleyen ekonomik bir üründür.

Halk arasında "nefes alan yalıtım örtüsü" olarak da bilinir. Bir çok yalıtım örtüsünden çok daha iyi kalitelere sahip olanları Kanyon Yapı tarafından sunulmaktadır. Web sitemizde bulunan ürünler kategorisi içerisinden ilgili NEM BARİYERİ ürün grubuna erişebilir ve teknik özellikler, kullanım alanları vb.. bir çok detaya da bu sayfalardan ulaşabilirsiniz. Hem yatay hemde düşey bindirmeli olacak şekilde kullanıma uygun olan nem bariyerleri her türlü çatıda, her türlü cephede kullanılabilir. Uygulaması ve kullanımı oldukça basit olan bu ürünler ısı kaybınızın önlenmesine dahi engel olmaktadır.

Bir çok bakımdan yapılarınızı, elektrik giderlerinizi, ısınma giderlerinizi dahi düşürecek olan nem bariyeri ürünleri için Kanyon Yapı firmasına 0216 314 56 40 numarasından ulaşabilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

  • Yapı Ekipman Malzemeleri Toptan Satış
    Kanyon Yapı firması olarak web sitemizde sizlere sunduğumuz Yapı Ekipman Malzemeleri için Toptan Satış konusunda en iyi fiyatları sunar ve en hızlı ulaşım ağı ile ürünleri sizlere ulaştırırız. ...
  • Dow Corning 791 Silikon Siparişi
    Dow Corning 791 Silikon Siparişi vermek isteyen herkesi Kanyon Yapı´nın eşsiz fiyatları ve hızlı ulaştırma ağı ile tanışmaya davet ediyoruz. ...
  • Tyvek Nefes Alan Su Yalıtım Örtüsü
    Kanyon Yapı aracılığıyla Tyvek Nefes Alan Su Yalıtım Örtüsü siparişlerinizi anında verebilirsiniz. Türkiye´nin önde gelen ürünlerini bünyesinde barındıran ve stoktan anında teslim sağlayabilen firmamız sizlere 1 telefon kadar y ...
Whatsapp