Ne Aramıştınız ?

Nem Bariyeri

Yalıtım sektörüne yönelik olan ürünlerin tamamına Kanyon Yapı firmasından rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Yüksek performans gösteren nem bariyeri ürünleri ile binalarınızı nem ve  küflerden korunması sağlanmaktadır.

Nem bariyeri ürün gruplarında eşsiz ürünlerimiz yer almaktadır. Nefes alan su yalıtım örtüleri kapsamında çatılarda ve cephelerde kullanabileceğiniz ideal ürünleri web sitemizden inceleyin. Havanın ve rüzgarın geçişine dahi izn vermeyen ve binalardaki yüksek su basıncına karşı ultra dayanıklı ürünlerimiz sayesinde yapılarınızda %20´lere varan ısı tasarrufu elde edebilirsiniz.

Özellikle küresel ısınma kapsamında önem arz eden enerji tüketimlerini azaltmak için binalarda olmazsa olmaz bir üründür.

Nem Bariyeri Ürün Önerisi

Enerji maliyetlerinin hergeçen gün  arttığı Dünya´mızda ihtiyacınız olan ürünlerden birisi de yapılarınızda kullanılacak olan Nem Bariyeri ürünleridir. Yalıtım eksikliği bulunan binaların çatılarından yeniden yapılanma gerekir. Bu binalarda ısı yalıtımı ve izolasyon yetersiz olacağından kış aylarında bu binaların ısıtılması ve yaz aylarında bu yapıların soğutulması için daha fazla enerji harcanacaktır.

Bu kapsamda binaların konforunun sağlanabilmesi için düşük ısı iletkenliği bulunan ve yüksek ısı yalıtım performansı sunan Nem bariyeri ürünleri ile yapılarınızda hem para maliyetlerinden hemde ısı yalıtım giderlerinden kurtulursunuz. Nem bariyeri binalardaki hava geçişini doğru sağlar ve su yalıtımının ve ısı yalımının yanı sıra ses yalıtmına dahi katkı sağlar. Her türlü çatı için ve yapı için sitemizde yer alan numaralarımızı arayarak teklif talep edebilirsiniz.

Su geçirimsiz bir ürün olan, yapıların nefes alabilmesini sağlayan buhar dengeleyici örtü ürünlerinin en kalitelileri, en iyi olanları ve en uygun fiyatlıları Kanyon Yapı´da sizleri bekliyor. Nem bariyeri ürünleri yapılarda uygulandığı alanlarda su geçirmez bir üründür. Çatıda, cephede rahatlıkla tercih edebileceğiniz, yüksek su basıncına sahip olan bir üründür. Düzenli olarak ağ taşıyıcılı olan orta katmanındaki üstün yırtılma mukavemeti sayesinde ekstra dayanım sağlamaktadır. Kanyon Yapı´nın sizlere sunduğu nem bariyeri ürünleri aynı birimde olan tüm ürünlerden çok daha kuvvetlidir.

Bir çok nem bariyeri ürünü çeşidi bulunmaktadır. Bizler uzun yıllardır özellikle nem bariyeri ürünü satışında en iyi olanlarını stoğumuzda tutmakta ve sizlerden gelen tüm siparişlerde, nerede olursanız olun bu ürünleri hızlı bir şekilde adreslerinize ulaştırmaktayız. Kiremit çatılarınızda yer alan alanlarınızda, her türlü cephe kaplamanızda vb.. tüm alanlarda nem bariyeri ürünlerini tercih edebilirsiniz. Kanyon Yapı ile sizlere sunulan bu ürün destekli çatılarda, desteksiz çatılarda, soğuk ve sıcak sıkım olan tüm kiremit çatı alanlarında, kenetli sistem çatıların tamamında, ahşap olan kulübelerinizde, villalarınızın, evlerinizin cephelerinde, sidding kaplamalarınızın altında, plazalarınızda, işmerkezlerinde, alışveriş merkezlerinde, kamu binaları ve işletmelerinde, sağlık tesislerinde, hastanelerde, otel ve hotellerde, kompozit cephelerde, granit alanlarda, terracotta cephelerde uygulanabilir ve ayrıca yapıların ısı yalıtımlarını korur. Binaların en dışında yer alan su yalıtımları için kalkan oluşturur.

 

NEM BARİYERİ CE SATANDARTLARI NELERDİR

 

Özellikle yeni binalarda, binaların yapımı esnasında atılan betonların nemli ve taze olmasından ötürü, betonların nem alma işlemlerinin kesinlikle yapılmasında fayda olmaktadır. İklimi de göz önüne alarak, yapılan binalarda nemli betonların nemi sebebi ile daha fazla yükseltilmesi göz önüne gelecektir. Bu durumlarda oluşacak yoğun nemin önüne geçilmesi gerekmektedir. Binalarınızın nem sorunlarına kalıcı çözümler üretmek istiyorsanız Kanyon Yapı´nın sizlere sunduğu nem bariyeri ürünlerini tercih edebilirsiniz.

Binanızın daha uzun ömürlü olması ve insan sağlığı açısından da ciddi anlamda önem teşkil etmekte olan
nem bariyerleri ortamdaki nemin kurutulmasını sağlamakta ve su yalıtımı sunmaktadır. Nem bariyeri ve buhar kesici ürünleri çatılarınıza ve binalarınızın cephelerine uygulayabilir ve nefes alan su yalıtımı sağlayabilirsiniz. Binanızın içinde ve dışarısındaki hava durumlarını, ısı değişimlerini hızla en aza indirir ve oluşacak olan nemi engellersiniz. Nem bariyeri türkiyedeki üretimi farklı standartlarda olabilir.TSE Belgelerinin standartlarının yetersiz kaldığı durumlarda nem bariyeri CE standartları incelenmelidir.

 

Nem Bariyeri Fiyatları Nasıl Belirlenir

 

Nem bariyerleri fiyatları kullanım alanları ,ürün yapısı ,marka ,ithal veya yerli olmasına göre farklılık göstere bilir.Nem bariyerleri genel oalrak 3 katmandan oluşan ve hava geçişine açık nem bariyeri olarak nitelenmektedir.Nem bariyerlerinin katmalarınd kullanılan ürünlerin kalitesi gramajı ve imalat şekli ürünün fiyatının temelini oluşturur.Markada nem bariyerinin referansı olduğundan fiyatlamada etkilidir.Nem Bariyeri İthalatı yapıldığında nakliye ve gümrük maliyetleri de fiyatı etkileyen ama ürün performansına katkısı olmayan maliyetlerdir.ürün seçiminde Nem bariyeri Ce belgesi olması ve refransalar ürün seçimi için önemli kriterlerdir.

Farklı gramajları bulunan dünya üzerinde tanınan ve bilinen nem bariyerlerinin haricinde firmamızın yerli üretimi olan ürünlerde bulunmaktadır. İstenilen renk ve gramajlarda üretimlerini yaptığımız nem bariyerleri ile ilgili özel tekliflerimizden yararlanabilmek için hemen incelediğiniz kurumsal web sitemizden bize ulaşın.

 

 NEM BARİYERİ UYGULAMASI

 

 


 

 

 


Yalıtım amacı ile en çok kullanılmakta olan bu ürün ayrıca temellerde, drenajlarda da kullanılabilmektedir. En çok kullanım alanı çatı yalıtımı olan bu ürünü farklı alanlarda da bazı iş yükleyiciler tercih edebilmektedir. Nem bariyeri uygulamaları ile beraber binada yaşamını sürdürenlere ısınma ve elektrik tüketimi konusunda da tasarruf sağlayacaksınız.

Nem bariyeri ürünleri ile günümüzde pek çok alanda size tasarruf sağlamaktadır. İlk günkü kadar sağlıklı binalar için mutlaka bu ürünleri tercih etmelisiniz. Nem bariyeri alanında en iyi ürünleri ve çözümleri firmamız Kanyon Yapı aracılığı ile temin edebilirsiniz. Yapılarınızın yoğun yağmurlara, soğuklara ve neme maruz kalması durumunda dayanıklı olmaları amacı ve ayrıca enerji verimliliğinizi sizler için arttırması için üretilmiş olan Nem Bariyeri ürünlerini firmamızdan temin edebilirsiniz. Nem bariyeri uygulanması ile yapılarınızda bulunan buharı uzaklaştırmada ve bu sebeple zamanla yapı elemanlarınızın korozyona uğramasını önlemekte olan bu muhteşem ürünlerin bir çok özelliği bulunmaktadır.

Nem bariyeri hava kaçağını önler, ısıtılmış veyahut soğutulmul havanın yapının içerisinde hapsolmasını sağlar. Bu ürünlerin yapılara uygulanması ile %30´a kadar varan enerji tasarrufu ile hem kendi cebinize hemde ülke ekonomisine katkı sağlamış olursunuz.

Nem Bariyeri ürünleri ile istenilen konfor koşullarınızı yapılarınız için oluşturabilirsiniz. Havadaki akım, nem hareketleri ve su transferlerinin özelliklerinin tamamının incelenmesi ile üretimleri yapılan bu muhteşem yapı ürünleri ısının bina dokusu dışına çıkmasını engeller. Uzun vadede bu ürünlerden maksimum fayda alacaksınızdır. Yaşayan insanların yapılarda en iyi konforu elde etmesi ve en güzel tasarruflar ile bütçesine katkı sağlaması yer almaktadır. Her türlü hava koşuluna koruma ve binalarınıza katkı sağlayan bu ürünlerin uygulanması ile beraber binalarınızın ömrü de uzayacaktır. Firmamız yapı ekipmanları arasında istediğiniz bir çok ürüne anında ulaşabilir ve sizlere nerede olursanız olun gönderim yapabilmektedir.

 

 

 

Nem Bariyeri Nedir?

 Polpropilen örgüsüz ki kumaşın arasında mikro gözenekli filim tabakasının bağlanmasıyla oluşan, hava geçirgenliği olan fakat film tabakası sayesinde su geçirgenliği olmayan esnek tekstil esaslı bir üründür.nem bariyerinde kullanılan kumaşın kalitesi aradaki film tabakasının kalitesi ve bu ürünlerin birleştirme şekli nem bariyerinin kalitesini etkiler .toplumdaki genel kanı ürünün gramajı arttığında kaliteli nem bariyeri elde edileceğidir.bu görüş herzaman doğru olmayabilir.nem bariyerinde dünya devi olmuş firmalarırın 80 gr ürünleri  başka bir markanın 100gr ürününden daha iyi performans gösterebilir.buda nem bariyeri üretiminde kullanılan malzemeninin veüretimde kullanılan teknolojinin önemini göstermektedir.

Nem Bariyeri ;nefes alan örtü veya buhar dengeleyici diyede farklı isimlerde nitelendirilir.

Kanyon Yapı güvencesi ile satışı yapılan nem bariyerleri ürünlerinde en uygun fiyatları bizi arayarak alabilirsiniz. Firmamızın satışını sağladığı her üründe olduğu gibi nem bariyeri ürününde de ürün, buhar geçişine açık, nefes alan su yalıtım örtüleridir. Binalarınızda yaşayan canlıların tamamının iklimsel etkilerden en az etkilenmesi görülmektedir. Havanın, ısının ve nemin bina içerisinde ve çevresindeki hareketliliğini de bu ürünler ile kontrol altına alabilir ve yukarıda da bahsettiğimiz gibi enerji verimliliğinizi arttırabilirsiniz. Nem bariyeri fiyatları için hiç zaman kaybetmeden bize 0216 314 56 40 numaramızdan ulaşın.

Buhar dengeleyici örtüler, nem bariyerlerinin en kalitelileri, en iyileri firmamız tarafından sunulmaktadır. Çatılarınızda, cephelerinizde oluşan yoğun yağmur birikintileri, yoğun yağmurlar esnasında olabilecek tüm etkenlerde buharın geçişine izin veren bir yapıda üretilen ürünlerimiz binanızı korumaktadır. Binalarınızdaki tüm özelliklerin aktif olarak çalışabilmesi için ve korozyonun önlenebilmesi için hemen nem bariyeri ürünlerini tercih edebilirsiniz. Yapılardaki tüm mevsimsel etkilerden, yoğunlaşmadan zarar görmemek için risklerden arınmak için en kaliteli nem bariyerlerini temin edebilirsiniz.

 Nem Bariyeri Kullanım Amacı

 

 Buhar Dengeleyici Kullanmak Isı Yalıtımında Performansını Arttırır :

 

Taş yünü gibi lifli malzemelerin arasında    %99 hava boşluğu bulunmaktadır.  Taş yünü, suya maruz kaldığında bu hava    boşlukları su ile dolar. Su, taş yününden    14 kat daha fazla iletken olduğundan ıslanan   ısı yalıtım malzemesi, izolasyon özelliğini    kaybeder. Bunun yerine ısı iletkenlik özelliği  ön plana çıkarak sıcak ortamdan soğuk ortam yönüne doğru havanın geçişini    hızlandırır. Aynı zamanda taş yününün ham   maddesi bakalitin çözünmesine ve genleşme   sonucu içerisinde bulunduğu kaplamanın deforme olmasına sebep olmaktadır. Taş yünü gibi organik lif yapısına sahip ürünlerin,   yağmur ve neme maruz kalmaması için  TrioPlus nem bariyeri ürünleri ile koruma altına alınması   gerekmektedir.

 Buhar Dengeleyici Kullanımı Maliyet Düşürür :

 

 


 

 

Yazın soğutma ve kışın ısınma    maliyetlerinin artması.

• Kötü Koku: Isı yalıtımındaki koku sebebiyle   yaşam alanının konforunun düşmesi.

• Çürüme: Nemli bölge içinde kalan yalıtım malzemesinin sabitlenmesinde kullanılan yapıştırıcı ve ahşap profillerin çürümesi,    metal profillerin koroze olması ile birlikte    taşıyıcı sistemin erken yaşlanması.

• Isıl Köprü: Isı yalıtımının sarkarak    kaplamada boşluklar oluşturup derin ısıl    köprüler oluşturması sonucunda kontrolsüz   ısı değişimlerinin meydana gelmesi.

• Yapının Hızlı Yaşlanması: Yoğuşma suyunun donarken ve buharlaşırken hacminin büyümesi nedeniyle diğer su yalıtım malzemelerini patlatması ve cephe    kaplamasında erken yapı hasarlarına neden   olması.

 Buhar Dengeleyici Kullanmak Korozyon Engeller :

 

Metal veya metal alaşımlarının    oksitlenme veya diğer kimyasal etkilerle    aşınma durumudur. Demirin paslanması,    alüminyumun oksitlenmesi korozyona örnek olarak verilebilir. Giydirme cephe metal    taşıyıcı sistemlerde korozyon ve pazarda    bilinen ismi ile oksitlenme nedeniyle yapının taşıyıcılık bütünlüğünü bozmaktadır.    Betonarme taşıyıcı sistem içerisine sızan    su tanecikleri zamanla donatı demirlerinde   paslanmaya sebep olur. Deprem karşısında   sürekliliğini kaybeden bu donatı demirleri    gevrek kırılma davranışı sergileyerek geri dönüşü olmayan ciddi hasarlara ve can    kaybına sebep olmaktadır

 

  Nem Bariyeri Kullanılmazsa Ne Olur

• Küflenme

• Çiçeklenme

• Duvar kağıtlarında kabarma ve patlamaların   meydana gelmesi

• Tavanda damlamaların meydana gelmesi

• Mobilyaların çürüm

Nem Bariyeri ve Buhar Kesici Çözümleri Yogun yagmur, soguk, nem ve buhara maruz kalan yapilarin dayanikliligini, enerji verimliligini ve konforunu artirmak üzere üretilmiştir .Buhari yapidan uzaklastirmakta ve bu sayede yapi elemanlarinin zaman içinde korozyona ugramasini önlemektedir. Ayrica hava kaçagini önlemek sureti ile isitilmis/sogutulmus havanin yapi içinde kalmasini saglar ve %30a varan enerji tasarrufu saglar.

Günes isisinin bina içine girmesini önleyerek aktif izolasyon görevini üstlenmektedir. Benzersiz nem ve su koruması buhar geçisine açik, nefes alan su yalitim örtüleri binalar ve binalarda yasayan canlilarin iklimsel etkiler ve yogusmadan ötürü meydana gelebilecek risklere karsi korunmasi amaciyla kullanilmaktadir. ,ayrica isi, hava ve nemin bina çevresindeki hareketlerini kontrol altina alarak binalarin enerji verimliligini arttirmakta ve bu sayede çevre korumasina önemli bir katkida bulunmaktadir.

Enerji verimliliği İstenilen konfor koşullarının oluşturulabilmesi için hava akımı, nem hareketleri ve ısı transferlerinin bütün özellikleri incelenmelidir. Isı transferlerinde iletimin (kondüksiyon) yanında taşınım (konveksiyon) ve ışınım (radyasyon) yolları da değerlendirilmelidir. Bina dokusunun uzun vadede korunabilmesi, yaşayanların konforu ve tasarrufları açısından enerji harcanarak ısıtılmış/soğutulmuş hava kaybının azaltılması, yoğuşmanın önlenmesi ve ısı yalıtımının sağlanması kriterlerinin tümü birlikte göz önünde bulundurulmalıdır. 
Nem bariyerleri hakkında kısa bilgiler ve nem bariyeri kısa bilgilendirmesi sitemizde sizlerle paylaşılmıştır.

Ürünler hakkında detaylı bilgi almak için
0216 314 56 40 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz. İstanbul´da bulunan Kanyon Yapı "nem bariyeri" ürünleri için en iyi fiyat alacağınız bir firmadır.

Kanyon Yapı firması NEM BARİYERİ ürünlerinde imalatçı firma olarak sizlere en iyi fiyatları sunmaktadır. Kanyon Yapı´nın özel olarak ürettiği ve satışını yaptığı nem bariyeri ürünleri yapılardaki ısı kayıplarını ortadan kaldırır. Yapılardaki enerji verimliliğinin artması için ve %40 lara varan enerji, ısı tasarrufundan yararlanabilmek için mutlaka nem bariyerlerinin kullanılması gerekir. Her türlü alan için, her ebat ve ağırlıkta nem bariyerleri firmamız bünyesinde bulunmaktadır.

Türkiye´nin her yerine üretimlerini yaptığımız bu ürünleri hızlı bir şekilde ulaştırabiliyoruz. Nem bariyeri siparişi verebilmek için hemen
0216 314 56 40 numarasından bize ulaşın.

Su ve nem için yalıtım örtüsü  olarak bilinen buhar geçişlerinin sağlayıcısı olan 3 katmandan oluşan bu ürün havanın geçişi için imkan sağlar. Tyvek Solid ürünü ve diğer markaların nem bariyeri ürünleri firmamız bünyesinde bulunmaktadır. Buhar dengeleyici ürün ve nem bariyeri ürün gruplarında suya dayanıklı olan, üstün performans sağlayan nem bariyeri ürünü sizlerle. Sıcak ve soğuk etkilerinden duvarlarınızın çok daha az etkilenmesi ile bağlı olacak olan bu ürün sayesinde deformasyon ortadan kalkacaktır.

Aklınıza takılan sorular ve teklif talepleriniz için bizi aramaktan çekinmeyin.

NEM BARİYERİ SATAN FİRMALAR

Türkiye´nin her iline nem bariyeri ürünü gönderimi yapabilmekteyiz. Sizlerde bulunduğunuz şehirden NEM BARİYERİ siparişi verebilmek ve en uygun fiyatları alabilmek için bizi arayabilirsiniz.

Ürün Resmi
Ürün Küçük Resmi
Ürün Küçük Resmi
Ürün Küçük Resmi
Whatsapp