Ne Aramıştınız ?

Parasilico Epdm Membran Yapıştırıcı

Kanyon Yapı´nın Epdm Membran alanında etkinliğini bilmeyen yoktur! Türkiyen ve Avrupa´nın bir çok ülkesinden Parasilico Epdm Membran Yapıştırıcı ürününü temin etmek için talepler alan firmamızda en uygun fiyatlar sizleri bekliyor.

Duvarda, ahşap alanlarda, metal uygulamalarda etkin bir şekilde kullanılan ve yüzeylerin yapışması için membranların birbirlerine bağlantılarının sorunsuz bir şekilde sağlanabilmesi için EPDM MEMBRAN yapıştırma ürünleri tercih edilir. Bu ürünler arasında hem Türkiye´de hemde bir çok ülkede yaygın kullanılan ürünlerden birisi de Parasilico ürünüdür. Kontak bir yapıştırma ekipmanı olan bu ürün en uygun fiyatlar ile Kanyon Yapı aracılığıyla temin edilebilmektedir. Bu ürün 600 ml sosis şeklinde veya 310 ml kartuş şeklinde firmamız tarafından toptan bir şekilde satışa hazır olarak beklemektedir.

Parasilico Epdm Membran Yapıştırıcı


Son senelerde bir çok epdm membran yapıştırıcısı nötr bazlı imal edilmektedir. Ayrıca ms polymer bazlı üretilen ürünler de hayatımızdaki yerini almaktadır. Nötr bazlı olanlar için yapıştırma ile alakalı arttırıcı ve kurumlarını daha hızlandırıcı sistemler imal ediliyor ve bu sayede çok daha iyi sonuçlar elde ediliyor. MS POLMER ve HYBRIT POLYMER teknolojileri ile imal edilen membran yapıştırıcı ürünleri muhteşem özelliklere sahiptir. Daha iyi sonuçlar alabilmeniz için Pasasilico ürünleri ülkemizde Kanyon Yapı´dan temin edebilmektedir. Toptan siparişleriniz için firmamızın telefon numaralarına 0216 314 56 40 numarasından ulaşabilirsiniz.

Parasilico Epdm Membran Yapıştırıcı ürünü bir çok alanda rahatlıkla kullanılır. Ancak kullanım öncesi alanın nemden arındırılmış, temniz ve kuru olmasına özen gösterilmelidir. Temin ettiğiniz bu ürün ortalamalarından bahsetmek gerekirse 500 gramı metre kare olmak ile beraber her 2 yüzeyine de sürülmesi gereklidir. Hava koşullarına bağlı olarak 14 15 dakika beklemenizin ardından ürüne baskı uygulanarak yapıştırma işlemi tamamlanmalıdır.

Konu ile alakalı daha detaylı bilgi edinmek ve en uygun fiyatlardan sipariş vermek isterseniz sitemizde bulunan müşteri temsilcileri numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

  • Bostik Aqua Blocker Ms Polimer Su Yalıtımı
    Çatlaklara son, su yalıtımlarında kesin çözümü sizlere artık sunan Bostik Aqua Blocker Ms Polimer Su Yalıtımı ürünü en uygun fiyatlarla firmamızın web sitesinde yer almaktadır. ...
  • Knauf Kenet Çatı ve Cephe Yalıtım Malzemeleri
    Knauf Kenet Çatı ve Cephe Yalıtım Malzemeleri için sitemizde yer alan telefon numaralarımızı arayarak en uygun fiyatlarımızdan yararlanabilir ve sizlere sunulan bu fiyatlardan Türkiye´nin heryerinde bu ürünlere sahip olabilirsiniz. ...
  • Yapı Malzemesi İhracatı
    Yapı Malzemesi İhracatı konusunda uzman kadromuz ile sizlerin hizmetindeyiz. Türkiye´den bir çok Avrupa ve Asya ülkesine yapılar için gerekli olan bir çok malzemenin ihracatını yapmaktayız. ...
Whatsapp