Ne Aramıştınız ?

Projelere Uygun Fiyatlı Buhar Kesici Örtüler

Projelere Uygun Fiyatlı Buhar Kesici Örtülerin tamamını Kanyon Yapı firmamızın kurumsal web sitesinden inceleyebilir ve sizler için tüm testleri yapılan bu ürünleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Uygun fiyatlı ve kaliteli nem bariyeri ürünleri için firmamızın web sitesinde yer alan numaraları arayabilir veya direk sitemizden ürün kategorileri arasında bulunan BUHAR KESİCİ menüsünü tıklayabilirsiniz. Firmamız bu tür ürünlerin tüm Türkiye´ye ulaştırılması konusunda geniş bir ulaşım ağına sahiptir. Çatı izolasyonları malzemeleri arasında bir çok ürüne Kanyon Yapı firması aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

İç ve dış cephe kaplamalarında kullanılacak olan izolasyon malzemelerinin tamamının kuru kalması ve doğru bir şekilde uygulama faydalarını sunabilmesi için yüksek değerlere sahip olan buhar kesici ürünlerini temin edebileceğiniz firmamızın sunduğu ürünler son teknolojik makineler ile üretilmiştir.

Buhar kesici örtülerin ısı enerjilerini yansıtan özellikleri bulunmakta ve sağlanacak olan izolasyona ek bir izolasyon sunabilmektedir. Katman sayısı fazla olan Kanyon Yapı´nın buhar kesici ürünlerinin bindirme payları genelde kendinden yapışkanlıdır. Bu özellik sayesinde ürün uygulaması kolay ve hızlıdır. Uygulama konusunda merak ettikleriniz ve toptan alımlarınız için fiyat talepleriniz için bize 0216 314 56 40 numarasından hafta içi her gün mesai saatleri içerisinde ulaşabilirsiniz.

BUHAR KESİCİ MALZEME UYGULAMA ALANLARI

Buhar kesici malzemelerin gelin hep birlikte en fazla tercih edildiği alanlara göz atalım. Çatılarda ve cephelerde en sık tercih edilen ürünler arasındadır. Düşey bindirmeli yada yatay bindirmeli alanlar için farklılık gösterebilen bu ürün 10santimetre bini payları bırakılarak gergin bir şekilde uygulanacağı alanlara serilir ve bini yerleri özel bantlar ile bantlanır. Buhar kesici örtülerde kullanılan bantlar içinde Kanyon Yapı firmasından hizmet alabilirsiniz.

Buhar kesici örtüler havalandırması bulunan veya havalandırması bulunmayan tüm çatılar için uygundur. Çatıların arasında yer alan yaşama alanlarında ve çatı kaplamalarının iç kısımlarında kullanılan buhar kesici örtüler ısı yalıtımı sağlar ve binalarınızdaki ısı kayıplarını engellemektedir.

Kenetli olan metal çatıların trapez kaplamaları içinde uygun olan bu ürün asla su buharını geçirmez ve aynı zamanda uygulandığı alanlarda esktra bir şekilde rüzgar yalıtımını, buhar yalıtımını sağlar.

Sizlere sunduğumuz buhar kesici örtüler esnek ürünlerdir ve uygulaması her usta için oldukça kolaydır. Serbest bir hava sirkülasyonu sağlayacak olan Kanyon Yapı Buhar Kesici Örtüleri ısı kayıplarının önlenmesinde etkilidir. Orta kısımlarında yer alan taşıyıcı katmanlar sayesinde yırtılma durumlarına karşıda dayanıklı olan bir üründür.

Sizlerde bu ürüne en uygun fiyatlardan sahip olabilmek için hemen bizi arayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

  • Çatı ve Cephelerde Su Yalıtım Örtüleri Tyvek Solid
    Çatı ve Cephelerde Su Yalıtım Örtüleri Tyvek Solid ürünü ve diğer tüm DUPONT markalı ürünler için hemen firmamızın web sitesinde gezintiye çıkın. ...
  • Nem ve Su Koruması Tyvek Solid
    Türkiye ve dünyanın herhangi bir ülkesinden Nem ve Su Koruması Tyvek Solid ürününe ulaşmak isterseniz Kanyon Yapı firmasına web sitesinde yer alan telefon numaraları üzerinden, email adresi üzerinden erişebilirsiniz. ...
  • ME508 Kendinden Yapışkanlı Membran (İç Dış Mekan)
    Aradığınız İLLBRUCK markalı ME508 Kendinden Yapışkanlı Membran (İç Dış Mekan) ürününe Kanyon Yapı´nın kurumsal web sitesi aracılığı ile hemen erişebilirsiniz. ...
Whatsapp