Ne Aramıştınız ?

Rabitz Teli Taşyünü

Rabitz Teli Taşyünü olarak da bilinen sanayi levhaları 70 ve 110 kg / m3 yoğunluklarında kaplamasız olarak üretilmektedir. Sanayi tesislerinin yalıtıında genellikle kullanılan bu ürün taşyünü levha olarak firmamızdan temin edebileceğiniz bir üründür. Sanayi tesislerinde yer alan yüksek sıcaklara dayanıklılığı maksimum seviyede olan, düzlemsel yüzeylerin ısı, yangın, ses yalıtımı amacıyla kullanılmasında esnek yapısı sayesinde proses elemanlarında oluşabilecek titreşimleri de aynı zamanda absorbe etmektedir.

Rabitz Teli Taşyünü Kullanım Alanları

Aslında bu ürün aklınıza gelebilecek hemen hemen her sanayi tesisinde, çelik konstrüksiyonda, proses ekipmanlarında, kazanlarda, kanallarda, etüvlerde, bir çok hazır panel uygulamalarında ve uygulama alanlarında yer alan çok yüksek derecelerdeki sıcaklık bulunan alanlarda yangın yalıtımında da kullanılabilmektedir.

Rabitz Teli Taşyünü Uygulama Yöntemi

Levhalar, uygulanacak olan düzgün yüzeylere tespit pimleri ile tutturulduktan sonra bir sac ile kaplanır. Bir diğer yöntem olarak da yüzey üzerinde oluşturulacak taşıyıcı çerçeve arasına levhalar yerleştirilerek uygulama yapılabilir.

Ürün hakkında daha fazla bilgi ve tüm talepleriniz için bize 0216 314 56 40 numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Ürün Resmi
Whatsapp