Ne Aramıştınız ?

Reflektif Buhar Kesici Örtüler

Isının enerjisini yansıtan ve yapılarda izolasyon sağlayan Reflektif Buhar Kesici Örtüler hakkında bilgi ve fiyat teklifleri için bize ulaşabilirsiniz. 3 katmanı bulunan buhar kesici ekipman ürünü örtülerin en ideal ve uygun fiyatlılarına her zaman firmamızdan ulaşabilirsiniz. Polipropilen, folyo ve poletilen taşıyıcı örtülerimizde alüminize polietilen katman yer almaktadır. Ürünlerin üzerlerinde yer alan bindirme payları kendinden yapışkanlı olması sebebiyle kısa süre içerisinde uygulanabilmeyi sağlayabilmektedir. En ekonomik fiyatlarla temin edebileceğiniz bu muhteşem ürün sizlere 1 telefon kadar yakın.

Reflektif Buhar Kesici Örtü Özellikleri

Bu ürünler uygulandığı alanlarda su buharını geçirmeyecek şekilde imal edilmiştir. Hem suya, hem neme hem de rüzgara karşı yapı ekipmanlarınızı ve yapınızın içindeki yaşamı koruyucudur. Yalıtım duvarını oluşturarak çatı katındaki yaşam alanlarını destekler.

Hem esnek hem de uygulaması oldukça kolay olan buhar kesici ürünleri ısı kayıplarının önüne serbest hava sirkülasyonu sayesinde geçer. Kanyon Yapı firmasından temin edeceğiniz ürünümüzün orta kısmında yer alan taşıyıcı katman özelliği sebebiyle yırtılma durumlarına karşı da dayanıklılık sağlanmaktadır. Hem yüksek mukavemetli hem de uygulandığı alanlarda uzun süreler boyunca kullanılabilen bir ürün oluşu nedeniyle REFLEKTİF buhar kesici ürünler çevreye karşı dost ürün grupları arasında yer almaktadır.

Reflektif Buhar Kesici Örtü Bazı Kullanım Alanları

Hem cephelerde hem de çatılarda kullanılabilen nadir ürünlerdendir. Düşey bindirmeli alanlarına göre farklılık göstermek ile beraber ürünler 10 santimetre bini payları ile gergin bir biçimde serilmelidir. Uygulama yapılırken bini yerleri kesinlikle bantlanmalıdır. Bini yerleri için özel bantları da firmamızdan temin edebilirsiniz. Kanyon Yapı sitesinde yer alan ürünlerin tamamı 1. kalite malzemeden üretilmiştir. Sevkiyat ağımızda Tüm Türkiye´ye kısa süre içinde ürünlerinizi teslim edebilmekteyiz.

Reflektif örtüler havalandırmalı çatılarda rahat bir şekilde kullanılabilir. Aynı zamanda havalandırmasız çatılarda da kullanılabilen bu ürünü en uygun fiyatlardan temin etmek adına bizi arayabilirsiniz. Çatı aralarındaki yaşam ortamlarında buhar kesicinin kullanımı sayesinde ısı kaybı engellenmektedir. Uygun olan iklim koşullarının oluşması sağlanacaktır. Kenetli metal çatılarda trapez kaplama üzerinde kullanımı sağlanabilmektedir.

Detaylı bilgi ve fiyatlandırma seçenekleri için çekinmeden bize ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

  • EPDM Membran Fiyat
    EPDM Membran Fiyat hususlarında uygun iskonto oranları ile ideal fiyatları her zaman Kanyon Yapı´dan alabileceğinizi biliyor muydunuz? Web sitemizde yer alan iletişim numaralarından hemen bilgi alabilirsiniz. ...
  • Tyvek Su Yalıtım Malzemeleri
    Tyvek Su Yalıtım Malzemeleri satışı yapılan Kanyon Yapı firmasının web sitesini ziyaret ederek ideal ürünlere, ideal fiyatlardan erişebilirsiniz, toptan alımlar için hemen firmamızı arayın. ...
  • Dow Corning 791 Silikon Siparişi
    Dow Corning 791 Silikon Siparişi vermek isteyen herkesi Kanyon Yapı´nın eşsiz fiyatları ve hızlı ulaştırma ağı ile tanışmaya davet ediyoruz. ...
Whatsapp