Ne Aramıştınız ?

Rusya Yapı Malzemeleri İhracatı

Rusya Yapı Malzemeleri İhracatı için Kanyon Yapı firmasını tercih edebilirsiniz. Türkiye´den bir çok ülkeye ürünlerimizi kısa süre içerisinde ulaştırabilmekteyiz. Kurumsal web sitemizde yer alan tüm ürün grupları için alanında uzman kadromuzdan anında teklif alabilir ve kısa süre içerisinde bulunduğunuz ülkede ürünlere sahip olabilirsiniz.

Yapı Malzemesi İhracatı konusunda uzman kadromuz ile sizlerin hizmetindeyiz. Türkiye´den bir çok Avrupa ve Asya ülkesine yapılar için gerekli olan bir çok malzemenin ihracatını yapmaktayız.

KANYON YAPI

 

 

2007 yılında kurulan Kanyon Yapı dinamik ve yenilikçi ekibi ile alüminyum giydirme cephe sektöründe uygulama firmalarının ve toptan alüminyum satışı yapan firmaların aksesuar tedarikçisi olarak faaliyet göstermektedir.

Temsil ettigi ve özellikle cephe izolasyonunda ithal edilen ve ana distribütörlügünü yaptigi pazar lideri firmalarin bilgi birikimi ve deneyimini kendi pazarlama ve satış süreçlerinde değerlendirerek,sürekli gelişim ve ihtiyaca yönelik çözüm yaklasımı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadir.

Kanyon Yapı´nın başarısının sırrı 1000 den fazla ürün çeşidiyle en iyi kalite,en iyi hizmet ve en iyi fiyat ilkesiyle hareket etmesidir.

Web sitemizde yer alan tüm ürün gruplarımız için dilediğiniz adetlerde gönderim yapabilmekteyiz. Başta Knauf markalı ürünler olmak üzere, epdm membran ürünleri, dow corning, bostik, sika, soudal markalı ürünleri en uygun fiyatlara firmamızdan temin edebilirsiniz. Mastik ve silikon yapıştırıcılar alanında geniş bir ürün yelpazesine sahip olan firmamız tüm Dünya´ya ürün ihracatı yapabilmektedir. Nem bariyerleri, buhar kesiciler, cephe makasları,dübel ve taşyünü ürünleri için yapmanız gereken firmamıza ulaşmak olmalıdır. Kanyon Yapı aynı zamanda Star Plastik ürünleri, Tremco ve İllbuck ürünleri için en uygun fiyatları sizlere sunar.

Daha fazlası için bize +90216 314 56 40 numarasından ulaşın.
 

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

  • ME508 Kendinden Yapışkanlı Membran (İç Dış Mekan)
    Aradığınız İLLBRUCK markalı ME508 Kendinden Yapışkanlı Membran (İç Dış Mekan) ürününe Kanyon Yapı´nın kurumsal web sitesi aracılığı ile hemen erişebilirsiniz. ...
  • Toptan EPDM Membran
    Toptan EPDM Membran satışı için Kanyon Yapı firmasının web sitesini ziyaret edebilir ve ilgili site üzerinden ürün özelliklerine, toplu alımlar için fiyat tekliflerine ve daha nicesine erişim sağlayabilirsiniz. ...
  • Temel Uygulamalarında EPDM Memran
    Temel Uygulamalarında EPDM Memran ürünü ihtiyaçlarınıza en kaliteli ürün çözümlerini Kanyon Yapı olarak sizlere sunuyor ve uygun fiyatlardan adreslerinize kadar ulaştırıyoruz. ...
Whatsapp