Ne Aramıştınız ?

Shell Tixophalt Wet

Shell firması işinizi büyütmenize yardımcı olacak en iyi distribütürlerle iş yapmaktadır. Kanyon Yapı firması su yalıtımı alanında ülkemizde kullanılmakta olan Shell Tixophalte Wet ürününü sizlere sunmaktadır. Yapı sektöründe bir çok firma tarafından tercih edilen ürünü firmamızın web sitesinden inceleyebilir ve hemen sipariş verebilirsiniz.

 Yüksek performanslı çok amaçlı sızdırmazlık ve yapıştırma elemanı olan Shell Tixophalte Wet plasto-elastik ve nötr kürlenen bir mastiktir. Yüksek kaliteli kauçuk ve bitüm karışımından oluşan bu ürün ıslak koşullarda bile muhteşem yapıştırma sağlayabilmektedir. Profesyonel bir bitümlu sızdırmazlık ve yapıştırma sunan ürünümüz kalıcı esnekliğe de sahiptir. Ürün asla ön hazırlık gerektirmeden uygulanmaktadır. Tuğla, Blok, Hidrolik Beton, PVC, PP, PE , PUR, EPS, Metal Grupları, Cam Malzemeler, Yalıtım Tabakları ve Bitümlü Betonlar gibi tüm yüzeylere uygulanabilen ürün tahmin edebileceğiniz gibi bir çok alanda da kullanılabilmektedir.

Sızdırmazlık elemanı olarak bilinen Tixophalte, yapıştırıcı, derz dolgusu olarak ev ve ticari yapı elemanlarında da kullanılabilmektedir. Beton drenaj kanallarında drenaj dolgusu veya derj olarak da kullanılmaktadır. Kanal, su yolu gibi yapılardaki çatlat ve derzlerin doldurularak suya karşı sızdırmazlığında barajlar, su rezervuarlarında, köprülerde bilimum yalıtım işlemlerinde sulu ve yağışlı havalarda dahi kullanılmaktadır. Aynı şekilde ıslak yüzeylerde bir çok çatı malzemesinin yapıştırılmasında tamir ve dolgu malzemesi olarak da bilinir.