Ne Aramıştınız ?

Sikahyflex 305 EU

 Tanımı:

SİKAHYFLEX  305 EU, sikanın kendi formülasyonları ile geliştirilmiş yüksek hareket kabiliyetine uv dayanımına ve çok çeşitli yüzeylere mükemmel yapışma özelliğine sahip, dayanıklı, nötr esaslı sertleştirici bir silikondur. Özellikle yapısal cam,aluminyum,kompozit, perde duvar ,ahşap ve pencereler için bir hava sızdırmazlığı ve su yalıtımı sağlar.
 
Sikasil WS 305 EU  Faydaları :

    Avrupa ve amerika standartları olan ISO 11600 F 25 LM ve G 25 LM, EN 15651-1 F EXT-INT CC 25LM, EN 15651-2 G CC 25LM, Tip S için ASTM C920, Sınıf NS, Sınıf 50 (  hareket kabiliyeti gereksinimlerini       karşılar ±% 50)

   EN 15651-1: 2012, F EXT-INT CC 25LM, EN 15651-2: 2012, G CC 25LM uyarınca CE işareti ile sağlanmıştır ve Kontrol Ünitesi 1119 tarafından onaylanmıştır.

   Üstün UV ve hava koşullarına dayanıklı

   Cam, metal, kaplanmış / boyalı metal, plastik ve ahşaba iyi yapışır. sikahyflex 305 dünyada çek fazla coğrafyada kullanılmış ve test edilmiş bir ürün olduğundan refrerans olarak oldukça fazla uygulamada kullanılmıştır

 
Sikasil WS 305 EU Uygulama Alanları :

Sikasil 305 EU, zor şartlar altında zorunluluk gerektiren durumlarda hava şartlarına karşı koruma ve sızdırmazlık uygulamaları için kullanılabilir.
Sikasil 305 EU Özellikle yapısal cam, perde duvar ve pencereler için hava şartlarına dayanıklıdır.
Sikasil 305 EU  ürünü sadece deneyimli profesyonel kullanıcılar için uygundur. Yapışma ve malzeme uyumluluğunu sağlamak için gerçek yüzeylerle ve koşullarla testler yapılmalıdır.
Sikasil WS 305 EU Kürlenme :
Sikasil 305 EU, atmosferik nem ile reaksiyona girerek sertleşir. Düşük sıcaklıklarda havanın su içeriği genellikle daha düşüktür ve sertleşme tepkimesi bir miktar daha yavaş ilerler.
Reaksiyonun sertleşme hızı esas olarak bağıl neme ve sıcaklığa bağlıdır. 50 ° C´nin üzerindeki malzeme sıcaklığı kabarcık oluşumuna neden olabilir ve bundan kaçınılması gerekir.

Sikasil WS 305 EU Uygulama Metodu:

Yüzey hazırlığı
Yüzeyler temiz, kuru ve yağdan, yağdan ve tozdan arındırılmış olmalıdır. Yüzey işleme, yüzeylerin kendine özgü yapısına bağlıdır ve uzun süreli bir bağ için çok önemlidir.
Uygulama
Yüzey ve sızdırmazlık maddesi için optimum sıcaklık 15 ° C ile 25 ° C arasındadır.
Sikasil WS-305 EU, el, havalı veya elektrikli tahrikli tabancaların yanı sıra pompa ekipmanı ile de işlenebilir. Uygun bir pompa sisteminin seçilmesi ve kurulmasına ilişkin tavsiyeler için, Sika Industry´nin Sistem Mühendisliği Bölümü ile irtibata geçin.
Derzler uygun şekilde boyutlandırılmalıdır.
Sikasil 305 EU Optimum performans için derz genişliğinin, beklenen gerçek harekete dayalı olarak sızdırmazlık malzemesinin hareket kabiliyetine göre tasarlanması gerekir. Minimum derz derinliği 6 mm´dir ve en az 2: 1 ve en fazla 4: 1 genişlik / derinlik oranına uyulmalıdır. 15 mm´den daha derindeki derzlerden kaçınılmalıdır.
Dolgu için, kapalı hücreli, sızdırmazlık maddesi uyumlu köpük destek çubukları, örneğin; yüksek esnekliğe sahip polietilen köpük çubuk. Bağlantılar kullanılacak malzemenin desteklenmesi için çok sığsa, bir polietilen bant kullanmanızı öneririz. Bu, birleşme filmi (bağ kırıcı) görevi görür ve eklemin hareket etmesine ve silikonun serbestçe gerilmesine izin verir.

Sikasil WS 305 EU Temizlenmesi :

Sertleşmemiş Sikasil WS-305 EU,başka bir uygun solvent içeren alet ve ekipmanlan çıkarılabilir. Sertleştikten sonra, malzeme sadece mekanik olarak çıkarılabilir.
Ellerin ve açıkta kalan cildin, Sika Cleaner-350H temizlik havlusu veya uygun bir endüstriyel el temizleyicisi ve su gibi el bezleri kullanılarak hemen yıkanması gerekir. Cilt üzerinde çözücü kullanmayın.
Sikasil 305 EU, boyanamaz.

Sikasil WS 305 EU Uygulama Sınırları:

Çoğu Sikasil WS, SG, IG ve WT, Sika tarafından üretilen silikonlar birbirleriyle uyumludur. Çeşitli Sikasil ürünleri arasındaki uyumluluk ile ilgili spesifik bilgiler için Sika Industry Teknik Bölümü ile irtibat kurun.
Sikasil WS- 305 EU ürününü etkileyen malzemeleri dışlamak için, contalar, bantlar, ayar blokları, sızdırmazlık malzemeleri, vb. Gibi tüm malzemelerin doğrudan ve doğrudan temas halinde önceden Sika tarafından onaylanması gerekir.
İki veya daha fazla farklı reaktif conta kullanıldığında, bir sonrakini uygulamadan önce ilkinin tamamen kurumasını bekleyin. Sikasil WS- 305 EU, ilgili proje detaylarının detaylı bir incelemesinin ardından yalnızca yapısal cam uygulamalarıyla birlikte kullanılabilir.
PMAS ve PC elemanlarında Sikasil WS-305 EU cihazını çevresel stres çatlamalarına (çatlamalara) neden olabileceğinden kullanmayın.

Daha Fazla Bilgi :

Buradaki bilgiler sadece genel rehberlik amacıyla sunulmuştur. Özel uygulamalar için tavsiyeler talep üzerine Sika Endüstri Teknik Bölümünden talep edilebilir.
Aşağıdaki yayınların kopyaları istek üzerine temin edilebilir:
   Güvenlik Veri Sayfaları
   Genel Kılavuz Sikasil® Hava Şartlarına Dayanıklı Silikonlar
 
Paketleme Bilgisi:

Kartuş 300 ml
sosis 400 ml,600 ml
Ürün Verilerinin Temelleri
Bu belgede belirtilen tüm teknik veriler laboratuvar testlerine dayanmaktadır. Gerçek ölçülen veriler kontrolümüz dışındaki koşullar nedeniyle değişebilir.
 

Ürün Resmi
Ürün Küçük Resmi
Whatsapp