Ne Aramıştınız ?

Sikasil IG-25 HM Plus

Sikasil IG-25 HM Plus ürünü gaz veya hava dolu olan IG üniteleri için geliştirilmiş olan 2 bileşene sahip ve silikon yalıtım camı , ikincil dolgu macunu olarak ülkemizde ve Dünya´da en çok tercih edilenler arasındaki yerini almıştır.

Üründe yer alan yapısal özelliklere sahip 2 bileşenli, nötr kürlenmiş olan bir yalıtım camı ikincil mastiği yer alır. Kısa bir zaman içerisinde yüksek modüllü olarak hava, gaz ile dolmuş olan IG üniteleri için geliştirilmiş olan bu ürün CE sertifiklasına sahiptir. Ayrıca EOTA ETAG 002 ile  uyumlu bir üründür.

 

Sikasil IG-25 HM PLUS ÖZELLİKLERİ


* Dinamik yükler için tasarım çekme dayanımı: σ des = 0.19 MPa (ETA) olarak belirtilmiştir.
* SİKA IG 25  Ce Sertifikası na sahiptir.
* UV ışınlarına karşı dayanıklıdır.
* ÇEKAL ve SNJF VI-VEC tanınır (ürün kodu: 2968)
* Tüm hava koşullarına karşı dayanıklıdır.
* Bir çok sertifikaya ve bir çok alanda gereksinimlere karşın uygunluğu ile bilinir.

Ürüne dair tüm teknik bilgiler ve diğer detaylar için Kanyon Yapı kurumsal sitesinde yer alan Teknik Bilgiler dökümanlarını inceleyebilirsiniz.

Sikasil IG-25 HM PLUS BAZI UYGULAMA ALANLARI


Sikasil IG 25 HM Plus ürünü strüktürel cam uygulamaları işlerinde asal gaz dolgulu olan camlarda ve hava dolgulu alanlarda ikincil kenar sızdırmazlığı için tercih edilir.

Kanyon Yapı´dan satın alacağınız bu ürünü işlerinizde kesinlikle profesyonel ustalar tarafından uygulamanız önerilir. Profesyonel kullanıcılar için geliştirilmiş olan bu modle varil olarak veya metal kova şeklinde toplu sipariş alınmaktadır.

Türkiye´nin en büyük SİKA ürün sağlayıcılarından olan Kanyon Yapı firmasına 0216 314 56 40 numarasından ulaşarak en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlardan temin edebilirsiniz.

Yapışma ve malzeme uyumluluğunu sağlamak ve gerçek yüzeylerde ürünü kullanabilmek için öncelikle tam uygulamadan önce kesinlikle testlerinizi yapmanızı öneririz. Sikasil IG 25 HM plus ürününü uygulayacağınız alanın temiz olması ve kuru olmasına özen göstermeniz uygulamasını yapacağınız işin çok daha uzun ömürlü olmasını sağlayacaktır. Satın aldığınız bu SİKA ürününü gress, yağ, tozdan arınmış alanlarda kullanınız. Yüzey işlemede alt tabakaların özel doğasında bağlı olan ve uzun süreli bir bağ edinebilmek için bu yüzey hazırlıklarına dikkat etmeniz gerekir.

Sika´nın yapısal cam ve pencere yapıştırma için önerilen çözümleri genellikle birbiriyle uyumludur. Bu çözümler Sikasil SG, IG, WS ve WT serisi gibi ürünlerden oluşur. Çeşitli Sikasil ürünleri ve diğer Sika ürünleri arasındaki uyumluluk hakkında özel bilgi için Sika Endüstri Teknik Departmanına başvurun. Sikasil IG-25 HM Plus ´ü etkileyen doğrudan ya da dolaylı temasta bulunan malzemelerin kullanılmaması için, fitiller, bantlar, ayar blokları, sızdırmazlık mastikleri vb. gibi tüm malzemelerin Sika tarafından önceden onaylanması gerekir.Sika IG 25 HM PLUS dünyanın en önde gelen camlama silikonudur.

Daha fazla bilgi edinmek ve en uygun fiyatlardan SİKA ürünlerine sahip olabilmek adına bize ulaşabilirsiniz.

 

Ürün Resmi
Ürün Küçük Resmi
Ürün Küçük Resmi
Ürün Küçük Resmi
Ürün Küçük Resmi
Whatsapp