Ne Aramıştınız ?

Sikasil IG-25 Kenar Sızdırmazlık Mastiği

Sikasil IG-25 Kenar Sızdırmazlık Mastiği ürününe hızlı bir şekilde sitemiz aracılığıyla erişebilir, ürün hakkında bilgi alabilir ve en uygun fiyatlardan istediğiniz adetlerde bu ürüne sahip olabilirsiniz.

Yapısal anlamda bir çok önemli özelliği bünyesinde barındıran SİKA markasının geliştirmiş olduğu bu üründe iki bileşenli nötr kürlenen bir uygulama detayı ye ralır. Kaliteli ve güvenilir bir marka ile yola çıkmak ve bir çok iş için uzun ömürlü sonuçlar almak siteyenlerin yanında olan Sika IG 25´i geliştirdi. Makine ile uygulamaya müsait olan bu ürün yapısında olağanüstü işleme özelliği yer alır. Ürün uygulandığı alanlarda yüksek mekanik mukavemet bulundurmaktadır. Yapısal anlamda da önemli yetenekleri bulunan Sikasil IG 25´in hem suya, hem neme karşı direnci de azımsanamayacak kadar üksektir.

Her türlü giydirme ve ısıcam sistemlerinde kullanabileceğiniz bu ürün için sitemizde bulunan telefon numaralarını arayabilirsiniz.

KENAR SIZDIRMAZLIK MASTİK FİYATLARISikasil IG 25 ürünü kenar sızdırmazlık ürünleri arasında ilk sırada yer alabilecek bir üründür. Bu ürünü toptan bir şekilde satın almak isteyen firmalara en uygun fiyatları sunacak olan Kanyon Yapı´nın internet sitesinde yer alan numaraları hemen arayabilir ve en uygun fiyatları müşteri temsilcilerimizin verecekleri fiyatlar ile görebilirsiniz.

Sikasil® IG-25
ürünü CE işaretine sahip ve aynı zamanda Avrupa Teknik Onayı (ETA) bulunan bir üründür. Strüktürel cam uygulamalarında yer alan bu yalıtım camları için ikincil kenar contaları yer alır. Tüm sistemlerde tercih edebileceğiniz bu ürün sadece profesyonel uygulama deneyimi olan ustalar ve firmalar için uygundur. Sika markasının en çok tercih edilen ürünleri arasında yer alan ve hızla pazar payını genişleten IG 25 ürünü yapışmada, malzeme uyumluluğunda en iyi hizmetleri sağlayabilmektedir.

Kanyon Yapı´nın müşteri hizmetleri numarasına 0216 314 56 40 numarasından ulaşarak sizlerde ülkemizin her şehrinden bu ürüne en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Sikasil IG 25 SiparişiKuru ve temiz bir yüzeye direk uygulamaya başlayabilirsiniz. Sikasil IG 25 ürününün uygulamasının yapılacağı alanda kir, toz, yağ bulunmamalıdır. Uzun ömürlü bir yapışma için lütfen ürünün uygulama tekniklerine uymaya özen gösteriniz. Bu ürünü sipariş vermek için incelediğiniz web sitemizde yer alan telefon numaramızı arayabilirsiniz.

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

  • Bostik Aqua Blocker Ms Polimer Su Yalıtımı
    Çatlaklara son, su yalıtımlarında kesin çözümü sizlere artık sunan Bostik Aqua Blocker Ms Polimer Su Yalıtımı ürünü en uygun fiyatlarla firmamızın web sitesinde yer almaktadır. ...
  • Toptan Tyvek Solid Siparişi
    Toptan Tyvek Solid Siparişi için KANYON YAPI firması sizlere en iyi fiyat seçenekleriniz, projeleriniz için en iyi fiyat tekliflerini sunmaktadır. ...
  • Su Geçirmez Örtü (Buhar Dengeleyici)
    Kanyon Yapı kurumsal web sitesinde Su Geçirmez Örtü (Buhar Dengeleyici) ürünleri en uygun fiyatlar ve kolay ödeme seçenekleri ile sizlere sunuldu, hemen inceleyebilirsiniz. ...
Whatsapp