Ne Aramıştınız ?

Sikasil IG-25 Kenar Sızdırmazlık Mastiği

Sikasil IG-25 Kenar Sızdırmazlık Mastiği ürününe hızlı bir şekilde sitemiz aracılığıyla erişebilir, ürün hakkında bilgi alabilir ve en uygun fiyatlardan istediğiniz adetlerde bu ürüne sahip olabilirsiniz.

Yapısal anlamda bir çok önemli özelliği bünyesinde barındıran SİKA markasının geliştirmiş olduğu bu üründe iki bileşenli nötr kürlenen bir uygulama detayı ye ralır. Kaliteli ve güvenilir bir marka ile yola çıkmak ve bir çok iş için uzun ömürlü sonuçlar almak siteyenlerin yanında olan Sika IG 25´i geliştirdi. Makine ile uygulamaya müsait olan bu ürün yapısında olağanüstü işleme özelliği yer alır. Ürün uygulandığı alanlarda yüksek mekanik mukavemet bulundurmaktadır. Yapısal anlamda da önemli yetenekleri bulunan Sikasil IG 25´in hem suya, hem neme karşı direnci de azımsanamayacak kadar üksektir.

Her türlü giydirme ve ısıcam sistemlerinde kullanabileceğiniz bu ürün için sitemizde bulunan telefon numaralarını arayabilirsiniz.

KENAR SIZDIRMAZLIK MASTİK FİYATLARISikasil IG 25 ürünü kenar sızdırmazlık ürünleri arasında ilk sırada yer alabilecek bir üründür. Bu ürünü toptan bir şekilde satın almak isteyen firmalara en uygun fiyatları sunacak olan Kanyon Yapı´nın internet sitesinde yer alan numaraları hemen arayabilir ve en uygun fiyatları müşteri temsilcilerimizin verecekleri fiyatlar ile görebilirsiniz.

Sikasil® IG-25
ürünü CE işaretine sahip ve aynı zamanda Avrupa Teknik Onayı (ETA) bulunan bir üründür. Strüktürel cam uygulamalarında yer alan bu yalıtım camları için ikincil kenar contaları yer alır. Tüm sistemlerde tercih edebileceğiniz bu ürün sadece profesyonel uygulama deneyimi olan ustalar ve firmalar için uygundur. Sika markasının en çok tercih edilen ürünleri arasında yer alan ve hızla pazar payını genişleten IG 25 ürünü yapışmada, malzeme uyumluluğunda en iyi hizmetleri sağlayabilmektedir.

Kanyon Yapı´nın müşteri hizmetleri numarasına 0216 314 56 40 numarasından ulaşarak sizlerde ülkemizin her şehrinden bu ürüne en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Sikasil IG 25 SiparişiKuru ve temiz bir yüzeye direk uygulamaya başlayabilirsiniz. Sikasil IG 25 ürününün uygulamasının yapılacağı alanda kir, toz, yağ bulunmamalıdır. Uzun ömürlü bir yapışma için lütfen ürünün uygulama tekniklerine uymaya özen gösteriniz. Bu ürünü sipariş vermek için incelediğiniz web sitemizde yer alan telefon numaramızı arayabilirsiniz.

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

  • En İyi Çatı Isı Yalıtımı
    En İyi Çatı Isı Yalıtımı hususları hakkında bilgi ve detay alabilmek için Kanyon Yapı´nın sitesinden hemen bilgi alabilir ve ihtiyacınız olan tüm yalıtım ürünlerine anında sahip olabilirsiniz. ...
  • Epdm Membran Siparişi
    Epdm Membran Siparişi vermek için aradığınız kaliteli ürünlerin satışının yapıldığı firma Kanyon Yapı´nın kurumsal web sitesini hemen ziyaret edebilir ve en uygun fiyatları temin edebilirsiniz. ...
  • Havalandırma Kanalı Yalıtımı Ürünleri
    Havalandırma Kanalı Yalıtımı Ürünleri ile alakalı bilgi almak ve ilgili ürünleri Türkiye´nin herhangi bir şehrinden anında sipariş verebilmek için hemen Kanyon Yapı´ya ulaşım sağlayabilirsiniz. ...
Whatsapp