Ne Aramıştınız ?

Sikasil IG-25

Sikasil IG-25 ürünü CE işaretine sahip SİKA ürünleri arasında 2 bileşenli yalıtımlı cam ikincil kenar sızdırmazlık mastiğidir. Yapısal anlamda bir çok özelliği bünyesinde barındıran bu ürün kuru hava dolum yalıtım camlarında kullanım için uygundur.

Sikasil IG-25 AVANTAJLARI


* Tüm hava şartlarına ve UV ışınlarına karşı dayanıklı bir üründür.
* Bir çok gerekliliği karşılayabilen bir üründür. ( EN 1279-4, EOTA ETAG 002 (ETA taşır), EN 15434, ASTM C 1184, ASTM C 1369 ve GB 16776 )
* Yalıtım camı ünitelerinde kullanım için uygun bir sızdırmazlık mastiği olan bu ürün Deutsches Institut für Bautechnik tarafından verilen EAD, ETA-05/0068 olarak belirtilmiştir, DoP 41500570, 0757 onayı ile ön plana çıkmaktadır. Performans bakımından da uygun börülen ürün ayrıca CE sertifikasına da sahiptir.
* Dinamik yükler için tasarım çekme mukavemeti: σdes = 0.14 MPa (ETA)
* CEKAL ve SNJF VI-VEC tarafından tanınan (ürün kodu: 2965)

Kanyon Yapı´nın sizlere sunduğu Sikasil SG 20 ürünü varil ile yada metal kova ile sizlere ulaştırılabilmektedir.  Talep ettiğiniz adetlerin tamamı için ülkenin tüm şehirlerine ve bir çok Dünya ülkesine gönderim yapabilmekteyiz.

Ürün uygulama işlemleri için tecrübeli ve bu işlerde profesyonel ustalardan destek almanız ayrıca önerilmektedir. Tüm yüzeylerle alakalı olarak yapıştırma ve malzeme uyumluluğunu sağlayabilmek adına mutlaka test yapmanızı öneririz.


Sikasil IG-25 DİĞER ÖZELLİKLER


SİKASİL IG 25 KÜRLENME

İki bileşenin karışmasını hemen ardından IG 25´in kürlenmesi meydana gelir. Reaksiyonun hızlı olması ile alakalı durum ortam sıcaklığına bağlı olarak ilerler. Sıcaklığın ne kadar yüksek olursa olsun, kürlenme işlemi o kadar hızlı olacaktır. 50 derecenin üzerinde bir ısı alanında uygulamada kabarcık oluşumuna neden olabilmektedir. Bu sebeple IG 25 ürününü asla 50 derece sıcaklığın üzerinde kullanmanızı önermeyiz.

Uygulamaya başlayacağınız zaman yüzeyi iyi bir şekilde hazırlamalı ve yüzeyde yer alan kiri, yağı, tozu arındırmalısınız. Temiz ve kuru bir yüzeyde Sikasil IG 25 ürününü kullanmanız uygun olacaktır. En iyi performansı edinebilmek için bu özelliklere kesinlikle dikkat etmelisiniz.

SİKASİL IG 25 UYGULAMA

Uygulama yapılacak alanın ortalama olarak 15 derece sıcaklık ile 25 derece sıcaklık arasında olması önerilir. Sikasil IG 25 ürünü uygulamasından hemen önce iki bileşenin de +-10 doğrulukla belirtilmiş şekilde homojen bir biçimde karıştırılması ve içeriğinde hava kabarcığı olmaması gerekmektedir.

Sikasil ürünlerinin bir çoğu için uygun olan pompa sistemini seçmeniz gerekir. Kurulum esnasında ve uygulama esnasında dikkat etmeniz gerekenlerle ilgili olarak Kanyon Yapı´nın uzman müşteri temsilcilerinden destek alavbilirsiniz.

B bileşeninin uygulama sırasında neme duyarlı olduğunu ve bu sebeple kısa bir süre içinde havaya maruz kalması gerektiğine de dikkat etmenizi isteriz. Derzlerin uygun bir biçimde boyutlandırılması ile gerekli işlemleri yapmak gerekir. Yukarıda da belirttiğimiz gibi bu ürünü uygulama sırasında kesinlikle profesyonel bir destek almanız önerilmektedir.

Sikasil IG-25 ´ü etkileyen doğrudan ya da dolaylı temasta bulunan malzemelerin kullanılmaması için, fitiller, bantlar, ayar blokları, sızdırmazlık mastikleri vb. gibi tüm malzemelerin Sika tarafından önceden onaylanması gerekir. İki veya daha fazla farklı reaktif mastik kullanıldığında, sonrakini uygulamadan önce ilk mastiğin tamamen kürlenmesi beklenmelidir

Daha fazla bilgi ve detay için kurumsal web sitemizde bulunan irtibat numaralarından destek alabilirsiniz. Kanyon Yapı Sikasil IG 25 siparişi numaraları 0216 314 56 40 olarak sitemizde de yer almaktadır.

Ürün Resmi
Ürün Küçük Resmi
Ürün Küçük Resmi
Ürün Küçük Resmi
Ürün Küçük Resmi
Whatsapp