Ne Aramıştınız ?

Silirub EPDM Membran Yapıştırıcı

Kanyon Yapı ile hemen yola çıkın ve ihtiyacınız olan Silirub EPDM Membran Yapıştırıcı ürünlerini en uygun fiyatlardan temin edin. Üstelik satın aldıgınız ürünleri Türkiye´nin her yerine kısa süre içerisinde ulaştırıyoruz.

Silirub Epdm membran yapıştırıcılar yüksek kalitede, elastik, doğal, silikon bazlı ve derz dolgu ürünü olarak bilinirler. Uygulaması oldukça basittir. Üründe solma, kararma olmaz. Dışarından gelen zararlı ışınlara karşı oldukça dayanaklı yapıda üretirler. Yapıştırma güçleri oldukça iyidir ve birçok üründe kalıcı yapıştırma sağlarlar. Sıklıkla epdm membranların birbirine yapıştırılmasında tercih edilirler. Ve birden çok farklı binanın yüzeyleri arasında sızdırmazlık uygulamasıyla kullanılırlar.

Silirub epdm membran yapıştırıcıların uygulaması hızlı ve kolay olarak gerçekleşir. Rengi kalıcıdır. Olumsuz hava koşullarına karşı dayanaklıdırlar. Kullanılacak alanda oldukça yüksek yapışma gücündedirler. Uygulama yapılacak alan mutlaka öncesinde temizlenmelidir. Alan toz, kir, deterjan, pas ve kalıp yağı gibi dış etkenlerden temizlenerek hijyenik bir hal almalıdır. Zeminde bulunan zayıf parçalar çıkarılarak uygulama tamamlanmalıdır.

Uygulama yapılırken sıcaklık derecesi +5 ile +40 arasında olmalıdır. Eğer kullanılacak yüzey buz tutmuş ya da ıslak şekildeyse yapıştırma işlemi tam olmayabilir. Bu durum dikkate alınmalıdır. Uygulama açık alanda gerçekleşmelidir. Silikon ile fazla temastan kaçınılmanız önerilir. Ürün kuru ve güneş ışığı olmayan alanlarda bir ile bir buçuk yıl arası saklanabilir.

Toptan alım talepleriniz için Kanyon Yapı´ya +90 216 314 56 40 numarasından ulaşabilirsiniz.

Epdm Membran Yapıştırıcı Özellikleri

Epdm membran yapıştırıcılar birçok alanda kullanılırlar. Bu yapıştırıcılar karşımıza iki farklı şekilde çıkarlar. İlki epdm polimer yapıştırıcı olarak adlandırılmaktadır. Diğerinin adı da epdm membran silikon yapıştırıcıdır. Membranlar bilindiği gibi su arıtma işlemlerinde kullanılırlar. Su yalıtım malzemeleri arasında büyük öneme sahiptirler. Dayanıklı yapıları ve uzun yıllar kullanıma uygun olmaları ile bilinirler. Göletler, su kanalları, süs havuzları başat olmak üzere birçok alanda epdm membran kullanımı mevcuttur.

Bu kadar önemli olan yapı malzemesi epdm membranın yapıştırılmasında da emdm membran yapıştırıcıları tercih edilmektedir. İki farklı çeşitle karşımıza çıkan bu iki yapıştırıcı yüksek performanslı yapıları ile dikkat çekerler. Kullanımları oldukça basit ve hızlıdır. Ancak bu iki yapıştırıcının da farklı özelliklere sahip olduğunu söylemek mümkündür. Firma olarak toptan yapı malzemeleri satışında bir numarayız. İhtiyacınıza yönelik tüm siparişler için iletişim numaramızı aramanız yeterlidir. Kısa sürede ulaşım sağlamakta ve en iyi hizmeti siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Epdm membran Yapıştırıcı Kullanım Alanları

Epdm membran silikon ve polimer yapıştırıcıları alüminyum, çelik, sac, ahşap ve sert pvc malzemelerinde kolayca etki gösterirler. Yüzeyleri kaygan malzeme türlerinde dahi yüksek performans ve etki göstermektedirler. Bu yapıştırıcılar yıpranma ve ani sıcaklık değişimine karşı üst düzey dayanaklılık sağlarlar. Diğer yandan tüm yüzeylerde aynı etkiyi göstererek istenen sonuçların alınmasında etkili olurlar.
Membran yapıştırıcılar firmamız bünyesinde satışa sunulmaktadır. İhtiyaçlarınızı ciddiye almakta ve kaliteli ürün satışı gerçekleştirmekteyiz. Sizler için her zaman kaliteden ödün vermemekte ve birçok avantaj sunmaktayız. Sizlerde avantajlarımızdan ve kaliteli hizmet farkımızdan yararlanmak almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

En uygun iskonto oranları ile Kanyon Yapı size hizmet verir. İhtiyacınzı olan ürünlerin tamamı için bize iletişim sayfamızda yer alan numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

  • DOWSIL Silikon ve Yapıştırıcılar
    DOWSIL Silikon ve Yapıştırıcılar hakkında bilgi sahibi olmak ve en uygun fiyatlardan ihtiyacınız olan ürüne erişmek isterseniz KANYON YAPI firmamızı hemen arayabilirsiniz. ...
  • Ara Bölme Yalıtım Ürünleri
    Ara Bölme Yalıtım Ürünleri ile alakalı bilgi edinmek, ürünleri yakından tanımak ve projeleriniz için bu kaliteli ürünler adına teklif alabilmek için Kanyon Yapı´ya hemen ulaşabilirsiniz. ...
  • Giydirme Cephe Uygulamalarının Faydaları
    Değeri ziyaretçilerimiz Kanyon Yapı´da bugün "Giydirme Cephe Uygulamalarının Faydaları Nelerdir?" konusu ele alındı. Hemen bu içeriği inceleyeblir ve konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. ...
Whatsapp