Ne Aramıştınız ?

Soudal

Yapı ve inşaat sektöründe vazgeçilmez markalardan ve geniş ürün yelpazesiyle çeşitliliği sağlayan firmalardan biri olan soudal Online olarak satın alabileceğiniz ürünleri sizlere sunar. Derz ve köpük uygulamaları için geniş ürün yelpazesini sizlere sunan bu marka yapı ve inşaat sektöründe aranılan ve kalitesi ispatlanmış bir markadır.

Markanın çıkardığı ürünlerden biri olan silirub NO5,silirub he cam işleri izolasyon da, yapı ve İnşaat derzlerinde polimer panellerin izolasyonunda da kullanılır ve kullanım alanları olarak PVC ve cam arasında izolasyonu sağlarken işlenmiş ahşap ve cam arasında yüksek genleşmeye sahip olan farklı inşaatlarda tercih edilir. Soudal ürünlerinden bir başkası olan Soudal Fix All nemle kürlenme özelliği taşıyan soğuk ve aşırı sıcağa dayanıklı olan elastik özelliğini kaybederek beş dakika içerisinde kabuklaşan bir üründür ve kullanım yeri olarak PVC alanlarda tercih edilir.

Soudal markasının çıkardığı yapı ve inşaat malzemeleri sayısı oldukça fazladır ve bu ürünler farklı alanlarda ve farklı özellikte kullanım sağlarlar. İçerik olarak ürünler ısıya dayanıklılıkları, taşıdıkları özellikler ve yapısal görünümleri olarak da farklı özellikte bulunmakta böylece fonksiyonlar olarak da birbirinden farklı işlemlerde kullanılmaktadırlar. Firmamızdan satın alabileceğiniz bu ürünleri sizler de özellik ve kullanım alanları açısından daha dikkatli inceleyip fiyat araştırması yaparak satın alabilirsiniz. Online sitemiz üzerinden gerçekleştirebileceğiniz alışverişlerde firmamızın sağladığı güvenceyi ve garantiyi daha yakından hissedeceksiniz.

Ürünler hakkında detaylı bilgi almak için 0216 314 56 40 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.