Ne Aramıştınız ?

Su Geçirmez 3 Katmanlı Nem Bariyeri

Su Geçirmez 3 Katmanlı Nem Bariyeri taleplerinizde en uygun fiyatları sunacak olan Kanyon Yapı firmamız sizlere ulaşmakta ve nerede olursanız olun kısa süre içerisinde ürünlerini sizlere ulaştırmaktadır.

Kanyon Yapı´nın kurumsal sitesinde bulunan sizlere satışı sunulan ve tanıtılan nem bariyerlerinin tamamı düzenli ağ taşıyıcısına sahip, orta katmanı ile dayanım sağlamaktadır. Bu özelliği sayesinde benzeri diğer piyasadaki ürünlere göre en az 2 kat daha dayanıklı nem  bariyerini sizler sunuyoruz. Yapılarınızın iç bölümlerinde bulunan nemlerin etkin bir şekilde dışarıya ulaştırılmasını sağlayacak olan bu ürünler ile uzun süre dayanıklı binlara sahip olursunuz.

3 katmanlı yapısıyla kesinlikle su geçirmez bir üründür. En uygun fiyatlardan temin edebileceğiniz bu ürünlere +90 216 314 56 40 numarasından ulaşabilirsiniz. Buhar düzenleyici örtüler olarak da tanınan bu ürünler cephelerinize gelen yoğun yağmur suları, soğukların meydana getirebileceği nemleri engelleyici özellikltedir. Buhar geçişine izin veren dev özelliği sayesinde binalarınızdaki yapı elemanlarınızı da koruyacaktır. Korozyonu önleyen, uzun ömürlü nem bariyerleri için bize ulaşabilirsiniz.

Nem Bariyeri Uygulama Alanları


Tyvek markalı nem bariyerlerinin yanı sıra Kanyon Yapı´nın tamamen yerli ve milleti belgeli nem bariyerlerini de satmaktayız. Bu ürünler ile kiremit çatılarınızda, gökdelenlerinizde, cam binalarınızda, mekanik cephelerde ve diğer her alanda kullanımı sunulabilmektedir. Destekli, desteksiz, soğuk ve sıcak tüm kiremit çatılarda kenetli sistemlerde kullanımı yaygındır.

Nefes alabilen su yalıtım örtülerimizin tamamı kalite kontrolden geçmiş olan, mevsimsel etkilere, yoğunlaşmadan ötürü meydana gelebilecek sorunlara karşı korunması amacı ile kullanılabilmektedir. Buhar kesici örtülerimiz ile binalarınızdaki ısı kayıplarını da kontrol altına alabileceğinizi biliyor muydunuz? Enerji verimliliğinin arttırımı ve diğer önemli özellikler için hemen hiç zaman kaybetmeden Kanyon Yapı´yı arayın.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

  • Nem Önleyici Örtü
    Nem Önleyici Örtü - Nem Bariyeri, Buhar Dengeleyici ve Buhar Kesici ürünlerin toplu alımları için en iyi fiyatları Kanyon Yapı´dan alabilirsiniz. ...
  • Epdm Membranlar
    Epdm Membran, suyla daimi olarak temas halinde olan yüzeylerin alt ya da üst bölümlerine su geçişlerine engel olmaya yarayan bir tür izolasyon materyalidir. ...
  • Epdm Membran Fiyatları
    Epdm Membran Fiyatları için en doğru adrestesiniz. Türkiye´nin en kaliteli ürünlerine, en uygun fiyatlar ve en iyi iskonto oranları ile Kanyon Yapı aracılığıyla ulaşabilirsiniz. ...
Whatsapp