Ne Aramıştınız ?

Su Geçirmez Örtü (Buhar Dengeleyici)

Kanyon Yapı kurumsal web sitesinde Su Geçirmez Örtü (Buhar Dengeleyici) ürünleri en uygun fiyatlar ve kolay ödeme seçenekleri ile sizlere sunuldu, hemen inceleyebilirsiniz. Su geçirmez örtü kendine ait pek çok özelliği ile dikkat çeken yapı ürünlerinden biri olarak bilinmektedir. Kullanımı esnasında çatı ve cephenin yatay veya dikey olarak bindirilmesine göre değişmekle birlikte, kesinlikle en az 10 cm bindirmeli ve bini yerleri bantlanmalıdır. Kaplamanın başında ve sonunda mastik ile yüzeye sabitlenmelidir. Kullanımı öncesinde meydana gelen hasarlar bir parça ürün veya folyo bant ile yama yapılarak onarılır. Paketi açarken kapak yüzeyi toz ve sudan korunmalıdır.

Su Geçirmez Örtüler Neden Tercih Edilir?


Su geçirmez örtü her geçen gün daha yaygın hale gelen yapı ürünlerinin arasında gelmektedir. Buhar dengeleyici adı ile de anılmakta olan ve kullanımı ile birlikte çok sayıda avantaj sunan bu ürünler, doğa olaylarına karşı eşsiz bir önlem almayı mümkün hale getiriyor olması sebebiyle de dikkat çekmektedir. Bant ve macun uygulaması için temiz bir yüzey gereklidir. Havalandırmalı ve havalandırmasız tüm çatılarda kullanımı uygun olan buhar dengeleyicilerin yağmur, dolu, rüzgar ya da buzlanma gibi zorluklar yaşatabilecek doğa olaylarına karşı fayda sağladığını dile getirmek mümkündür. Uygun iklim koşullarını sağlayan ve uzun ömürlü bir kullanıma sahip olması ile dikkat çeken buhar dengeleyici ürünler, preslenmiş metal çatıların trapez kaplamasında rahatlıkla kullanılabilir. Su buharına karşı dayanıklı olması ile dikkat çeken bu ürünler, su, nem ve rüzgara karşı yalıtım duvarı oluşturmaktadır. Çatı katının yaşam ortamı için tasarlanmıştır. Esnektir ve uygulaması kolaydır.

Ekonomik Fiyat ve Uzun Ömürlü Kullanım Sunan Su Geçirmez Örtüler


Ekonomik fiyatı ve sunduğu çok sayıda faydası ile her geçen gün daha yaygın bir kullanım alanına sahip olan su geçirmez örtüler, etkisi yüksek ürünler olarak da bilinmektedir. Uzun ömürlü kullanım süresi boyunca, kullanım özelliklerini kaybetmeyecek şekilde tasarlanmış örtüler, çatıların çok daha verimli bir şekilde kullanılabilmesini mümkün hale getiriyor olması sebebiyle de önemlidir.

Farklı gramajlarda üretilmekte ve satılmakta olan su geçirmez örtü ürünleri, özelliklerine göre değişen oranlarda suyu tutabilir. Yalnızca Türkiye’de değil, dünyada kullanılmakta olan bir ürün olarak nitelendirilebilecek olan su geçirmez örtüler, yüksek su buharı geçirgenliğine sahiptir.

Kanyon Yapı üzerinden istediğiniz fiyatları edinebilir ve nerede olursanız olun adrese buhar dengeleyici ürünleri gönderebilmemiz için siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Sipariş ve teklif talepleri için firmamıza +90 216 314 56 40 numarasından ulaşın.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

  • Alüminyum Folyolu Buhar Kesici
    Alüminyum Folyolu Buhar Kesici konusunu aktardığımız bu içeriğimizi Kanyon Yapı kurumsal sitemizden hemen inceleyebilir ve anında bilgi alabilirsiniz. ...
  • Yaplex Markası Kör Kasa Yalıtım İzolasyon Bandı
    Yaplex Markası Kör Kasa Yalıtım İzolasyon Bandı siparişlerinizin tamamını Kanyon Yapı üzerinden Türkiye´nin herhangi bir şehrinden verebilirsiniz. ...
  • Buhar Geciktirici Sistemler
    Çatılarınız için Buhar Geciktirici Sistemler ve nem bariyeri ürünlerine ihtiyaç duyduğunuzda direk toptan satış merkezi Kanyon Yapı´ya ulaşabilir ve ürünleri Türkiye´nin her yerinden sipariş verebilirsiniz. ...
Whatsapp