Ne Aramıştınız ?

Su Yalıtım Membranları - EPDM Membran

Su Yalıtım Membranları - EPDM Membran üreticisi firmamızdan bilgi alabilir, teklif alabilir ve sipariş vermek istediğinizde kısa süre içerisinde en kaliteli ürünlere sahip olabilirsiniz.

Propilen, etilen ile çok az miktarlarda dien monomerin hammaddelerinin sentezlenerek elde edilmesi ile karbon eklenilmesiyle birlikte bazı yağların, bağlayıcı ürünlerin birleştirilmesiyle beraber meydana gelen esnek bir üründür. Epdm membran ürününü ele aldığımızda en ama en önemli özelliği uygulandığı alandaki uzun seneler özelliklerini kaybetmemesidir. Esaslı olarak sentetik elastomerden üretilen kauçuk üründür. EPDM Membran ürünü UV ışınlarına ve ozona karşı diğerlerine göre çok daha fazla direnç göstermektedir. - 40 derecelerden +120 derecelere kadar sıcaklık değişikliklerine karşı dayanıklı olan bu ürün ülkemizde ve Dünya üzerinde birçok alanda kullanılmaktadır.

Epdm Membran ürünü toptağa, suda bulunan kimyasallara, bitki köklerine, suda yer alan tuzlara karşı ultra dayanıklıdır. Elastik yapısı sayesinde yüksek uzama özelliği bulunur. Kanyon Yapı´nın sizlere sunduğu EPDM Membran ürünü oldukça uzun ömürlüdür. İklimlere, dış etkenlere oldukça fazla dayanıklılık gösteren bu ürün mükemmel derecelerde fiziksel özellikleri sunar. Çatılarda dahi kullanılımı yüksek olan bu ürünün asıl uygulama alanları sulama göletleri, baraj alanları, su kanalları, yangın havuzu alanları, su arıtma tesislerinin ilgili bölümleri, binaların zemin kısımları, temellerin perde kısımları, oyun havuzları gibi alanlardır.

Sizlere sunulan bu ürünü en uygun fiyatlardan firmamızdan Türkiye´nin heryeri için temin edebilir, sipariş verebilirsiniz. Kanyon Yapı´nın sektördeki en iyi fiyatları vermesinden dolayı ülke geneli hemen her ilde kısa süre içerisinde ulaşım sağlayabilen özel nakliye ekibimiz bulunmaktadır. Vereceğiniz toplu siparişlerinizi uzman kadromuz sizlere kısa süre içerisinde ulaştırabilmektedir. Epdm Membran ürünü kauçuktan üretilmektedir. Bakterilere, mantar oluşumlarına karşın dayanıklı olan bu ürün sıvı geçirimsizliği konusunda 1 numaradır. Gerilme ve çatlama durumlarına karşın dirençli bir yapıya sahip olan ürüne sizlerde hemen sahip olabilirsiniz.

SU YALITIM MALZEMELERİ

Su yalıtım  malzemeleri arasında en iyi fiyatlardan temin edebileceğiniz epdm membran siparişi için bize 0216 314 56 40 numarasından ulaşabilirsiniz.

Epdm Membran Uygulama Alanları

* Park ve bahçelerde uygulama
* Golf sahası uygulamaları
* Zooloji parkları uygulamaları
* Yapay kar havuzu uygulamaları
* Toprak su koruma alanları
* Biyolojik su arıtma tesisleri
* Tehlikeli atık depolama alanları
* Dökülme ve ikincil çevre sistemleri
* Depolama sahası uygulamaları
* Teraslarda
* Çatılarda
* Su göletlerinde
* Barajlarda
* Zemin kaplama sistemlerinde
* Çatı kaplama sistemlerinde
* Giydirme cephelerde
* Su tanklarında
* Atık depolama sistemlerinde
* Kirli su depolama sistemlerinde

kullanımı ayrıca yaygındır. Genel kullanım alanları ve diğer alanları sitemizden incelediğiniz bu ürünü Türkiye´nin en iyi yapı ekipmanları satış firması Kanyon Yapı´dan hemen sipariş verin.

İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

  • Membran (Su Yalıtım Örtüleri)
    Kanyon Yapı´nın en kaliteli ürünleri sunduğu ve dünya geneline ulaştırdığınız biliyor muydunuz? Membran (Su Yalıtım Örtüleri) için hemen kurumsal sitemizi ziyaret edebilir ve anında fiyat alabilirsiniz. ...
  • Tyvek AirGuard Buhar Kesici
    Tyvek AirGuard Buhar Kesici ürünü ile ilgili bilgilere sitemizden erişebilir ve aynı zamanda dilerseniz Kanyon Yapı güvencesi ile bu ürüne en uygun fiyatlardan sahip olabilirsiniz. ...
  • EPDM Geomembran Satan Yerler
    EPDM Geomembran Satan Yerler arasında Türkiye´nin önde gelen işletmesi Kanyon Yapı´ya ulaşarak en uygun fiyat tekliflerini alabilirsiniz. ...
Whatsapp