Ne Aramıştınız ?

Taşyünü Çatı Şiltesi

Bonus Wooler Pro ürünü 40kg/m3 ve 50kg/m3 yoğunluklarında ve alüminyum folyolu olarak üretilmektedir. Bu ürün çatı uygulamalarınızda ısının, sesin ve yangının yalıtımı amacı ile üretilmiş olan bir taşyünü şiltedir. Ürünün yapısında bulunan lifli yapısıyla katmanlarına uygulanan özel işlemlerin sonucunda elde edilen doymuş yapıya sahip çatı şiltesi aynı zamanda uygulama yapıldığı alanlarda çok iyi bir su itici olarak görev de yapmaktadır.

Taşyünü Çatı Şiltesi Kullanım Alanları

Bu ürün kullanım alanlarının ilk sırasında çatılarınızın mertek altı, mertek üstü uygulamaları başlıca alanlarıdır. Aşık aralarında ve gezilemeyen çatı aralığında çatı arasının zemin bölümlerinde de sıklıkla kullanılabilmektedir.

Taşyünü Çatı Şiltesi Uygulama Yöntemi

Kullanılmayan çatı arası yalıtım uygulamasına öncelikle kiremit altına su yalıtımı ile başlanmalıdır. Su yalıtımından sonra BONUS|WOOLER PRO döşemeye serilerek uygulanır. Her türlü çatıya kolaylıkla uyum sağlar. Kışın yoğuşma riskinin ortadan kaldırılması, yazın da güneş tarafından çatı arasında aşırı ısınan havanın tahliyesi bakımından yalıtımın üst kısmının havalandırılmasına özen gösterilmelidir. Şiltelerin üzeri naylon veya benzeri örtülerle kaplanmamalıdır. Alüminyum folyo kaplı şiltelerde, folyolu bölümün sıcak tarafta olmasına dikkat edilmelidir. Ürün üzerinde yürüme riskine karşı mutlaka bir yürüme yolu yapılmalıdır. Buhar kesici ihtiyacını da sağlayarak yapının ömrü boyunca tüm yalıtım işlevlerini sürdürür.

Ürün hakkında daha fazla bilgi ve tüm talepleriniz için bize 0216 314 56 40 numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Ürün Resmi
Whatsapp