Ne Aramıştınız ?

Taşyünü Teras Çatı Levhası

Taşyününde teras çatı levhası olarak karşımıza çıkan Premium r ve Premium r 150 modelli iki seri olarak üretilen bu ürünler, ses ve ısı yalıtımında, yangın güvenliği konusunda da ihtiyacınız olan tüm gereksinimleri karşılayabilmekte olan bir üründür. Aynı zamanda bu ürünler tüm çatı tiplerine de uygulanabilmektedir. Teras çatı levhası olarak incelediğiniz bu ürün gerektiğinde düşük kalınlıklarda gerektiğinde de çift kat olarak kullanılabilmektedir.

Taşyünü Teras Çatı Levhası Kullanım Alanları

Bonus Wooler Premium R/R150 ürünü her türde eğime sahip olan ahşap ve metal çatılarda kullanılabilmektedir. Aynı zamanda gezilebilen veya gezilemeyen çatılar için de kullanıma uygun bir üründür.

Taşyünü Teras Çatı Levhası Uygulama Yöntemi

Gezilmeyen teras çatı uygulamalarında trapez kaplama üzerine buhar kesici örtü ile birlikte ısı yalıtım ihtiyacına göre tek ya da iki kat taş yünü teras çatı levhası boşluk kalmayacak şekilde döşenir. İki katlı uygulamada derzlerin şaşırtmalı olarak uygulanması tavsiye edilir. Detay, su yalıtım tabakası olarak bitümlü/sentetik membran örtüler ile tamamlanır.

Çatı arası kullanılmayan eğimli çatılarda ise betonarme döşeme üzerine teras çatı levhası BONUS|WOOLER PREMIUM R/R150, levhalar arası boşluk kalmayacak şekilde serbest olarak döşenir. Çatının yoğuşma ihtimali dikkate alınarak, gerekli durumlarda döşeme üzerine buhar kesici örtü kullanılmalıdır

Ürün hakkında daha fazla bilgi ve tüm talepleriniz için bize 0216 314 56 40 numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Ürün Resmi
Whatsapp